DAJ CYNK

TELEPOLIS.PL patronem medialnym PLNOG18

06.02.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 2

1

Warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje najnowszych technologii zgromadzą około 800 przedstawicieli branży ICT na konferencji PLNOG18.


6 i 7 marca w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się osiemnasta edycja jednej z najpopularniejszych konferencji telekomunikacyjnych w Polsce - PLNOG. Warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje najnowszych technologii zgromadzą około 800 przedstawicieli branży ICT.

Formuła PLNOG-a pozostaje bez zmian - konferencja wciąż skupia się na sieciach teleinformatycznych. Nie zabraknie tematów związanych z security, data center czy case study największych operatorów. Wysoki poziom merytoryki podczas PLNOG18 nie oznacza jednak, że zapomniano o podstawach - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w ICT lub chcą podnieść swoje kwalifikacje przygotowano ścieżkę edukacyjną.

Wśród nowości, które z pewnością pomogą rozwijać networking i uchylą rąbka tajemnicy największych ISP znalazł się panel dyskusyjny Operatorzy i innowacje. Podczas rozmowy z przedstawicielami Orange, T-Mobile i UPC uczestnicy PLNOG18 dowiedzą się, które innowacje są dla operatorów najbardziej atrakcyjne, jak do nich podchodzą, a także jak i gdzie ich szukają oraz jak wprowadzają do swojej oferty.

Wskazówek, jak budować i rozwijać swoją firmę oraz karierę dostarczą najlepsi w kraju specjaliści. Na scenie PLNOG18 wystąpią: Piotrek Wojciechowski, który opowie o REST Api; Marcin Kuczera, którym już przygotowuje wykład na temat ONT; Bartek Raszczyk, który przybliży kwestie dotyczące nowej platformy peeringowej, Andrzej Karpiński, odlotowy Tomek Brol, Robert Ślaski i oczywiście gwiazda PLNOG17 - Piotrek Jabłoński. Ponadto o swoim pomyśle opowie Rafał Budwelii , który udowadnia, że teleinformatyk może świetnie sobie radzić w świecie motoryzacji. Zaprezentuje on swój autorski projekt Triggo - czyli połączenie samochodu z motocyklem. Pełna agenda dostępna jest na na stronie.

Rejestracja na konferencję wciąż trwa. Dla wszystkich czytelników TELEPOLIS.PL organizator przygotował specjalną zniżkę uprawniającą do zakupu wejściówki o 15% taniej. Wystarczy podczas rejestracji podać kod: TELEPOLIS15.

Więcej informacji o PLNOG18 można znaleźć na stronie konferencji.

Źródło tekstu: PLNOG

Tagi: plnog
Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy