DAJ CYNK

Tele25 - nowy operator MVNO

28.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15955

Ważne 5

1

Rusza nowy operator MVNO - Tele25. Będzie działał w sieci P4, a swoją ofertę kieruje do osób zainteresowanych tanimi połączeniami międzynarodowymi i z sieci stacjonarnych.

Rusza nowy operator MVNO - Tele25. Będzie działał w sieci P4, a swoją ofertę kieruje do osób zainteresowanych tanimi połączeniami międzynarodowymi i z sieci stacjonarnych.

Podstawowa stawka za minutę połączenia do wszystkich operatorów wynosi 25 groszy. Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 30 dni na połączenia wychodzące i 60 dni na przychodzące.

Posiadacze karty DoGadania mogą łączyć się z sieci stacjonarnych po 10 groszy za minutę z numerami w sieci Tele25, zaś klienci sieci Tele25 mogą dzwonić do innych krajów już od 8 groszy przy użyciu karty zdrapki i połączenia na specjalny numer.

Więcej szczegółów na stronie tele25.pl.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
87. ~
0

2013-01-05 14:07:40

@86, pi..sz. W abo mam do Play 10gr/min a odliczyc telefon, to wyjdzie 5-6gr/min. Masz jakies nowe rewelacje typu Play OnLine na zasiegu Aero2 i Orange? Coś ostatni ucichłeś fantasto.

Odpowiedz

0

2013-01-05 13:29:19

T-Mobile nigdy Wam nie da stawki 30 groszy do Play, to nie możliwe, nawet w abonamencie Klienci płacą więcej niż 30 groszy

Odpowiedz

85. ~zdzichuvip
1

2013-01-02 10:08:41

drogo 25gr mało kto się skusi,podobnie jak asymetria której miało nie być od 1stycznia,dzwoniłem z t-mobile do play dalej80gr pierdoloni oszuści kroją ludzi ile wlezie

Odpowiedz

84. wlo
1

2013-01-02 08:39:54

STOP! Używałem Simplusa od początku, ale wagi nie przykłądałem do tego bo to zawsze był drugi nymer, więc nie pamiętam jak było w Simplusie w pierwszej taryfie w ''98.

Odpowiedz

82. SomalijskiWluczega
1

2012-12-31 17:51:44

wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku :)

Odpowiedz

81. ~
-1

2012-12-31 15:02:24

do 80: Ty piszesz o swoich faktach, ja o swoich. Jeśli dzwonisz za darmo do danego kraju bez limitów to masz prawo być zadowolony. Ja jak obecnie dzwonie TYLKO w pl to mam prawo być niezadowolony. PS - miałem napisać coś innego ale sobie darowałem - wycieczki osobiste do kogoś są wg regulaminu telepolis.pl zabronione.

Odpowiedz

80. ~
1

2012-12-31 14:51:11

77, napisałeś nieprawdę - jesteś kłamcą, coś ci się nie zgadza? Sam jesteś krótkim cwaniaczkiem, który coś o waleniu w twarz pisze schowany za monitorkiem. Mam podstawy przypuszczać, że na żywo byś zwiał. I mam podstawy twierdzić, że napisałeś masę bzdur. Bo mam oparcie w faktach. A ty co masz? Nic, poza swoim głębokim przekonaniem. Najpierw widzisz naliczanie minutowe, którego nie ma, później jakieś bluzgi (zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa). Białe myszki też widzisz?

Odpowiedz

79. ~
1

2012-12-31 14:32:59

do 78: jeżeli np od stycznia 2013 któryś operator da w standardzie stawkę 9-10gr/min brutto do każdej polskiej sieci a play pozostanie bez zmian - to będzie kalkulowało się mieć 2 karty sim. Jedną do darmowych nielimitowanych rozmów wewnątrz sieci play a drugą do rozmów do innych sieci. No chyba że nikt takich ofert nie da to wtedy faktycznie 2 karty sim będą zbędne...

Odpowiedz

78. ~
-1

2012-12-31 13:50:09

Przelebane w lyca jak ktoś mnie złapie na tzw żebraka, 1 sekunda połączenia i 29gr poszło się... Miałem nawet przenieść tam numer ale brak sekundowego naliczania to jakiś żart, może niech wrócą do stawek 2.50 lub 3zł za minutę jak kiedyś w 98 roku w Plusie płaciłem z minutowym naliczaniem? Jednak mój główny numer jeszcze początków Plusa zaczynajacy się na 601 zostawie w sprawdzonej firmie jaką jest Play, wirtualni operatorzy to jednak ściema mam numer mbanku ale nie wiem czy utrzymywać 2 karty, bo abo w Play bez telefonu wychodzi taniej od prepaid.

Odpowiedz

76. ~
1

2012-12-31 12:38:42

72, jak są naliczane pakiety - nie wiem, i mi to zwisa, bo nie do tego mi ten numer potrzebny. Nie napisałeś, że chodzi ci o pakiety, więc skorygowałem twoje kłamstwo - czegoś jeszcze nie rozumiesz? 74, na ciebie cisną mi się pod klawiaturę tylko wulgaryzmy. Dzwoniłeś z Lyca na Lyca? Jeśli tak, to po jakiego wała się odzywasz, skoro wtedy brana jest opłata za połączenie, niezależnie od jego długości? Z którego kąta ci pobrało, niemoto? Z kąta to możesz najwyżej wytrzeć kurz.

Odpowiedz

75. ~
1

2012-12-31 11:21:16

@71 Po tym jak t-mobile pójdzie z pi.du !

Odpowiedz

74. ~
-1

2012-12-31 11:01:56

do 70: nikt tu nie tupie noga. ten ktos ma rację z minutowym naliczaniem. specjalnie zadzwonilem do BOK lyca i potwierdzili ze rozmowy sa naliczane minutowo. a te z pakietów juz na 100%. sprawdzilem dzwoniac do nr lyca kolegi. połączenie trwało niecale 10sekund i z kąta wzielo mi równe 29gr

Odpowiedz

73. ~
1

2012-12-31 10:15:29

Za granicę to tylko Freeyah od heyah albo Skype.

Odpowiedz

72. ~
-1

2012-12-31 09:59:07

do 70: jeszcze mi napiszesz że pakiety minut w lycamobile.pl są naliczane sekundowo a nie minutowo??

Odpowiedz

70. ~
1

2012-12-31 09:43:09

68, jak najbardziej piszesz bzdury. Przed chwilą zadzwoniłem na chwilę z Lyca do Plusa. Za kilkusekundowe połączenie zapłaciłem 0.0290 zł. Dla niekumatych: niecałe trzy grosze, bo Lyca podaje kwoty z dokładnością do czwartego miejsca po przecinku. Poprzednie połączenie do Play - 1.7225 zł - ile minut rozmawiałem i jaką mam stawkę za minutę? :> Owszem, z jakąś żałosną resztką na koncie nie zadzwonię nigdzie, ale to nie ma związku z naliczaniem. Krótko, bo nie chce mi się gadać z kimś, kto dyskutuje z faktami: masz COKOLWIEK na poparcie swojej tezy, poza tupaniem nogą i twierdzeniem "ale taktowanie jest minutowe"? Bo ja mam - billing.

Odpowiedz