DAJ CYNK

Tajemniczy HTC z Androidem i QWERTY

12.08.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego telefonu HTC z pełną klawiaturą QWERTY. Jednak jego wprowadzenie na rynek nastąpi nie wcześniej niż w 2011 roku.

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego telefonu HTC z pełną klawiaturą QWERTY. Jednak jego wprowadzenie na rynek nastąpi nie wcześniej niż w 2011 roku.Obecnie informacje na jego temat są dosyć skąpe. Jedyne co wiadomo to to, że będzie on posiadać ekran o przekątnej wynoszącej aż 4 cale. I to obecnie jedyne pewne dane na jego temat.

Wśród prawdopodobnych informacji znajdują się te, że w jego wnętrzu znajdzie się procesor Snapdragon, taktowany zegarem o częstotliwości 1,2 GHz. Ma on odpowiadać za pracę systemu Google Android w wersji najprawdopodobniej 2.2 (Froyo).

Nowy HTC znajdzie się w ofercie amerykańskiej sieci Verizon (CDMA), jednak według nieoficjalnych informacji ma on również współpracować z sieciami działającymi w standardzie GSM.

Premiera nowego HTC nastąpi nie wcześniej niż w 2011 roku. Znajdzie się on w ofercie sieci Verizon. Czy i kiedy w pozostałych? Wciąż nie wiadomo.

Źródło tekstu: androidguys, wł

Komentarze
Zaloguj się