DAJ CYNK

Telestrada rusza komercyjnie z MVNO

02.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3544

Ważne 0

0

Telestrada startuje dziś z usługami MVNO, dostępnymi pod wspólną dla wszystkich swoich brandów marką White Mobile. Oznacza to, że na rynku pojawi się Telestrada White, Multimo White oraz Tele24 White.

Telestrada startuje dziś z usługami MVNO, dostępnymi pod wspólną dla wszystkich swoich brandów marką White Mobile. Oznacza to, że na rynku pojawi się Telestrada White, Multimo White oraz Tele24 White.

Telestrada przy uruchomieniu usług telefonii komórkowej współpracuje z MVNE Telogic, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Operator planuje także udostępnienie swojego MVNO innym niewielkim operatorom telekomunikacyjnym, portalom internetowym, sieciom osiedlowym w celu stworzenia wielu niewielkich quasi sieci komórkowych dla klientów tych firm z założeniem, że każda z tych sieci posługiwać się będzie własną marką z uzupełnieniem o nazwę White.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Janusz Kraków
1

2011-01-05 19:23:46

Telestrada, szkoda gadać o tym " tworze". Jeśli nie wiecie o czym mówię wystarczy zobaczyć ich ofertę :) MASAKRA

Odpowiedz

17. ~masłomaślany
1

2010-12-05 19:57:02

tak troszkę nie o telekomunikacji - czy *brand* i marka to nie to samo? ...dostępnymi pod wspólną dla wszystkich swoich brandów marką...

Odpowiedz

16. biotyt
-1

2010-12-04 11:22:09

Uważam, że nic specjalnego z tego nie wyjdzie. Wystarczy popatrzeć na operatorów wprowadzonych przez MNI. Nie dość, że Orange pewnie nie dało ciekawych stawek hurtowych, to pośrednicy w postaci MVNE (Telogic i MNI) muszą też swoje zarobić. Dodatkowo marża operatora... a Telestrada chce dalej odsprzedawać swoje usługi? To jeszcze powiększy cenę. Zdziwię się jeśli na tym modelu działalności zaoferują ciekawą ofertę.

Odpowiedz

15. ~marek
1

2010-12-03 00:45:49

Niestety, będzie działać na orange, a ten operator przez ostatnie 2 lata się zwija. Zasięg pogarsza się ciągle w miejscach, gdzie był całkiem porządny(Sosnowiec-blokowiska dzielnicy Środula), niemal zupełnie zasięg zniknął z Czeladzi. Oczywiście służby techniczne wiedzą,że 21.12.2009 usunięto tam bardzo istotny nadajnik i jest tragizm do dziś. Nikt z tym nic nie robi. Przyjechała telewizja, reporterzy z gazet,nakręcili, opisali i nic....Głupie tłumaczenia i generalnie jest dramat. (http://www.czeladz.org.pl/wiadomosci,0,1288,0,us_ugi_mobilne___ __nie_domowe.html)

Odpowiedz

13. ~adeamus
1

2010-12-02 19:51:50

W tym hotelosie byłem nie dawno i nikomu nie polecam. Ceny to jedna sprawa ale fakt że dojazd jest tragicznyi nieoznakowany oraz to, że za parking trzeba zapłacić to porażka - nikomu nie polecam.

Odpowiedz

12. ~adeamus
1

2010-12-02 19:47:18

Szkoda, ze na ich stronie nic nie napisali o nowej ofercie. Może mają jakąś inną gdzie jest to opisane? Wiecie może coś o tym?

Odpowiedz

10. ~
1

2010-12-02 17:44:26

Widac ze witek pisal art bo jest literowka :)

Odpowiedz

9. ~jass
1

2010-12-02 17:42:10

Multimo ostatnio sie troche popsulo z oferta i nie tylko tzn ceny internety prawie takie same jak w TP, przy przedluzaniu umowy wciskaja na sile starter tego swojego MVNO tyle ze jest to starter abonamentowy i od nowego roku nie wysylaja papierowych faktur z jezeli ktos chce je otrzymywac to jest oplata 120 zl chyba rocznie. Wiec z jednego zlepszych operatorw mamy TELE2 reaktywacje...

Odpowiedz

8. ~Adaś
1

2010-12-02 17:32:48

Rynek już dawno jest nasycony. A że powstają kolejni operatorzy to trochę dziwi. Ale skoro im się to opłaca to ok. Pytanie jaką ofertę zapodadzą i warunki. Ja tam nie zamierzam przejść do żadnego MVNO. W sumie każde MVNO może w każdej chwili zostać sprzedane lub przejęte. Więc przyszłość u takich operatorów jest różna. Hehe świadczyć będą usługi na sieci Orange, może być ciekawie ze wzg na przepchane łącza :)

Odpowiedz

6. ~
0

2010-12-02 17:27:09

@4 - dzięki temu trollowi wiem, że moja noga nigdy w Hotelu [mam za małe IQ by sensowne pisać] nie postanie :-). Może jak nie będzie miał klientów, to mu internet odetną? Co do Telestrady - za dużo tych marek... Przecież na dobrą sprawe Multimo nie jest wypromowane. Weźcie losową osobę z ulicy i spytajcie jej co im się kojarzy na hasło Multimo... Da sobie wszystko obciąć, że na pewno nie NAJTAŃSZY operator BSA. Ba spytajcie taką osobę, czy wie, że mając kabel od TP, może mieć internet od kogokolwiek... Może skojarzy coś z Netią, z Multimo - nie. Po co to White? Dla komórek starczyłoby samo Multimo...

Odpowiedz

5. ~
1

2010-12-02 17:14:52

A do tego w Multimo jest 20Mb/s za jedyne 62zł miesięcznie. Umowa na rok.

Odpowiedz

3. WitekT
4

2010-12-02 16:27:23

PLAY: wszyscy mają dość Twoich ciągłych, monotonnych komentarzy. Daruj sobie kolejne, bo i tak będą sukcesywnie kasowane. To nie jest Twój prywatnyt folwark. Idź sobie pisać gdzie indziej.

Odpowiedz

1. ~Damian
-1

2010-12-02 16:17:35

Rynek w końcu się nasyci. Dowiemy się o tym kiedy zaczną upadać mniejsi gracze.

Odpowiedz