DAJ CYNK

Telefony i czasopisma od nju mobile

23.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6680

Ważne 4

2

Od dzisiaj klienci nju mobile mogą skorzystać z voucherów na prenumeratę czasopism. Dodatkowo w sklepie nju mobile można kupić smartfony.

Od dzisiaj klienci nju mobile mogą skorzystać z voucherów na prenumeratę czasopism. Dodatkowo w sklepie nju mobile można kupić smartfony.

Czasopisma w nju, to promocja dostępna dla klientów w dniach 23.02-01.03. Osoby, które w tym okresie dokonają zakupu oferty nju z rachunkiem otrzymają voucher na prenumeratę wybranego czasopisma:

  • miesięcznik Vita - 10 wydań,
  • dwutygodnik Viva - 13 wydań,
  • miesięcznie Elle - 7 wydań,
  • miesięcznik InStyle - 10 wydań.

Voucher jest dostarczany w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.

Zobacz: Rregulamin promocji

Również od dzisiaj na stronie sklepu internetowego nju mobile można kupić smartfony. Nie są one w żaden sposób związane z ofertą i są sprzedawane w cenach rynkowych. Cześć z telefonów posiada branding i simlock sieci Orange. Stosowna informacja jest umieszczona w opisie telefonu. Dostępne modele, to:

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2015-02-24 18:36:24

- błąd ortograficzny ("nie ważne")! Ha ha ha ha!!!

Odpowiedz

25. ~Adam34
-1

2015-02-24 15:17:27

Mam nadzieje że w NJU na kartę poprawią ofertę na pakiety internetowe. Brakuje choćby za 9 zł 1 GB i za 5 zł 500 MB. Nie każdy potrzebuje 3 GB za 19 zł. To zdecydowanie wychodzi za drogo i w tym przypadku RBM czy Virgine Mobile są bezkonkurencyjne.

Odpowiedz

24. Micho
-1

2015-02-24 09:49:31

Przeglądałem oferty e-sklepów i ceny owszem, są niższe jak u większej konkurencji tylko że to są telefony z drugiej ręki. Niby nowe a wszędzie fv vat 0% czyli bez normalnej gwarancji. To już wolę te 200zł dopłacić i mieć normalną gwarancję.Chyba że zaryzykuję i kupię na Allegro. Mam nadzieję że cegły nie przyślą :)

Odpowiedz

23. ~silopelet ot onwóg
1

2015-02-24 08:25:38

Ostatnimi czasy NJU przebija wszystkie marki.I te rozmowy bez limitu...

Odpowiedz

22. wlo
0

2015-02-24 08:18:45

17 - Ty oglądasz tylko czy może się interesujesz i masz chociażby śladową wiedzę o tym "procederze" aukcyjnym? Wydaje się, ze pojęcia nie masz, więc pooglądaj inne newsy...

Odpowiedz

21. mikkel
0

2015-02-24 07:41:43

17, 18 przeczytajcie uważnie jeszcze raz ostatni njus odnośnie aukcji.

Odpowiedz

20. Majki
0

2015-02-24 06:55:38

Ceny rynkowe, ktore?

Odpowiedz

19. M@jkel
1

2015-02-23 22:40:54

To nie oferta, to jakiś ponury żart...

Odpowiedz

18. ~pabloki
1

2015-02-23 22:33:20

ja też w sprawie aukcji LTE. to dzisiaj jest ta przerwa na wplacenie kaucji?

Odpowiedz

17. ~
1

2015-02-23 22:20:22

mały off top: czyżby dzisiaj zakończyła się aukcja LTE800/2600? Nie pojawiły się kolejne zadeklarowane kwoty..

Odpowiedz

16. basted
1

2015-02-23 22:12:44

Ostatni telefon od Operatora wzialem ponad 10 lat temu. Nie bralem nawet wtedy, gdy to sie jeszcze oplacalo...

Odpowiedz

15. ~
0

2015-02-23 22:08:49

Może pojawią się jakieś kupony dla stałych klientów nju obniżające ceny telefonów do takiego poziomu, że gdzie indziej nie opłaci się kupować. Jakieś zniżki za lojalności. To by miało sens, inaczej marny i nie potrzebny pomysł.

Odpowiedz

14. ~Calm7
-1

2015-02-23 21:59:18

W końcu ja się przeniose z wrednej pomarańczy do nju :-D

Odpowiedz

13. ~competer
1

2015-02-23 21:50:32

Ceny to jakiś żart. Dziękuje za taką ofertę choć uzywam samego nju.

Odpowiedz

11. mikkel
0

2015-02-23 21:45:10

Allegro, i tyle w temacie.

Odpowiedz