DAJ CYNK

Tablet Motorola Xoom 2 Media Edition za 1380 zł [wideo]

10.05.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4922

Ważne 0

0

W serwisie zakupów grupowych iBood pojawiła się kolejna tabletowa promocja. Tym razem serwis proponuje 8,2 calowy tablet Motoroli z dwurdzeniowym procesorem i ekranem pokrytym Gorilla Glass.

W serwisie zakupów grupowych iBood pojawiła się kolejna tabletowa promocja. Tym razem serwis proponuje 8,2 calowy tablet Motoroli z dwurdzeniowym procesorem i ekranem pokrytym Gorilla Glass.



Cena zestawu obniżona została z 1899,95 zł do 1380 zł, warto jednak pamiętać, że oferowany jest tablet w wersji "Wi-Fi-Only", a więc pozbawionej modułu łączności 3G.

Na tych, którym taka łączność wystarczy czekają obudowa z anodowanego aluminium, możliwość rejestrowania filmów FullHD i zdjęć 5 Mpix, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, wyjście HDMI, GPS, 1 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 taktowany zegarem 1,2 GHz, współpracujący z chipem graficznym PowerVR SGX540.



Całość pracuje pod kontrolą Androida 3.2 Honeycomb, który w III kwartale zostanie zaktualizowany do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Źródło tekstu: iBood, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. M@jkel
0

2012-05-10 13:08:23

@19: bo jailbreak nie jest potrzebny. Według najbardziej optymistycznych statystyk robi go jakieś 10% użytkowników. W jakim celu - każdy może się domyślać. A duperelki w rodzaju flasha itp. nie są dzisiaj już potrzebne. Szanujące się serwisy mają wersje mobilne z multimediami dostosowanymi do iOS. W końcu nie można odpuścić użytkowników systemu generującego 2/3 ruchu w sieci.

Odpowiedz

25. ~mk13
0

2012-05-10 12:29:14

@21 ja znalazlem inna statytyke "Total: 953,232 new A5 jailbreaks in a little over 3 days" RAWIE MILION JAILBREAKOW W 3 DNI http://www.smoothblog.co.uk/2012/01/24/jailbreak-statistics/?doi ng_wp_cron=1336645644

Odpowiedz

24. ~McCoy
0

2012-05-10 11:59:31

Applefan - ja inaczej zrozumiałem artykuł z linku o DropBoxie, jak również kwestii zasad dostępności aplikacji tylko przez AppStore nie neguję więc o co Ci chodzi? Co do praktyk monopolistycznych Apple''a wypowie się sąd amerykański - pozew o iTunes i iPoda.

Odpowiedz

23. ~McCoy
0

2012-05-10 11:55:46

17 - urządzenia różnią się wielkością ekranu, nie przytoczonymi przez innych powyżej brakami, więc argumenracja bez sensu.

Odpowiedz

22. ~applefan
0

2012-05-10 11:51:25

@19 sądzac po ilości sprzedawanych aplikacji z AppStore i dochodach znacznie (5:1) przewyższających te z Google Play garstka robi jailbreak. Z badań wynika, że najliczniejszą grupą kupujących iPada są ludzie w wieku 40-50 lat. A są to ludzie którzy lans i pseudoprestiz mają w d... Chcą mieć b.szybkie, niezawodne urządznie z wsparciem producenta i największą na rynku bazą aplikacji.

Odpowiedz

21. ~sueshack
0

2012-05-10 11:51:07

No więc są nawet jakieś dane nt. popularności JB: http://www.ijailbreak.com/cydia/over-900000-new-cydia-installs-a bsinthe/ Niecały milion. Tyle, co Apple sprzedaje ajfonów. W ciągu trzech dni.

Odpowiedz

20. ~sueshack
0

2012-05-10 11:45:47

@19 Większość ha ha ha. Pewnie ta sama "większość", co sobie czpiuje VW z TDI i samodzielnie naprawia pralki. Get a job. Get a life.

Odpowiedz

19. ~mk13
0

2012-05-10 11:42:39

To ze firma umie sprzedawac nie znaczy ze produkt jest dobry. Gdyby to byl dobry produkt nie bylby potrzebny jailbreak, prawda? I w nazwie nie byloby "jail". Skoro apple robi taki swietny produkt czemu uzywacie takiego nie aprobowanego softu? Bo uzywa go raczej wiekszosc, niekoniecznie by piracic ale by uzyskac takie zwykle funkcje jak odtwarzanie wiekszej liczby formatow czy probujac dodac flasha do www inne takie przyziemne rzecyz ktore android oferuje sam z siebie.

