DAJ CYNK

Tańsze "Bliskie Numery" dla osób ze stażem w Simplusie

09.03.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6863

Ważne 0

0

10. marca w Simplusie startuje nowa promocja pod nazwą Stażowe, w ramach której klienci z ponad półrocznym stażem, będą mogli taniej aktywować usługę Bliskie Numery w taryfie Twój Profil.

10. marca w Simplusie startuje nowa promocja pod nazwą Stażowe, w ramach której klienci z ponad półrocznym stażem, będą mogli taniej aktywować usługę Bliskie Numery w taryfie Twój Profil.

Zamiast 5 zł na 30 dni, w promocji usługę pozwalającą na nielimitowane rozmowy i SMS-y z trzema wybranymi numerami w Plusie będzie można aktywować za 1 zł.

Aktywacja odbywa sie kodem *136*11*55#. Promocja potrwa do 29. kwietnia.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~
0

2011-04-23 22:27:54

Kiedy będą jakieś zmiany w s+? mogli by dać jak w tt ważność konta na rok i byłoby git.

Odpowiedz

52. ~mateusz
0

2011-03-14 21:40:38

czy muszą być 3 czy może być jeden numer i czy tylko 1 zł.????

Odpowiedz

51. wlo
-1

2011-03-10 17:35:24

~alf45 - chrzanisz... od lat (4 nawet) nie płacę więcej niż 30 groszy do wszystkich obcych sieci, w tym do Play ;-) Zależy jak się szuka i dobiera oferty do własnych potrzeb ;-)

Odpowiedz

50. ~alf45
0

2011-03-10 14:55:12

Otwórzcie oczy jak W3 kradnie i do tego zwala winę na P4. Jak sami budowali swoje sieci i zdzierali to było dobrze. Zwykła matematyka: weźmy operatora Nr1 z W3. Cena hurtowa rozmowy kończącej się u innego operatora W3 to ok 16gr/min. Gdy rozmowa kończy się u P4 to 32gr/min. Różnica 16gr/min. Jeśli za rozmowy do W3 płacisz 29gr/min to do P4 powinno być 29+16=45gr/min, powiedzmy 50 gr/min z podatkiem i naddatkiem (zysk jest w kwocie bazowej). A jest 59-79 zależy u kogo. Złodziejstwo! Złodziejstwo! Złodziejstwo!

Odpowiedz

49. ~
-1

2011-03-10 12:05:02

Wlo ja nie szukam debilów co przepłacają bo mnie nie interuje ile kto płaci. Zamiast się zamartwiać o kogoś wolę się pośmiać z tych co wydają 5zł na miesiąc i udawadniają w komentarzach najwyżej że względem innych sieci oszczędzają 50gr. Nic ci nie proponuje i nie zależy mi. Nie mam pojecia ile płacisz za minutę w sieci i za sieć, możesz napisać bo nie wiem. Ja w pf miałem dobrze a w ga nie mam gorzej. Jestem zadowolony i jedyne czego bym chciał to gwarancji obecnych warunków. Dalej będę pisał że simplus jest beznadziejny a ty pisz co chcesz bo masz taką możliwość. A tak na koniec. Poczytaj statystyki operatorów, ilości kart sim, sredni zysk od głowy w prepaid i abo. Coś mi się zdaje że ludzie dzwonią na 3 numery bądź osoby typu 1gr from telepolis nie stanowią większości bo by takie srednie nie wyszły.

Odpowiedz

48. wlo
-1

2011-03-10 11:19:31

Ludzie by chcieli wszystkiego za darmo - w końcu płacą podatki ;-) Tak dobrze n ie będzie, więc niech każdy wybiera co mu pasuje a nie mówi innym że debilami są, że nie korzystają z ofert za darmo do wszystkich, nawet w sieci, podczas gdy odbiorca tych porad ma jeden czy dwa numery na które w tej sieci dzwoni, a i to sporadycznie. Jak jest oferta, to normalne, ze mało kto skorzysta, ale większośc będzie zachwalać bez sensu. Po co mi np. Internet po 5 zł co miesiac bez limitu, jak płacę 10 zł za pół roku z limitem 50 MB, który mi w zupełności wystarcza do czytania wiadomości i tego co robię przez internet będąc poza dostępem wlan (a mam 20 punktów dostępowych wlan). No debilem musiałbym być żeby przepłacać. No ale bez limitu za 5 zł to znacznie lepsze niż limit 50 MB za 10 zl ;-)

