DAJ CYNK

Tańsza nawigacja dla Samsunga Wave

29.07.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12054

Ważne 0

0

Samsung wprowadził promocję dla właścicieli i przyszłych nabywców modelu Wave. Będą oni mogli nabyć nawigację do swojego telefonu o połowę taniej.

Samsung wprowadził promocję dla właścicieli i przyszłych nabywców modelu Wave. Będą oni mogli nabyć nawigację do swojego telefonu o połowę taniej.

Dotychczasowa cena nawigacji Route 66 wynosiła 59 euro. Teraz, dzięki promocji, kosztuje ona 30 euro. Jest to cena licencji bez ograniczenia czasowego, a dodatkowo otrzymać można bezpłatną aktualizację informacji i fotoradarach na okres jednego roku.

Jednak oferta ta zawiera w sobie jeden drobny haczyk - 30 euro kosztuje bowiem licencja tylko dla jednego wybranego kraju. Za wersję dla Europy Wschodniej lub Zachodniej trzeba będzie zapłacić 40 euro, natomiast za całą Europę - 50.

Aktualizację informacji o położeniu fotoradarów można zakupić oddzielnie. Jej roczny koszt dla jednego kraju został oszacowany na 6, natomiast dla całej Europy - 10 euro.



Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~marek
0

2010-08-02 15:44:13

@6 mi się raczej wydaje, że kryteriami decydującymi o wyborze danego operatora czy modelu telefonu, nadal będzie jego cena i warunki skorzystania z danej oferty. Jak to jest choćby w przypadku Orange i abonamentów na firmę, w których dostępny jest również Samsung Wawe. Niż konkretny dodatek, który oczywiście w jakimś tam stopniu również wpływa na dokonanie wyboru.

Odpowiedz

15. ~
0

2010-07-30 09:11:11

@Adam - ja niestety jednak podziękuję za nawigację online :] trzeba czekać aż wyjdzie Sygic lub Garmin na Bada OS przydała by się też automapa i problem z nawigacją byłby juz rozwiązany :P

Odpowiedz

14. ~Kadra
0

2010-07-30 09:08:58

@Michał - w nowych telefonach gdzie bateria jest litowo jonowa nie trzeba już formować baterii, wręcz przeciwnie - trzeba unikać maksymalnego rozładowania ;) Widać, że samsung nie śpi i widzi, że jak na razie największym problemem w Fali jet właśnie brak dobrej nawigacji. Chyba więcej już nie mogli zrobić niż obniżyć koszty użytkowania jak na razie najlepszej nawigacji.

Odpowiedz

13. ~Adam
0

2010-07-30 02:21:25

Te Route66 ni jak się ma do Naviexperta :-)

Odpowiedz

12. Vincenzo
0

2010-07-30 01:00:41

Szkoda, ze promocja nie obejmuje Jeta, bo on ma praktycznie taka sama nawigacje - rowniez Route66 vel Samsung LBS

Odpowiedz

11. ewqaewqa
0

2010-07-29 19:22:24

Q! "informacji i fotoradarach" chyba "o"... Są na badę darmowe nawigacje?

Odpowiedz

10. ~Michał
0

2010-07-29 19:16:44

Dzięki. Chodziło mi właśnie o to czy 3 pierwsze ładowania mają być wykonane na wył telefonie po ok 15 godz?

Odpowiedz

9. Dinoko
0

2010-07-29 19:12:12

to ona nie jest za darmo? gdzieś tak czytałem

Odpowiedz

8. vonski
0

2010-07-29 18:27:22

Baterii się nigdy nie formatowało. Co najwyżej formowało, i to stare typy wodorkowe itp.

Odpowiedz

6. ~kok
0

2010-07-29 17:06:40

temat nawigacji jest bardzo istotny dla wielu klientów. mysle ze niebawem kryterium wybory opa i modelu bedzie wlasnie oferowanie nawigacji i jej serwis.

Odpowiedz