DAJ CYNK

Telefony Opalenickie na sprzedaż

01.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2987

Ważne 0

0

Ministerstwo Skarbu chce sprzedać cały posiadany pakiet akcji Telefonów Opalenickich i zaprasza potencjalnych inwestorów do negocjacji.

Ministerstwo Skarbu chce sprzedać cały posiadany pakiet akcji Telefonów Opalenickich i zaprasza potencjalnych inwestorów do negocjacji.

Skarb Państwa ma 67,46% udziałów w kapitale zakładowym spółki. Inwestorzy mogą składać oferty do 25. czerwca.

Spółka Telefony Opalenickie z Opalenicy to niezależny, lokalny operator telekomunikacyjny. Świadczy usługi na obszarze wielkopolskich gmin: Opalenica, Kuślin, Granowo oraz częściowo Grodzisk Wielkopolski. Ofertę operatora można zobaczyć na stronie tosa.pl.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Sokołów
0

2010-06-18 22:18:44

A co jeszcze jest ciekawe, powstały wtedy 3 takie firmy w Polsce: - Telefony Podlaskie - Telefony Opalenickie - R.P. Telekom (obecnie Netia)

Odpowiedz

21. ~Sokołów
0

2010-06-14 22:03:38

W Opalenicy będziecie mieli przynajmniej WIMAX z NETIA, w Sokołowie nadal nic;/ "projekt ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych" zawierał art. dzięki któremu operatorzy alternatywni (Netia, Dialog itp.) mogłyby wchodzić na sieć operatorów lokalnych (np. Telefonów Podlaskich lub TOSA), lecz nasi szanowni posłowie ****** wyrzucili ten zapis i "ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych " nie zawiera tego art. i ci je**** operatorzy mogą robić co sobie nadal chcą...;/

Odpowiedz

20. ~
0

2010-06-02 12:57:04

19: Podział jest taki ze ma to GRUPA TPsa oraz skarb państwa 36% oraz lokalne podmioty: Gdzieś czytałem ze rozkład przedstawia się następująco 51%,36%,13%. Dopóki tpsa tego w całości tych dwóch stworów nie wchłonie to tak będzie na wieki wieków.

Odpowiedz

19. ViNYL
0

2010-06-02 11:14:11

17: Spółka Telefony Podlaskie należy m.in. do tPSA

Odpowiedz

18. ~TOSA to relikt PRLu
0

2010-06-02 10:43:44

Kiedyś TOSA to była niezła firma i miałaceny niższe niż TPSA. Teraz jest odwrotnie. W TOSA gorzej i drożej niż w TPSA. Net w Opalenicy można też mieć radiowy lub z osiedlowej kablówki (też drogi). Nadajnik Play już jest. TOSA ceny netu obniżyła dopiero po wejściu netu kablówki osiedlowej. Brak konkurencji na lokalnym rynku zaszkodził firmie. Życzę Opaleniczanom co najmniej przejęcia TOSA przez TPSA.

Odpowiedz

17. ~kido
0

2010-06-02 10:26:49

Podobną sytuacja panuje w telefonach podlaskich... łączę się w bólu i cierpieniu.

Odpowiedz

16. ~mieszkaniec
0

2010-06-02 01:16:34

popieram "ancilla", najlepsze teks z tymi GS i burmistrzem ale taka prawda, może w końcu coś ruszy.

Odpowiedz

15. Przemolog
0

2010-06-02 01:06:04

@14: przecież Telefony Opalenickie to op stacjonarny (taki prawdziwy, z kabelkami a nie żadna Sferia) więc co tu wypisujesz o umowach z Centkiem?

Odpowiedz

14. ~mirekb
0

2010-06-01 23:24:55

@12 gdzies wyczytałem na uke pl czy tez w jakims branżowym pismie cos takiego ze mają umowe z centertelem.poszperam jeszcze

Odpowiedz

13. ~ancilla
0

2010-06-01 23:12:03

W OPALENICY RUSZA LADA MOMENT WIMAX! 49 ZŁ ZA 1-2 MBIT BEZ LIMITU TRANSFERU DANYCH! KTO MOZE NIECH UCIEKA Z TOSA! TAM DZIADY SIEDZĄ. MOZE UDA SIE TEŻ NIEDŁUGO POPRZENOSIC OD NICH NUMERY ALE TYLKO NA ERE DOMOWĄ LUB FIRMOWĄ! (UKE NAŁOŻYŁO NA NICH KARĘ) ALE TOSA MA ICH GDZIES I ROBI CO ZECHCE. Z MOICH INFO WIEM ZE SPORO LUDZI LIKWIDUJE PO PROSTU U NICH ABO I UZYWA KOMÓREK A DO NETU RADIÓWKE ALBO IPLUSA CZY BLUECONNECTA. RUSZYŁ TEŻ PLAY ONLINE! ZA 45 ZŁ MOZNA MIEC 1 MBIT ALE LIMIT 10 GB... TOTEZ JAK WEJDZIE NETIA Z WIMAXEM TO BEDZIE PIERWSZA PRAWDZIWA KONKURENCJA DLA TEJ TOSY PASKUDNEJ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ABONENTÓW TOSY!

Odpowiedz

12. AS
0

2010-06-01 22:55:25

@4 mirekb. O jakiej sieci centertela piszesz??

Odpowiedz

11. AS
0

2010-06-01 22:51:18

@3. To taka lokalna TPSA, ale jeszcze gorzej. Ma monopol bo własne kable na tym terenie. Jeśli ktoś chce mieć telefon czy internet po kablu nie ma wyjścia. Do tego nie muszą udostępniać łączy alternatywnym.

Odpowiedz

10. ~
0

2010-06-01 22:39:11

pewnie MNI Telecom ma na to chrapke

Odpowiedz

9. ~ancilla
0

2010-06-01 22:38:53

mieszkam w Opalenicy i znam tą pseudo firmę! ceny jak na Batorym! nie można przenieść numeru od nich nawet do TPSA! nie puszczają nikogo internet masakra- wolny i drogi!nawet UKE nie może sobie dac rady z nimi- olewają klientów i prawa konsumenta!!!! w opalenicy tylko TOSA albo NIC. ja uciekłem do Ery stacjonarnej i PLAY ONLINE. teraz będzie lada moment WIMAX z NETIA więc moze nareszcie będziemy mieli porządny net! co prawda plus era i orange mają 3 G umts ale z limitem transferu i drogo więc ludzie nie mają skąd internetu brac i tosa to wykorzystuje praktyki monopolistyczne uprawia!!! tak jak GS w opalenicy !!! tu są same relikty komunizmu łącznie z nieporadnym burmistrzem- szkoda gadać!

Odpowiedz