Odpowiedz

18. ~applefan
0

2012-05-10 11:42:31

@16 robią to co jest prawnie dozwolone. Wcale nie wycieli DropBoxa. Ucieli tylko możliwość kupowania poza AppStore dodatków do gier i programów. Wg mnie jest to słuszne. Mają zarabiać kasę jak każda zdrowa firma. Mi zależy na tym, żeby trwali bo będąc developerem dobrze się zarabia na aplikacjach i ekosystemie Apple czego o złodziejskim pirackim Androidzie nie można powiedzieć.

Odpowiedz

17. M@jkel
0

2012-05-10 11:33:05

@16: Mając w ofercie jedno urządzenie trudno jest dogodzić wszystkim. Dlatego Apple postanowiło dogodzić 80%, tworząc iPada czy iPhona. Z dobrym skutkiem, co widać po wynikach sprzedaży.

Odpowiedz

16. ~McCoy
0

2012-05-10 11:11:52

Applefan - najwyraźniej. ludzie się pogodzili z tymi brakami, tak jak użytkownicy każdego innego systemu się pogodzili z jakimiś, prawdziwymi lub wyimaginowanymi, brakami ich systemów. Dla Ciebie nie jest minusem, że Apple wycina nieuczciwie konkurencję, np. DropBoxa, dla mnie nie są problemem Twoje zarzuty odnośnie Androida.

Odpowiedz

15. ~applefan
0

2012-05-10 10:59:14

@11 75% rynku tabletów to iPad więc tym ludziom nie potrzeba takich funkcji o jakich piszesz. Karty SD, a po co to? Masz 64 GB w urządzeniu i starczy, a jak nie to dysk WiFi i na nim filmy, muza itd. Brak przesyłania plików przez Bluetooth - kiedyś jak były zdjęcia z aparacików w SE 0,3 Mpix miało to sens, żeby taki plik przesłać komuś - użyłem tej opcji 2x w życiu przez 10 lat. Teraz puszczasz przez WiFi lub mailem. To aż taki kierat?? Urządzenie śmiga aż miło. Sam mam nowego iPada i jest zaje...ty. Dlatego sprzedaż Galaxy Tab/Motorola Xoom itd itd jest tak śmieszna, że w Applu już się z tego nie śmieją, ale szykują kolejny super tablet. Ale typowy Androidowiec który na co dzień wachluje tysiącem kart SD (jak ja kiedyś dyskietkami na Amidze) wysyła tysiące plików przez Bluetooth dziennie (w tym filmy w jakości HD) nigdy nie zrozumie.

Odpowiedz

14. ~Antr
0

2012-05-10 10:57:14

@5 - bardzo rozsądna wypowiedź. @7 - brak argumentu,pomysłu, więc jakaś nieudolna i bezsensowna próba obrażenia @5 @11- rozkłada na łopatki @6 i @7 - brawo @13 - znowu arcykretyńska wypowiedź: "sekta bo się "jarają" do tego że mają działać podstawowe rzeczy".

Odpowiedz

13. ~sueshack
0

2012-05-10 10:33:42

@11 Problem z waszą sektą polega na tym, że wydaje się wam, że każdy jara się takimi pierdołami jak obsługiwane formaty plików albo jakieś złącza. Otóż nie. Takimi rzeczami to ja się zajmuję w pracy. Jak wracam do domu i chcę obejrzeć film to ma po prostu działać. Nawet jeśli trzeba za to zapłacić.

Odpowiedz

12. slawekj74
0

2012-05-10 10:27:08

ogólnie fajny sprzęcik, rozmiar ekranu tez optymalny (mam samsunga 8.9) natomiast jak dla mnie dyskwalifikuje go brak 3G. Zastanawiałem się kiedyś nad sprzętem bez modemu i dobrze, że nie zakupiłem np Asusa Prime. Już wielokrotnie korzystałem wyłącznie z 3G i proszę nie piszcie o udostępnianiu internetu z komórki bo to tak cienka sprawa jak nasze baterie w komórkach ;)

Odpowiedz