DAJ CYNK

Tak będzie wyglądać Steve Jobs w filmowej biografii

14.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3235

Ważne 0

0

Trwają już prace nad filmową biografią Steve’a Jobsa, legendarnego prezesa Apple. W jego postać wcieli się Ashton Kutcher. Jak będzie wyglądać?

Trwają już prace nad filmową biografią Steve’a Jobsa, legendarnego prezesa Apple. W jego postać wcieli się Ashton Kutcher. Jak będzie wyglądać?

Prace nad filmem Steve Jobs: Get inspired rozpoczęły się w maju. Obejmować one będą lata od 1971 do 2000. Główną rolę w filmie zagra Ashton Kutcher.



Premiera filmu planowana jest na 2013 rok.

Źródło tekstu: TMZ

Komentarze
Zaloguj się
19. ~zenek73
0

2012-05-14 19:57:56

nie jestem fanbojem Apple. Ale po przeczytaniu biografii... To historia komputerów osobistych. Świtnie się czytało. To prawie jak Władca Pierścieni dla fanów fantasy tylko w wersji dla fanów IT :)

Odpowiedz

18. ~marcin23
0

2012-05-14 17:20:58

bez brody to racja, że nie jest zbyt pociągający. Bardziej chyba podnieca mnie jego ''niegrzeczny'' charakter, choć faktem jest, że jest wielu bardziej przystojnych facetów. :P

Odpowiedz

17. ~
0

2012-05-14 17:14:34

16. Hehehe Aż taaak jest atrakcyjny, że wolisz jego od dziewczyny? Oglądam go bez brody i kołtunów i jakoś w ogóle na mnie nie działa :p

Odpowiedz

16. ~marcin23
0

2012-05-14 16:53:06

obawiam się, że nie jest bezdomnym. metaforycznie ująłem swoje słowa, nie chciałem pisać, że chętnie bym się z nim przespał.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-05-14 16:51:12

14. Przygarnął? Ty jego? A co on, bezdomny?

Odpowiedz

14. ~marcin23
0

2012-05-14 16:47:27

MMM, ASHTON. niby przystojny, ale jakoś nie pasuje mi do tej roli, chętnie przygarnąłbym go jednak do łózka na noc. ;)

Odpowiedz

13. ~
0

2012-05-14 16:46:39

Ashton Kutcher? Dziękuję, postoję.

Odpowiedz

12. McCoy
0

2012-05-14 15:28:26

6 - XEROX w laboratorium PARC stworzył GUI. Biografie rzadko kiedy są uczciwe w takich szczególikach, vide Mika Markkula. A proces Apple vs MS o okienka, było to jak są wyświetlane.

Odpowiedz

11. ~Szczęsław Kusiciel
1

2012-05-14 15:21:59

Chciałem zwrócić uwagę na postać Stiva Jobsa i Billa Gatesa w filmie "Piraci z Doliny Krzemowej". Film stary, ale przedstawienie postaci to mistrzostwo. :)

Odpowiedz

10. ~
0

2012-05-14 15:13:38

a tak swoją drogą to "Kelso" nei pasuje, raz, że ma image wioskowego głupka, dwa - jest zbyt napakowany

Odpowiedz

9. ~...
-3

2012-05-14 15:04:08

czy to jest naprawdę nius na telepolis...

Odpowiedz

8. ~applefan
1

2012-05-14 14:54:17

powinni szykować od razu część II jak Jobs wprowadza na rynek iPod, iPhona itd. Wtedy może Androidowi fanboje zrozumieliby jak denny jest systemik w ich telefonach.

Odpowiedz

7. McCoy
-1

2012-05-14 14:18:45

Ciekawe czy coś będzie o Mika Markkula? Pewnie nic :D

Odpowiedz

0

2012-05-14 14:12:22

Przepraszam. CZYTAŁ KTOŚ BIOGRAFIE? W biografii poza burzliwością samego Jobsa pokazana jest praktycznie cała historia narodzin komputerów. Wiedział ktoś, że kserox stworzył środowisko graficzne (to na czym każdy z nas dziś pracuje), a Jobs sprytnie uzyskał do tego prawa, a Gates okazał się złodziejem? Ciężko mi się czyta komentarze ignorantów.

Odpowiedz

5. ~Jacek
0

2012-05-14 13:46:58

@2 zgadzam się z ceną. porażka ''''fanboje'''' nie potrafią czytać :D,że już kręcą film.

Odpowiedz