DAJ CYNK

Targi MWC pozostają w Barcelonie

22.07.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1496

Ważne 0

0

GSM Association ogłosiła, że nowym gospodarzem Mobile World Congress zostanie... jej stary gospodarz, czyli hiszpańska Barcelona. Dokonanie wyboru zajęło GSMA 18 miesięcy.

GSM Association ogłosiła, że nowym gospodarzem Mobile World Congress zostanie... jej stary gospodarz, czyli hiszpańska Barcelona. Dokonanie wyboru zajęło GSMA 18 miesięcy.

W walce o prawo do goszczenia największych na świecie targów komórkowych walczył również, oprócz Barcelony, Mediolan, Monachium oraz Paryż. GSMA zdecydowała się na Barcelonę, która będzie mogła gościć u siebie MWC do roku 2018.

Źródło tekstu: GSMA

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Lolek
0

2011-07-25 18:44:37

Polska jest wspaniałym krajem ale nie stworzonym do czegoś takiego...Pozatym wyobrażacie sobie MWC na stadionie ?bo niby gdzie by to miało być? W jakimś hangarze?;p;p;p Trudno musimy zadowolic się euro2012;)

Odpowiedz

9. ~M.
0

2011-07-24 09:52:19

@1, @6: widziałeś kiedykolwiek MWC? Byłeś chociażby na wystawie, nie mówiąc o seminariach? Z czym do ludzi? Gdzie w PL znajdziesz miejsce na taką imprezę?

Odpowiedz

8. ~nyczaj100
0

2011-07-23 13:56:43

Nie zapominajcie jeszcze o klimacie Barcelony. Zwazywszy na czas w którym odbywa się MWC (przełom lutego i marca) Barcelona ma oczywistą przewagę (jest tam już dość ciepło, może w tej kwestii konkurować mógłby tylko Mediolan, ale zapewne byłby droższy dla organizatorów). Poza tym jest silny hiszpański operator: Telefonica Moviles (właściciel O2, posiada też sieci w wielu krajach Ameryki Południowej).

Odpowiedz

7. thonka
0

2011-07-23 03:48:01

@6 potencjal? moze i jest... mozliwosci? infrastruktury jak najbardziej brak... po za tym watpie by kandydaci jedynie kandydowali. aspekt finansowy tez pewnie wchodzil w gre. jak nie placenie za dostanie targow, to jaknajtansza oferta.

Odpowiedz

6. ~MWC PL
0

2011-07-23 00:01:11

thonka, gość spod 1 ma rację. Mamy potencjał i możliwości żeby taką imprezę zorgaznizować. Ale nie uda się tergo zrobić, bo zakompleksiałych ludków jest przewaga i do tego po prostu nie dopuszczą. A szkoda.

Odpowiedz

5. a_lex
0

2011-07-22 23:01:04

1 ma rację, Polska to najlepsze miejsce do organizacji największych na świecie targów komórkowych - akurat komórek na ich zorganizowanie napewno nam wystarczy ;))

Odpowiedz

4. thonka
0

2011-07-22 21:41:29

@1 pod informacja o budowie kosmodromu w Chinach tez bys napisal co za problem wybudowac taki w Polsce? nie ta liga...

Odpowiedz

3. ~PatrykOS
1

2011-07-22 21:10:59

@1, jeśli chodzi o komunikację, transport i hotele to.. tak, nawet wielki.

Odpowiedz

2. ~
1

2011-07-22 21:03:38

Biorąc pod uwagę siłę Francji i Niemiec oraz tamtejszych opów w GSMA wielki sukces Hiszpanów.

Odpowiedz

1. ~
-2

2011-07-22 20:07:14

a w Polsce to aż taki problem MWC zorganizować?

Odpowiedz