DAJ CYNK

Tak Tak - bezpłatne rozmowy pomiędzy dotychczasowym i nowym numerem

18.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12125

Ważne 0

0

W Tak Taku rozpoczęła się promocja Między nami, w której stali użytkownicy mogą zaprosić nowych klientów do bezpłatnego rozmawiania przez rok.

W Tak Taku rozpoczęła się promocja Między nami, w której stali użytkownicy mogą zaprosić nowych klientów do bezpłatnego rozmawiania przez rok.

Promocyjna oferta Między nami pozwala na wykonywanie bezpłatnych połączeń głosowych przez rok pomiędzy dwoma numerami w Tak Taku na terenie kraju. Usługę może aktywować osoba używająca numeru w systemie Tak Tak przed rozpoczęciem promocji i zaprosić do wspólnych rozmów numer, który będzie aktywowany w jej trakcie. Przyjęcie zaproszenia przez nowy numer automatycznie przedłuża ważność jego konta na połączenia wychodzące na rok, zgodnie z czasem obowiązywania usługi.

Użytkownik może aktywować tylko jeden numer w tej usłudze, a czas jednorazowego bezpłatnego połączenia jest ograniczony do 30 minut. Promocja trwa do 13 lipca br. i może zostać do niej zaproszony każdy numer zakupiony ze starterem Tak Taka poza tymi, które pochodzą z oferty DuoStarter.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
211. ~wuzet
0

2011-05-24 15:38:18

@210, roczną ważność konta dostaje nowy numer, nie ten, z którego do tej pory korzystałeś. Stary numer działa na starych zasadach. Promocja bardzo fajna. W Heyah muszę ładować konto, żeby móc za darmo rozmawiać z 1 numerem, ale za doładowanie 30zł i więcej mam za darmo z całą siecią...

Odpowiedz

210. ~gosc
0

2011-05-04 15:44:55

aktywowałem 3 dni temu tą promocje, dzisiaj otrzymałem smsa ze za 10 dni stracę możliwość wykonywania połączeń. Więc jak ta promocja działa? Bo po wpisaniu komendy *101# pojawia się informacja ze mam ważność do 01.05.2012. Więc czy za 10 dni nadal będę miał aktywną kwotę na koncie czy tylko na rozmowy z moim drugim numerem?

Odpowiedz

209. wlo
0

2011-05-02 13:30:51

No ciekawostki przychodzce z ry coraz bardziej mnie zadziwisją... Roaming wyłączony (mówię o tym nowym numerze TT już) a tu esemes z informacją, ze mam aktywny roaming i mogę korzystać z telefonu za granicą... Przed chwilą, mimo aktywnych połączeń wychodzących do 2012 roku po aktywacji Między nami, esemes o treści: za 10 dni stracisz możliwość wykonywani połączeń w wysyłania esemesów. Prosimy o uzupełnienie konta. Ciekawe - czy to błąd systemu, czy działanie celowe? W sumie jak kasy nie będzie, mając aktywne wychodzące, nie podzwonię na inne niż zaprzyjaźniony numer, ale czemu w takiej formie ta informacja?

Odpowiedz

208. ~
0

2011-04-29 10:06:25

@206: dokładnie za 9zł możesz 30dni rozmawiać bez limitu w Heyah. Jak nadal masz wątpliwości to zajrzyj tutaj http://www.heyah.pl/#/na-karte/nowa-heyah/rozmowy-w-heyah-bez-li mitu

Odpowiedz

207. wlo
0

2011-04-29 09:58:25

pablo_79 - numer może być wykorzstywany nie tylko do połączeń z tym jednym numerem ;-) Można dzwonić gdziekolwiek, tyle, ze odpłatnie. Tak przynajmniej wynika z regulaminu i odpowiedzi ludzi z infolinii. Dalszy ciąg i jednocześnie koniuec sprawy mojego "przejścia" do TT... Próbując zaprosić mnie na poprzednim numerze zapraszający miał odpowiedzi, ze numer nie jest uprawniony [...]. Kiedy po przygodach wziąłem nowy numer, przy próbie zaproszenia dostawał komunikat, ze już zaprosił inny numer (ciekawe, skoro numer nieuprawiony był). Przy próbie cofnięcia zaproszenia dostawał dokłądnie taki sam komunikat. Wiec wydawało się że po sprawie. Nawet dzwonił do infolinii, ale tylko przyjęli reklamację. Przed chwilą dostałem esemesa (i jednocześnie telefon od kolegi), że dostałem zaproszenie (na nowym numerze) - odpowiedziałem i w sekundach dostałem info, że mogę przez rok gadać darmo. Więc jest OK. Jednak co ciekawe - kolega dostał (tech chwilę wcześbniej) esemesa, ze zapraszający nie potwierdził zaproszenia, w związku z czym ono wygasło (naprawdę zadziwiające, skoro numer nieuprawniony i kompletnie nic z nim nie można było zrobić). Zaprosił mój nowy i w minutę jesteśmy darmowym łączem głosowym w TT połączeni... ;-)

Odpowiedz

206. DanielR
0

2011-04-28 22:56:48

pablo_79 (205), i jak rozumiem za 9 zł / m-c mam nielimitowane połączenia w Heyah, tak? To pytanie retoryczne, Wiesz dobrze, że nie. ;-)

Odpowiedz

205. pablo_79
0

2011-04-28 22:43:37

@198, w TT usługa jest całkowicie darmowa - dla obu numerów. Do tego zapraszany nowy numer przez rok nie musi być doładowywany i może służyć tylko do wykonywania połączeń z tym jednym numerem. Po 30 minutach, jeśli się nie rozłączysz, zaczynają się opłaty. Tak było również w duostarterze i z doświadczenia wiem, że nie jest to uciążliwe ograniczenie. Piszesz, że za 10zł masz do wszystkich w Play bez limitów przez miesiąc. W Heyah też nie musisz doładowywać konta- jest jeszcze dzień za grosze, czyli nielimitowane przez 24h za 98gr. I możesz zakupić miesięczny pakiet nielimitowanych rozmów w sieci za 9zł - czyli taniej niż w PF.

