DAJ CYNK

Telefony z WP8 w ofercie Orange za kilka tygodni

31.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7520

Ważne 0

0

Na przełomie listopada i grudnia w ofercie polskiego Orange pojawią się cztery smartfony z Windows Phone 8 i tablet z Windows 8.

Na przełomie listopada i grudnia w ofercie polskiego Orange pojawią się cztery smartfony z Windows Phone 8 i tablet z Windows 8.

W ofercie będą dwie Nokie - Lumia 820 i Lumia 920 oraz dwa modele HTC - Windows Phone 8S i Windows Phone 8X.

W ofercie przedświątecznej będzie też tablet Samsung Ativ smart PC. (…) Dla tych, którzy chcą bliżej poznać W8 zachęcam by wybrać się do naszych salonów. W ponad setce z nich jest stała ekspozycja systemu, w 4 flagowych sklepach, czyli Warszawa Plac Konstytucji, Katowice ul. 3 Maja, Poznań CH Wierzbięcice i Gdańsk CH Krewetka, zobaczycie komplet produktów z W8, czyli komputer, tablet i telefon plus konsola Xbox 360 - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2012-11-03 20:06:48

Akurat radio FM mnie nie obchodzi, bo jest Mix Radio :) Teraz łapki zacieram i czekam na swoją nową Lumię :D

Odpowiedz

33. Rambus
0

2012-11-03 19:36:58

Tak się napalałem na Windows Phone 8. Liczyłem, że te kilka niedociągnieć zostanie naprawionych (nie chodzi mi o bluetooth czy Zune ale o poważniejsze rzeczy) i wreszcie pojawi się godny konkurent dla Androida który średnio mi się podoba. Zaniepokoił mnie brak radia FM we wszystkich zaprezentowanych dotychczas telefonach z WP8. Podrążyłem temat i na XDA znalazłem odpowiedź. Otóż moi mili Microsft zlikwidował radio fm w Windows Phone 8. Cytat z MSDN Microsoftu: "Windows Phone 8 does not support the FM radio feature." Nie muszę chyba dodawać, ze w WP7 radio było. Pewnie i w tych nowych telefonach jest radio tylko zostało zablokowane. Brawo Microsoft!

Odpowiedz

32. ~sqt
0

2012-11-03 16:04:05

Też jestem zdania ze WP jest ok. Mam linie jestem super zadowolony nic nie muli nie zawiesza, wszystko jest intuicyjne i poręczne. Zdanie ze np. Nie ma karty pamięci hmm poprzednio miałem i ani razu tej karty nie wyciaglem. Pozdrawiam usatysfakcjonowanych użytkowników i zirytowanych androida;)

Odpowiedz

31. ~Bartek
0

2012-11-03 09:06:59

Sam posiadam telefon, Lumnie 800 i samsung Ace. Po użytkowaniu muszę przyznać większość na plus Lumni 800.Kto nie używał tego systemu to nie wie co oznacza intuicyjna obsługa.

Odpowiedz

30. ~Zbyszek
1

2012-11-01 20:21:42

@29: rozumiem, że Twoja Lumia 900, najwyższy model do niedawna na rynku z WP7 dostała aktualizację do WP8, rozumiem też, że jeszcze teraz wszystkie aplikacje pisane pod WP8 działają na Twoim WP7.8 (bo tylko taką aktualizację Nokia900 dostanie), ale czy deweloperzy będą rozwijać aplikacje dla WP7.8 za rok, tego nie wiadomo, szczególnie że słuchawek z tym systemem będzie na rynku tyle co kot napłakał, rozumiem też, że Twoje aplikacje których używasz, używasz bez problemu, bo masz jako jedyny user WP7 prawdziwy multitasking (a WP7 ma zaprażania aplikacji, a nie prawdziwą wielozadaniowość). Właściciele telefonów z WP7 i pierwszych z WP8 mogą się czuć jako prawdziwi testerzy sprzętu.

Odpowiedz

29. ~Milllllllllllllllllllllllllllll
0

2012-11-01 17:01:31

26- aktualizacje cały czas i będą więc nie opowiadaj głupot. Nie czuje się jako królik doświadczalny. I wolę mniej za to przydatnych aplikacji zamiast mnóstwo z czego 99/100 to jakieś pierdołowate programiki do niczego.

Odpowiedz

28. ~Łukasz
1

2012-11-01 16:51:11

A gdzie Ativ S, pytam się ?

Odpowiedz

27. Maniiiek
0

2012-11-01 15:09:37

@18 niby tak, ale aktualizacje są dla różnych sieci wydawane w różnych terminach. Taką informacje znalazłem na stronie Noki.

Odpowiedz

26. ~Zbyszek
0

2012-11-01 15:07:15

@17: czyli jeżeli używaliśmy to już możemy krytykować? My się po prostu śmiejemy z tego sytemu, a śmiać się jest z czego, oczywiście cieszymy się że podoba Ci się Twoja Lumia i odpowiada Twoim potrzebom, jednakże naszym nie odpowiada, bo uważamy między innymi że Nokia i M$ robi z klientów debili, każe płacić wielkie pieniądze za niedopracowany sprzęt, z małą ilością aplikacji, obiecując dwa i pół roku temu w momencie premiery, że aktualizacja będzie obejmować wszystkie telefony, informując teraz że tak do końca nie będzie, ciekawe co powie za rok swoją drogą, w dodatku licząc sobie tak duże pieniądze za bycie tak na prawdę królikiem doświadczalnym.

Odpowiedz

25. ~
1

2012-11-01 13:54:26

więc dziadostwo, niezależnie czy operator wgra jakaś dziwną aplikacje na starcie czy to jest tylko bootscreen, dla mnie to zaśmiecanie systemu.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-11-01 13:45:59

18 i dla operatorów są różne terminy aktualizacji w przypadku WP, bo oczekują na przetestowanie pod kątem współpracy z operatorem. http://www.nokia.com/global/support/software-update/lumia/europe /availability/?page=2

Odpowiedz

23. Espi
0

2012-11-01 13:44:42

@up Nijak, nie jest to żadna zmiana w oprogramowaniu telefonu czy nie ma żadnego wpływu na jego dystrybucje.

Odpowiedz

22. ~
0

2012-11-01 13:39:09

@18 jasne, a jak nazwiesz bootscreen?

Odpowiedz

21. Espi
0

2012-11-01 13:21:28

@20 Nic co jest na systemie WP nie ma simlocka.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-11-01 13:16:03

Na tablety też zakładają simlocki?

Odpowiedz