DAJ CYNK

TELEPOLIS.PL: Cegiełka z telefonem na aukcję lub ogłoszenie

30.04.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7283

Ważne 14

3

Sprzedajesz swój telefon na aukcji albo w serwisie ogłoszeniowym? Masz problem z wymienieniem najważniejszych parametrów technicznych? TELEPOLIS.PL wychodzi Ci z pomocą!

Sprzedajesz swój telefon na aukcji albo w serwisie ogłoszeniowym? Masz problem z wymienieniem najważniejszych parametrów technicznych? TELEPOLIS.PL wychodzi Ci z pomocą!

Dziś wprowadziliśmy cegiełkę, która dla przykładowego telefonu wygląda tak:

Dane telefonu LG G4
Zobacz dane techniczne LG G4 na TELEPOLIS.PL

Co zrobić, aby taką cegiełkę wstawić w aukcję lub ogłoszenie? Wystarczy wyszukać swój telefon w naszym katalogu telefonów, a następnie przejść do zakładki Na Twoją stronę. Po kliknięciu na okienko z kodem html, kod ten zostanie automatycznie zaznaczony. Wystarczy skopiować go do schowka, a następne wkleić do ogłoszenia.

Jak podoba Wam się nasza nowa funkcja serwisu?

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
38. ~***
0

2015-11-05 11:28:59

w tej cegielce jest link "zobacz dane na telepolis" - on musu byc zrobiony zeby sie w nowym oknie otwieraja, inaczej nie ma opcji zebym na aukcje wstawil

Odpowiedz

37. ~woojt78
0

2015-05-06 11:05:39

14: a tak na marginesie i ogólnie do tego co w sieci się konsumuje: materiały wideo bardzo mnie denerwują... chcę sobie poczytać, a nie oglądać.Jestem już za stary na współczesne treści, młodzi tylko chcą oglądać?I jeszcze jako dygresja….Przypomina mi się w tym momencie książka, gdzie akcja toczy się w przyszłości. Główny bohater, kapitan statku kosmicznego, lubił komunikaty tekstowe z komputera pokładowego. Nikt z pasażerów już nie umiał czytać...

Odpowiedz

36. ~ziomek
1

2015-05-04 15:58:34

najlepsze są te pojedynki telefonów :p Jablotron-iphone 6 :D

Odpowiedz

35. WitekT
0

2015-05-04 13:59:57

ziomek: poprawiamy je na bieżąco. :-) Ba, nawet zwracamy czasem uwagę na błędy producentom (i poprawiają na swoich stronach). Największe boje mamy z Samsungiem, który ma problem z wytłumaczeniem czym różni się jeden model od drugiego na różnych rynkach. ;-)

Odpowiedz

34. ~ziomek
0

2015-05-04 13:09:14

w sumie to aż tak potrzebne nie jest na waszym miejscu bardziej bym własnie najpierw te /''/'' drobne /''/'' błedy poprawić ;)

Odpowiedz

33. ~Andżej z Sosnowca
0

2015-05-04 12:59:28

flachy na stów i oblewamy zwycięstwo ;)

Odpowiedz

32. WitekT
-1

2015-05-03 12:46:27

mmokrzycki: poprawiamy te drobne błędy w momencie, kiedy ktoś je zgłosi w komentarzu. A co do ponoszenia odpowiedzialności, to jest ona nawet wykluczona przez samych producentów na ich stronach. :-)

Odpowiedz

2015-05-03 10:38:54

Czy Telepolis będzie odpowiadał za błędy w katalogu?

Odpowiedz

29. ~xy
0

2015-05-01 12:29:37

@8; NIe słuchaj takich rzeczy, jak coś jest dobre po zmieniać na lepsze? Zawsze mnie wkurzało jak człowiek się do czegoś przyzwyczaił a tu strony wprowadzają zmiany dla zmian i trzeba wszystkiego od nowa szukać.

Odpowiedz

28. ~
0

2015-04-30 23:02:35

a mi że starymi telefonami.

Odpowiedz

27. KR2615
0

2015-04-30 21:10:50

Świetny pomysł ale słaba nazwa. Mi osobiście cegiełka kojarzy się z jakimś finansowym wsparciem

Odpowiedz

26. wiklef
0

2015-04-30 14:25:42

świetny pomysł :Ddotychczas trzeba było robić kopiuj wklej całych tabelek :P

Odpowiedz

23. ~regulator
0

2015-04-30 14:08:30

Szkoda, że nie ma w tej bazie Moto G 2nd gen. (XT1068), bo akurat chcę sprzedać.

Odpowiedz