DAJ CYNK

Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

09.05.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 80934

Ważne 0

0

W ramach zabawy Tajemnicze kody Orange operator podał kolejne hasło. Po wysłaniu go pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę i miks otrzymają specjalny bonus.

W ramach zabawy Tajemnicze kody Orange operator podał kolejne hasło. Po wysłaniu go pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę i miks otrzymają specjalny bonus.

W pakiecie znajduje się 20 SMS-ów do wszystkich sieci wymiennych na MMS-y, które są ważne przez 4 dni.

Aby otrzymać bonus należy wysłać wiadomość SMS o treści N8725JY2 pod numer 80101.

Poprzednie kody podaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
89. ~
0

2011-09-05 07:07:37

łał

Odpowiedz

88. ~SJUTA
0

2011-06-06 19:24:39

co pysk ! ;pp nic sie nie płaci !nie wiesz to nie gadajj

Odpowiedz

87. ~xdesyluta
0

2011-05-30 08:51:10

wiecej poproszęę kodów,,

Odpowiedz

86. ~Aga
0

2011-05-23 15:03:53

DARMOWA PROMOCJA !!!!! Mi pobierało z konta kasę jak wysłałam sms na jakiekolwiek darmowe smsy typu "pusty sms" itp Trzeba to zlikwidować wysyłając sms zwrotny! O to pytać w salonie ORANGE!

Odpowiedz

85. ~wicek
0

2011-05-22 13:55:34

dziala cos jeszcze?

Odpowiedz

84. ~
0

2011-05-22 12:45:58

te kody to dziadostwo. pisze mi że numer jest chwilowo nieczynny. a ja potrzebuje te kody jeśli ktoś ma to niech je poda . plis:)

Odpowiedz

83. ~
0

2011-05-22 12:34:57

kody są super i ile minut

Odpowiedz

82. ~Klaudia
0

2011-05-22 10:43:53

Ma ktos nowe kody?? ;) Wpisuje wszystkie i żaden nie chodzi..!! ;( Jak ktoś bedzie mial to niech da znać. ;)

Odpowiedz

81. ~Olcia x3
0

2011-05-19 17:52:18

koniec .. Chybaa Skecz .. x3 ! masakraa x33

Odpowiedz

80. ~:p
0

2011-05-18 16:33:27

nic sie nie placi bo wyslalam i nic mi nie zjadło ..

Odpowiedz

79. ~Lux
0

2011-05-18 08:49:52

nic jzu nie działa :(

Odpowiedz

78. ~
0

2011-05-17 21:36:13

[Aktualizacja, 29. kwietnia]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: 83JE7KAY - przekazał TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange. Tym razem na użytkowników czekają minuty do wszystkich sieci. [Aktualizacja, 4. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: S85JHCM. Po wysłaniu można otrzymać 20 minut do Orange, które sa ważne przez 4 dni. [Aktualizacja, 5. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: SA9832. Po wysłaniu można otrzymać 20 SMS/MMS Orange, które są ważne przez 3 dni. [Aktualizacja, 6. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: 42K754SW. Po wysłaniu można otrzymać 10 minut do wszystkich sieci ważnych przez 2 dni. [Aktualizacja, 9. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: N8725JY2. Po wysłaniu można otrzymać 20 wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci ważnych przez 4 dni. [Aktualizacja, 10. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: W34GKPR. Po jego wysłaniu można otrzymać 15 minut na połączenia do Orange ważne przez 4 dni. [Aktualizacja, 11. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: SW58S9. Po jego wysłaniu można otrzymać 30 SMS-ów do Orange wymiennych na MMS-y, ważnych przez 4 dni. [Aktualizacja, 12. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: 79AGFE56. Po jego wysłaniu można otrzymać 15 minut do wszystkich sieci, ważnych 2 dni. [Aktualizacja, 13. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: Z6M78RR. Po jego wysłaniu można otrzymać 25 minut do sieci Orange, ważnych przez 4 dni. [Aktualizacja, 14. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: GGZ7H8. Po jego wysłaniu można otrzymać 35 SMS-ów do Orange wymiennych na MMS-y, ważnych przez 4 dni. [Aktualizacja, 16. maja]: Tajemniczy kod Orange na dziś to: NIESPODZIANKA. Po wysłaniu można otrzymać 60 minut do wszystkich sieci, które są ważne przez 7 dni. To ostatni kod w zabawie. pozdrawiam ale nie wszystkie kody już działają

Odpowiedz

77. ~mila
0

2011-05-17 19:02:04

Nic nie pobierało z konta ja miałam 20 zł i jak było przed wysłaniem tak po wysłaniu miałam tyle:) wię nie piepszcie głupot bo to jest nie prawda i żal mi tych któż tak piszą bo fajne te kody są, ale jak to mówią nigdy się wszystkim nie dogodzi:)

Odpowiedz

76. ~Dżastulek !. ;*
0

2011-05-17 18:05:55

Bardzo fajna promocja Orange, tylko szkoda że to już koniec :(. Jeżeli będzie taka druga promocja na pewno nie przeocze:)

Odpowiedz

75. ~KODZIKI ZOSTANCIE Z NAMI :
0

2011-05-17 16:56:32

Kochane Orange :) Z usmiechem na twarzy i wraz z wiosenna pora prosze Cie nie zostawiaj nas:( Powroc do NAS z kodami ...sa one ...Ne ma slowa by opisac jakie;p Rzadna siec nie daje tyle radsci co ORANGE :) Taki prezet od Was to sama radosc.A ten pakiet 60 minut na rozmowy mniaUcha! Amoze jakis pakicik jeszcze na sms-siaki do wszyskich ;p:D ? Slodka Pomaranczo(jesli tak mozna)WROC :)

Odpowiedz