DAJ CYNK

Telefon na 3 karty SIM

12.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8038

Ważne 0

0

Indyjska sieć Olive Telecom wprowadziła do swojej oferty telefon obsługujący trzy karty SIM jednocześnie. Jeden z trzech modułów łączności pracuje w CDMA, samo zaś urządzenie ma dobrze rozbudowane funkcje internetowe.

Indyjska sieć Olive Telecom wprowadziła do swojej oferty telefon obsługujący trzy karty SIM jednocześnie. Jeden z trzech modułów łączności pracuje w CDMA, samo zaś urządzenie ma dobrze rozbudowane funkcje internetowe.

Wiz V-GC800 to telefon sprzedawany pod własnym brandem Olive Telecom. Jednobryłowe urządzenie ma pełną klawiaturę QWERTY, aparat fotograficzny 2 Mpix, radio FM z funkcją nagrywania, czytnik kart pamięci microSD (do 4 GB), Bluetooth i ma trzy wymienne tylne panele (czarny, żółty i srebrny).

Telefon wyposażony został w 2 moduły łączności GSM i jeden moduł CDMA. Nie jest wymagane przełączanie się między nimi - wszystkie mogą pracować w tym samym czasie. Moduł CDMA może przydać się do szybkiej łączności z Internetem w celu korzystania z takich aplikacji jak Facebook, Twitter czy komunikator (wszystkie standardowo zainstalowane w telefonie).

Aparat fotograficzny wykorzystać możemy również do nagrywania filmów oraz w roli kamery internetowej. Całości dopełnia zaskakująco niska cena - w przeliczeniu około 327 zł. Czy aby jednak na pewno Dual SIM to za mało?

Źródło tekstu: cellpassion, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~wcv
0

2010-04-16 20:33:47

To się Nokia zdziwi... Nie potrafi nawet dualsim-a sklecić.

Odpowiedz

17. ~wilk100
0

2010-04-12 15:24:52

@16 - no tak 3 telefony nosic hehehe , ale z punktu widzenia producenta telefonow to masz racje.

Odpowiedz

16. ~pablo
0

2010-04-12 12:10:34

a dla mnie to głupota 3 karty sim juz lepiej nmoisc 2 lub 3 telefony z soba.Ja tam mam jeden telefon i nie musze sie meczyc.

Odpowiedz

15. ~
0

2010-04-12 10:51:04

Juz widze jak to dziala. Badziewiaski telefon tak jak samochody w ich wykonaniu.

Odpowiedz

14. ~nick
0

2010-04-12 10:35:59

https://netiaonline.pl/skantarek/standard/checkForm.do

Odpowiedz

13. Vincenzo
0

2010-04-12 09:45:49

Niezla ciekawostka - bateria musi wyzionac ducha po 1 dniu :) Ale fajnie wygladaja te 3 zielone sluchawki w roznych kierunkach :)

Odpowiedz

12. ~b
2

2010-04-12 09:33:56

cóż,podniecenie rośnie,oby wytrzymał rok exploatacji,ehhhhh było by cacy

Odpowiedz

11. ~Wizardpiotr
1

2010-04-12 09:09:46

wow wow czy aby 330zl na pewno ? bo jak tak to ja sie pisze :P bo póki cio mam 2orangi i simplus w sam raz by dokupić play i miec ino 2tel jak kiedys :PP

Odpowiedz

10. ~ja
2

2010-04-12 09:04:06

jak o czyms takim myslicie tylko 2xsim to popatrzcie na niedawno wprowadzone myphony :)

Odpowiedz

9. ~mirekb
2

2010-04-12 08:55:51

moze niech Orange to wprowadzi??z takim zasiegiem cdma ten terminal ma sens

Odpowiedz

8. ~
1

2010-04-12 08:48:50

jakby ten telefon obsługiwał cmda 420MHz to wiadomo że siec plus gsm byłaby tym telefonem zainteresowana ze względu na niską cene

Odpowiedz

7. stz
1

2010-04-12 08:35:54

Przydałby mi się taki telefon. Zamiast trzech telefonów miałbym jeden.

Odpowiedz

6. ~Paweł
1

2010-04-12 08:23:48

paolo np. Acer DX900 i pewnie kilka chińczyków no name z windowsem na dwa simy znajdziesz. A te 3 zielone słuchawki robią wrażenie :))

Odpowiedz

5. paolo
0

2010-04-12 08:15:45

ewentualnie czy któryś z tych adapterów na 2 karty sim, dostepny na allegro podejdzie i będzie działał w Omni?

Odpowiedz