DAJ CYNK

Tańsze modemy w ofercie "iPlus"

03.11.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1506

Ważne 0

0

Od 3. listopada Plus GSM obniżył ceny modemów dostępnych w ofercie iPlus - średnio o ponad 100 zł.

Od 3. listopada Plus GSM obniżył ceny modemów dostępnych w ofercie iPlus - średnio o ponad 100 zł.

Ceny modemów dla klientów biznesowych:

Terminal

iPlus Biznes 49

iPlus Biznes 89

iPlus Modem PCMCA SonyEricsson GC79 GPRS/WLAN

59,78 zł

1,22 zł

iPlus Modem PCMCA SonyEricsson GC89 EDGE/WLAN

730,78 zł

181,78 zł

iPlus Modem USB Commander EDGE

547,78 zł

120,78 zł

iPlus Modem USB NetBox EDGE

547,78 zł

120,78 zł

Option QUAD UMTS/GPRS

913,78 zł

120,78 zł



Ceny modemów dla klientów indywidualnych:

Terminal

iPlus 60

iPlus 110

iPlus Modem PCMCA SonyEricsson GC79 GPRS/WLAN

99 zł

1 zł

iPlus Modem PCMCA SonyEricsson GC89 EDGE/WLAN

739 zł

179 zł

iPlus Modem USB Commander EDGE

549 zł

119 zł

iPlus Modem USB NetBox EDGE

549 zł

119zł

Option QUAD UMTS/GPRS

949 zł

149 zł



Wszystkie ceny brutto (z VAT). Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~trufelos123
0

2005-11-27 20:34:45

Z tego co mi wiadomo Plus Gsm do konca 2006r bedzie miał zasieg EDGE w całym kraju w granicach 80% wiec nie bedzie tak zle. A mówienie ze nic nie robia w tym kierunku to bzdura!!!

Odpowiedz

7. ~ICE25
0

2005-11-14 12:44:40

A jak dla mnie jest w pozo era ma jeszcze drozej i podobno ich net jest leprzy a to guzik prawda ja kozystam z edge i smiga super

Odpowiedz

6. ~pe
0

2005-11-06 15:53:11

plus ma zysk ponieważ w zasieg nie zainwestował :) tylko ciekawe jak długo uda im się utrzymywać tak kulejącą usługę

Odpowiedz

5. ~roman
0

2005-11-04 14:14:17

Plus ma spore plany ale z zasiegiem strasznie kuleje. Zysk coraz większy ale nie przekłąda sie on na inwestycje :(

Odpowiedz

4. ~
0

2005-11-03 15:47:08

Niech Plus lepiej rozwinie zasięg co najmniej edge bo o umts to nawet nie marżę !!! Jestem z Zgierza koło łodzi miasto prawie 60tys a edge nie ma !!! W samej łodzi też edge jest dziurawy jak ser szwajcarki !!! Jeśli transmisja danych jest ciągle przełanczana z bts z edge na taki bez edge to dla szybkości ściągania plików jest to fatalne !!! W łodzi i okolicach Era ma bardzo dobre pokrycie umts jak tylko ruszy komercyjnie a Plus edge nie poprawi bo na umts w łodzi się nie zanosi prędko napewno do lipca 2006r umts Plusa w łodzi nie będzie !!! To chyba jednak zmienię sieć .

Odpowiedz

3. ~megakot
0

2005-11-03 14:50:23

no jest masakra. Ceny modemów w plusie to ciągle masakra, mimo tej nieduzej obniżki

Odpowiedz

2. ~viki
0

2005-11-03 14:14:37

kiniol: marzenia... będą doić dopóki znajdują chętnych na takie wysokie ceny

Odpowiedz

1. ~kiniol
0

2005-11-03 14:03:37

Ale cena modemu z umtsem to ciagle straszna masakra. Ciekawe czy jak poprawią zasięg i wydajnosć sieci to znacznie spadnie :)

Odpowiedz