Odpowiedz

204. ~
1

2011-04-28 14:25:48

196 nie namawiaj go, zeby poszaleć we freshu trzeba sie orientowac w kodach i zainwestować z 15zł znam przypadki ludzi którzy którzy niesą w stanie pojąc niuansów PF i albo sie zniechęcaja albo twierdzą że kilka razy taniej to dla nich 2zł , wiele razy przymierzałem się do różnych mixów i abonamentów i żaden nie był w stanie przebić fresha

Odpowiedz

203. ~
-2

2011-04-28 14:19:27

@202; po co znowu wylewasz swoje żale. Zrozum, że jednemu odpowiada abo a innemu prepaid. Ty chciałbyś każdego na siłę nawet Freshem uszczęśliwiać. Nie wszyscy mają czas i chęci na zabawy w kody, pakiety itp. Mają pieniądze, ciężko pracują więc robią przelew albo mają stałe zlecenie i nic ich nie obchodzą rachunki.

Odpowiedz

202. ~chuck norris
2

2011-04-28 14:04:55

200- w środowiskach snobów twoje myślenie to podstawa , a artykuł jest o prepaid. Zdziwiłbyś się ilu ludziom odpowiadają zasady fresza, gdy je poznają gruntownie. A twoje cyrografy, prestiż i telefony za złotówkę mają w głębokim poważaniu.

Odpowiedz

201. wlo
0

2011-04-28 09:19:43

Wygląda na to, ze ten "mój" stary numer TT (z prefiksem 668 - to now prefiks jest?) rzeczywiście jakiś dziwny był, bo zapraszający do promocji dostał odpowiedź, że numer nie jest uprawniony!! Czy nie mogło być tak, ze numer wrócił za wcześnie do puli po jakimś abonamencie i nie całkiem był "wyzerowany"? Przyznam, ze siostry córka miała problem ze swoim numerem w Plusie, właściwie z pocztą na tym numerze głównie - dostawała powiadomienia o nowej poczcie podczas gdy Plusnet twierdził, ze z numerem nie jest powiązana żadna skrzynka ;-) Była - udało się przywrócić login i hasło i usunąć powiązaną usługę.

Odpowiedz

200. ~
-2

2011-04-27 23:46:29

Tak toms, trudó uniknac porownan i piszesz jak dziecko. Czasem sie zastanawiam czy to czasem twoje dzieci nie pisza? Dorosli w ten sposob nie myslą. Pakiet 103min zaspokaja twoje potrzeby a dla innych to malo. Poza tym ja nie bede znajomym reklamowal fresha jak akwizyto tylko po to zeby miec sd. Czlowieku zrozum, że w niektorych srodowiskach zostalbys wysmiany za takie zachowanie.

Odpowiedz

199. toms
0

2011-04-27 23:23:11

198 - uśmiecham się tylko, jak czytam takie rzeczy. Gdybym potrzebował, to sobie odpalam SD miesięcznie do WSZYSTKICH w znienawidzonym fiolecie, za jedyne 10zł, bez śmiesznego limitu 30 minut i innych cudów - zaproszeń, o których tu piszą. Powie ktoś - ten znowu swoje. Jednak trudno uniknąć porównań. Wyobrażam sobie euforię, z potencjalnej możliwości dzwonienia w ten sposób w W3. No, ale przecież jestem dusigroszem i wystarcza mi 30 za 10 ;-)

Odpowiedz

198. pablo_79
0

2011-04-27 22:42:09

Mi się nigdy nie zdarzyło czekać w TT więcej, niż kilka minut, na aktywację danej usługi. Nawet podwójne doładowania (prócz tych grudniowych) były doliczane do konta w ciągu max. kilkunastu minut. Zawsze można też przecież zadzwonić "na próbę" i sprawdzić naliczanie. Propozycja bardzo ciekawa, bo drugiego, nowego numeru nie trzeba nawet doładowywać - od razu dają roczną ważność konta. W Nowej Heyah, żeby móc z kimś rozmawiać za darmo, trzeba jednak doładować konto - 5 - 29zł i ma się od 5 do 29 dni darmowych połączeń z wybranym numerem, 30 i więcej to już darmowe rozmowy w sieci. Tak Tak, prócz duostarterów, nie dawał darmowych połączeń z wybranym numerem.

Odpowiedz

197. DanielR
0

2011-04-27 20:28:28

wlo (192), tak 72 godziny jeśli chodzi o aktywację jakiejś konkretnej usługi czy promocji (gdzie w jej regulaminie jest oznaczony taki termin), ale nie w przypadku pierwszego połączenia czy SMS-a "aktywującego" kartę SIM. Owszem może tak się zdarzyć, że trzeba czekać aż 72 godziny, jednak to wyjątek i górna granica, to nie oznacza, że tak długie oczekiwanie jest w TT jakimś niechlubnym "standardem". A nawet w przypadku tych regulaminowych 72 godzin dla promocji czy usług, to też rzadko się zdarza, że trzeba czekać aż tyle. Przeważnie na aktywację schodzi o kilku do kilkunastu minut. ;-)

Odpowiedz