DAJ CYNK

Telekomunikacja Polska, Orange i neostrada markami wysokiej reputacji

17.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2037

Ważne 0

0

Trzy marki należące do Grupy TP - Telekomunikacja Polska, Orange oraz neostrada - zdobyły tytuł Marka Wysokiej Reputacji w tegorocznej edycji badania PremiumBrand.

Trzy marki należące do Grupy TP - Telekomunikacja Polska, Orange oraz neostrada - zdobyły tytuł Marka Wysokiej Reputacji w tegorocznej edycji badania PremiumBrand.

Reputacja marek była oceniana w czterech obszarach: referencje, atmosfera medialna, zaangażowanie społeczne oraz marka jako pracodawca.

Telekomunikacja Polska otrzymała zbliżone wyniki we wszystkich czterech obszarach, a neostrada najlepiej wypadła w wymiarze "atmosfera medialna". TP i neostradę nagrodzono tytułem PremiumBrand również w 2008 roku. W tegorocznym badaniu Orange znalazł się w pierwszej dziesiątce Marek Wysokiej Reputacji.

Źródło tekstu: Grupa TP

Komentarze
Zaloguj się
20. ~mln
0

2012-03-30 13:26:16

-w pierwszej dziesiątce Marek Wysokiej Reputacji -atmosfera medialna -haha ?

Odpowiedz

19. ~maurycy
0

2010-06-30 11:08:11

zadowolonych klientów neostrady?? chyba dzieci, które nie wiedzą ile to kosztuje...

Odpowiedz

18. ~marek
0

2010-06-24 12:44:32

Badania dotyczące TP, robione były przez uznawany instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC, a nie żadną firmę krzak. I sądzę że na podstawie zgromadzonych materiałów np. zadowolonych użytkowników Neostrady, został przyznany taki tytuł. Internet w TP, tak naprawdę jest całkiem dobrą usługą i w sumie nie ma co się dziwić że został wyróżniony.

Odpowiedz

17. ~andre38
1

2010-06-18 21:26:48

A jak TP ZAWŁASZCZA sobie, przyznane wcześniej swoim klientom odszkodowanie, to jaka to jest reputacja?. Oczywiście "PremiumBrand".

Odpowiedz

16. wojtek115
-1

2010-06-18 17:43:16

nie wiedziałem że są robioną w ogóle takie badania. Widać wysiłek TP jaki wkładała w rozwój neostrady, działalność poza telekomunikacyjną się opłacił i została dostrzeżona, zobaczymy tylko jak będzie dalej, za rok

Odpowiedz

15. ~
1

2010-06-17 23:39:50

Ja bym tu jeszcze dodał czwartą firmę wysokiej reputacji: MEDION ;)

Odpowiedz

14. ~wosq
1

2010-06-17 23:21:38

W badaniu uczestniczyły trzy marki : Telekomunikacja Polska, Orange oraz Neostrada. GRATULUJĘ SUKCESU !!!

Odpowiedz

13. ~Urko
0

2010-06-17 19:27:17

Oczywiście powinno być "dostęp do netu".

Odpowiedz

12. ~Urko
-1

2010-06-17 19:24:59

Gdyby nie infrastruktura tp to na czym by świadczono dostep do neo? (oczywiscie pomijam tu dostęp via komórki co to raz jest a raz go nie ma).

Odpowiedz

11. ~Racjonalista
1

2010-06-17 17:48:02

Wysoka reputacja, możliwe. Jeśli przymiotnik wysoki dotyczy ceny usług. Wysoka reputacja to nie to samo co dobra.

Odpowiedz

10. mikkel
1

2010-06-17 17:02:40

bua haha haha alem się uśmiał :) pewnie oprócz w/w firm nikt inny nie brał udziału w konkursie a firma która wyznaczała zwycięzcę była zależna od TP S.A. TP kojaży mi się z oszustwami i naciągaczami i chyba już nic tego nie zmieni, orangutan też wcale lepszy nie jest.

Odpowiedz

9. ivey
-1

2010-06-17 16:41:48

Dobry znak, wg mnie TP/Orange zasłużyło na taką nagrodę, bo nie tylko inwestują w telekomunikację ale i wiele akcji sponsoringowych, co podejrzewam dość znacząco przełożyło się na wynik plebiscytu

Odpowiedz

8. ~r
1

2010-06-17 16:30:24

#7: mnie też się nic nie zrywa ale płacę pewnie połowę więc i reputacja nie najlepsza ;-)

Odpowiedz

7. yolly3
-1

2010-06-17 16:28:06

place za neo+tv i wiem za co place,konkretna usluga tv ogladam i dodatkowo router mam wiec moge z neta korzystac jednoczesnie na laptopie. nie zrywa mi sie lacze i predkosc mam ok nie tak jak w netii

Odpowiedz

6. ~sdfu
1

2010-06-17 16:18:02

Jak widać po moim hoście prestiż w postaci ceny zadziałał na mnie odstraszająco, wolę płacić 50 % tego co za neostradę.

Odpowiedz