Odpowiedz

47. wlo
-1

2011-03-10 11:14:14

46. No nie czytasz Telepolis? Każdy mi radzi, zebym przeniósł siebnie i znajomych do Play ;-) Rozumiem, ze znajomych znajomych także powinienem przenieść? Tak - robią to dzieciaki tylko i ew. ludzie, którzy na 3 numery dzwonią - jak np. moja koleżanka - z mężem i synem non stop gada podczas gdy pod inne numery dzwoni sporadycznie albo załatwia sprawy w kilka sekund ;-) Dla niej nie ma znaczenia ile kosztuje minuta poza sieć wówczas. A dlaczego przeniosła? Bo jej syn przeniósł swój numer do Play - bo kumple mieli w Play. I co? Teraz jak podrósł trochę inaczej patrzy na sprawy, ale stało się ojciec i matka zostali zmuszeni to on czy chce czy nie musi mieć Playa, a jeśli chce coś innego - może sobie płacić za numer w innej sieci ;-)

Odpowiedz

46. ~
-1

2011-03-10 09:43:11

Wlo, ja na swoim przykładzie pokazuje na czym może polegać paradoks, nie obalając nawet twoich założeń z konkretnymi numerami, pod warunkiem że nie wyskoczysz że tam idzie na przykład 90% połączen. Nawet gdybym miał bardzo tanio do paru osób w s+ to jest wiele walców co by wyrównały z nawiązką oszczędności. 200sms dajmy na to w s+ to koszt 36zł, dane mam taniej, gwiazdki do play nie przerażają. Napiszę tak. Bezpłatnych numerów nie potrzebuje, wybrane jak najbardziej i żeby ktoś pęknał to nie znajdzie dla mnie nic poza pf i ga. Tak na marginesie to jestem zdania że jeśli nagle ogrom ludzi potrzebuje darmowych numerów to coś jest nie tak nie tylko z tak śmiesznymi ofertami jak simplus. Nie będę dyskutował czy ludzie się organizują w jakieś grupy i przenoszą hurtem, sądzę że tak robią głównie dzieciaki. Ja widzę na oczy że znana mi większość jest gdzie jest bo ktoś im mówił dawno temu że tam dają tanio telefon za 1zł, teraz lojalki dostają i też są zadowoloni. Z prepaidami jest różnie ale reguł wielkich też nie dostrzegam. Wlo mało kto jest takim jak ty znawcą :D Ludzie żyją swoim życiem a nie modlą się do jednogroszówki jak wiadomo kto z telepolis ;-)

Odpowiedz

45. wlo
-1

2011-03-10 08:30:48

40. - ja nie wiem! ja powtarzam to co czytam - opinie na podstawie analiz podawanychj przez operatoró! w tym także materiały UKE ;-) Więc nie chodzi o to czy mam rację czy nie, tylko o to, że to jest standardem. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej, to chyba nie szuka ofert "dla wszystkich" tylko dobiera odpowiednie dla siebie? Tylko, że jeśli nie korzystasz jeden z drugim z oferty standardowej, po jaką [...] porównujesz swoją wyszukaną ofertę z ofertą dla milionów?

Odpowiedz

43. ~zori
0

2011-03-09 23:20:55

@39 - Ze strony po przebudowie zniknął DN, to fakt. Ale w PlusOnline i pod *110# jeszcze widnieje (przynajmniej u mnie). Trudno wyczuć. Gdzieś jeszcze znalazłem regulamin DN www.simplus.pl/images/regulamin_promocji_darmowy_numer.pdf i tam stoi, że promocja ważna do odwołania, a odwołania promocji nie znalazłem...

Odpowiedz

42. ~idiota II
0

2011-03-09 21:38:33

Nie trzeba czekać. Promocje simplusa są najlepsze, zasięg świetny i doskonały bok. Będę się modlił a później odprawie mantre żebyście się nawrócili nawrócili i przeszli do simplusa.

Odpowiedz

41. a_lex
0

2011-03-09 21:22:52

Dosyć już tego pitolenia, poczekamy do jutra do regulaminu to będzie wiadomo, co jest warta ta promocja.

Odpowiedz

40. ~
0

2011-03-09 21:12:20

Wlo z tymi paroma numerami może mieć racje ale ja nie przejdę tam gdzie są ci z którymi najczęściej się kontaktuje bo mi się to nie opłaca i nie opłacało by się gdyby wszyscy byli nawet w jednej sieci(a nie są), no może gdyby wszyscy byli w play to bym olał gaduair. Innymi słowy mówiąc opłaca mi się dzwonić za sieć od kilku lat. Simplus ostatnio to tylko obiekt kpin i żartów.

Odpowiedz

39. ~Roman
0

2011-03-09 21:00:18

"Darmowy numer" dla Nowego Simplusa, Easy i Team7 zniknął bez śladu ze strony Simplusa. Wie ktoś co dalej z tą promocją?

Odpowiedz