DAJ CYNK

Telefonem jajka nie ugotujesz - twierdzi gość Marcina Gruszki

14.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 36

Ważne 10

3

W kolejnym odcinku vloga rzecznik prasowy sieci Play podjął temat szkodliwości nadajników sieci komórkowych. Szkodzą więc czy nie szkodzą?



W kolejnym odcinku vloga rzecznik prasowy sieci Play podjął temat szkodliwości nadajników sieci komórkowych. Szkodzą więc czy nie szkodzą?

Od uruchomienia sieci komórkowych na świecie temat ten wydaje się wciąż gorący. Co rusz słyszymy o protestach mieszkańców różnych miejscowości czy osiedli przeciw budowie stacji BTS sieci komórkowych. Czy ich obawy są słuszne? W zasadzie nie istnieją żadne badania, które by w jednoznaczny sposób je potwierdziły. Wręcz przeciwnie - coraz więcej jest naukowych dowodów na to, że promieniowanie, którym nas traktują stacje "nadawczo-odbiorcze" sieci komórkowych, jest za słabe, by móc wyrządzić nam trwały uszczerbek na zdrowiu.

Co na ten temat ma do powiedzenia gość Marcina Gruszki? Odpowiedź w zamieszczonym poniżej filmie. A jeśli kogoś słowa eksperta nie przekonają, zawsze może skorzystać z dobrodziejstwa, jakim są paski zmieniające złe promieniowanie w dobre. Zaszkodzić pewnie nikomu nie zaszkodzą (nie licząc uszczuplenia konta), ale pomóc chyba też jednak nie zdołają.



Zobacz: Telefon komórkowy nie zabije, ale lepiej być ostrożnym
Zobacz: Telefony komórkowe jednak nie powodują raka

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
67. ~Juzio
0

2018-03-18 01:01:20

Jajka może nie ugotuje, ale za to usmarzy.Mi ostatnio z badań wyszło że oba jajka mi usmarzyły smartfony.Jedyny plus to taki żem bezpodny i już mnie żadna na dziecko nie weźmię.

Odpowiedz

66. ~
0

2018-03-15 19:03:18

@65 masz racje. Po co masz prać drugi raz.

Odpowiedz

65. ~Krzych
0

2018-03-15 16:08:44

Uważam, że plej powinien zmienić rzecznika - Gruszka proponuję naukę czytania ze zrozumieniem albo wizytę u nieopłacalnego specjalisty. Nie wiem natomiast ty ale ja sobie nie dam zrobić prania mózgu

Odpowiedz

64. ~Krzych
0

2018-03-15 15:59:07

Gruszka nie opowiadaj głupot jak taki jesteś odważny to sam sobie zamontuj taki nadajnik w swoim domu na dachu będziesz miał 100%zasięgu sieci plej z mega szybkim internetem w porywającej prędkości.

Odpowiedz

63. ~61 !!!
0

2018-03-15 14:00:08

@61 dobrze że wiesz gdzie uzupełniac swoją wiedzę. Cieszę się że jesteś z nami!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

62. ~
1

2018-03-15 13:18:55

60- twoja kobieta też jest na prąd, ups, na baterie. :-)

Odpowiedz

61. ~
0

2018-03-15 12:42:34

znawcy i eksperci telepolisowi...i to wyczerpuje temat.

Odpowiedz

1

2018-03-15 12:41:42

Przypomina mi się wieś Taplary z Konopielki.... a na cóż nam ta elektryfikacja? Sierpem będziem kosić! Zabieraj te pizdryki i zlewaj do jednej michy...

Odpowiedz

59. ~
-1

2018-03-15 12:34:10

Gruszka... Oby ci ktoś postawił nadajnik za oknem.Tak jak Bill Gates kilka lat temu:- czy trzeba szczepić dzieci?- oczywiście że tak!- czy zaszczepil pan swoje?- nie.

Odpowiedz

58. goral2099
0

2018-03-15 10:53:48

57: odpowiedź znamy już dziś. Są od lat prowadzone badania. Nie ma tu żadnej tajemnicy.

Odpowiedz

57. ~
0

2018-03-15 10:43:43

56, OK - całkiem spokojnie zgłaszane obiekcje są wyśmiewane - semantyka. Ostatnie pytanie całkiem zasadne - tylko którzy są tymi piszącymi półprawdy i bzdury? Ot, taka zagadka; rozwiązanie będzie po latach.

Odpowiedz

56. goral2099
0

2018-03-15 10:38:46

47: nie ludzie są wyśmiewani, a to co piszą.49: proponuje użyć jeszcze więcej zer i mniejszego przedrostka - efekt bedzie jeszcze lepszy i ktoś się złapie na to może. Może uda Ci się kogoś oszukac i zmanipulować.Ciekawe czy wszyscy piszący tu półprawdy i bzdury są wynajęci, czy są po prostu pożytecznymi idiotami?

Odpowiedz

55. toms
-1

2018-03-15 10:36:36

mkkot- jeśli tak jest z tą mocą, to spoko. Jesteś z Rybnika, więc obaj wiemy, że zawsze mówię prawdę. Nienawidzę konfabulacji.

Odpowiedz

54. ~
2

2018-03-15 10:34:57

Gwarantuje, że po 2 miesiącach jajo obłożone telefonami zacznie śmierdzieć. I co, zatkało jajo?

Odpowiedz