DAJ CYNK

Taryfy dla firm w Orange z abonamentem do wyboru co 1 zł

24.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Orange wprowadza nowe taryfy biznesowe pozwalające na elastyczny wybór wartości abonamentu oraz liczby zawartych w nim minut i usług dodatkowych. W Ofercie Dopasowanej dla firm, klienci mogą samodzielnie określić cenę swojego abonamentu z dokładnością do 1 zł.

Orange wprowadza nowe taryfy biznesowe pozwalające na elastyczny wybór wartości abonamentu oraz liczby zawartych w nim minut i usług dodatkowych. W Ofercie Dopasowanej dla firm, klienci mogą samodzielnie określić cenę swojego abonamentu z dokładnością do 1 zł.

W Ofercie Dopasowanej klienci mogą wybrać abonament, w którym do minut na połączenia otrzymają między innymi usługę mobilnego internetu Business Everywhere Mini w telefonie oraz bezpłatny dostęp do sieci hOrange. Co miesiąc, niezależnie od wybranej wartości abonamentu, będą także otrzymywać o 10% więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, niż wynika z podstawowego abonamentu.

Oprócz tego, mogą skorzystać z wybranych usług w ofercie promocyjnej:
Internet w telefonie 100 MB za 5 zł, (cena standardowa 8 zł),
Internet w telefonie 250 MB za 10 zł, (cena standardowa 16 zł),
Business Everywhere Mini 2GB za 22 zł, (cena standardowa 32 zł),
Nawigacja Orange, przez 3 miesiące za 0 zł, (cena standardowa 20,48 zł),
Usunięcie blokady SIM Lock za 19,90 zł, (cena standardowa 63,11 zł).

Oferta Dopasowana została opracowana w oparciu o Plany Optymalne. Wybierana przez klienta wartość abonamentu jest dopasowywana do przedziału cenowego odpowiadającego jednemu z nich. Różnica polega na tym, że każda wydana na abonament złotówka przekłada się bezpośrednio na liczbę dostępnych w nim minut. Mechanizm działania oferty przedstawia poniższy przykład:

Klient wybiera abonament za 80 zł. Ceny jego usług wynikają z przedziału odpowiedniego dla Planu Optymalny 250. Za minutę połączenia w ramach abonamentu zapłaci więc 0,24 zł czyli za 80 zł opłaty abonamentowej otrzyma: 80:0,24=333,3 minuty na połączenia do wszystkich sieci oraz dodatkowo 10% czyli kolejne 34 minuty, dzięki czemu co miesiąc będzie miał ogółem 367 minut, płacąc za nie realnie po 0,22 zł. Przy wyższych wartościach abonamentu, realny koszt minuty połączenia spada nawet do 0,16 zł. Do posiadanych minut może też dokupić usługi w cenach promocyjnych, na przykład:
Internet w telefonie 250 MB (MSE Mail),
zdjęcie blokady SIM Lock.

Szczegóły Oferty Dopasowanej przedstawia poniższa tabela:


Podane ceny są cenami netto. Oferta jest adresowana do klientów kupujących nową aktywację lub przedłużających umowę.

Zobacz: regulamin promocji "Oferta Dopasowana" (plik .pdf; 63 kB).


Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się