DAJ CYNK

Tańsza "neostrada tp" - w piątek prezentacja oferty

28.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6

Ważne 0

0

1. października Telekomunikacja Polska przedstawi nową promocję neostrady tp. Stanieć mają przede wszystkim prędkości do 2 Mb/s, ale spadną także ceny szybszych opcji.

1. października Telekomunikacja Polska przedstawi nową promocję neostrady tp. Stanieć mają przede wszystkim prędkości do 2 Mb/s, ale spadną także ceny szybszych opcji.

Obniżki będą we wszystkich opcjach, także szybszych, które w tym roku już raz staniały o kilkadziesiąt procent. Do tego zaproponujemy ciekawe promocje. Jestem przekonany, że z taką ofertą wreszcie będziemy mogli śmiało konkurować ze wszystkimi dostawcami netu - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik operatora.

Na początku kwietnia TP dość znacząco obniżyła ceny opcji 6 Mb/s i szybszych, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Pierwotne plany zakładały, że wolniejsze opcje stanieją jeszcze przed wakacjami. Nie udało się to ze względu na fakt, że najpierw problem stanowiło opóźnienie w dostarczaniu UKE przez operatorów alternatywnych danych dotyczących testów zawężania marży, a potem nastąpiły opóźnienia w podpisywaniu umów z niektórymi operatorami, w których zamrażano stawki hurtowe i przestało je wiązać się z cenami detalicznymi

Maciej Witucki, prezes TP, informował kilkukrotnie, że skala obniżek wolniejszych opcji będzie niższa niż wyższych w kwietniu, jednak z jego słów wynikało, że może to być około 20%. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że spadek cen może być jednak większy, jednak głównie dla klientów kupujących kilka usług od operatora.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się