DAJ CYNK

Tablet Asus Google Nexus 7 w przedsprzedaży w Polsce

19.09.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5276

Ważne 0

0

W sklepie RTV Euro AGD dostępny jest tablet Asus Google Nexus 7 w przedsprzedaży. Ile trzeba za niego zapłacić i kiedy będzie on dostępny?

W sklepie RTV Euro AGD dostępny jest tablet Asus Google Nexus 7 w przedsprzedaży. Ile trzeba za niego zapłacić i kiedy będzie on dostępny?

Asus Google Nexus 7 ma m.in. ekran o przekątnej 7 cali, 1 GB pamięci operacyjnej oraz układ Tegra 3. Zarządza nim system Android 4.1 Jelly Bean.

W sklepie RTV Euro AGD jest już on dostępny w przedsprzedaży w cenie 999 zł. Na rynku ma się on pojawić na przełomie września i października.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2012-09-24 18:06:41

@32. W USA nie ma podatku VAT. Jest przede wszystkim podatek obrotowy (6%?) już uwzględniony w cenie sugerowanej oraz w niektórych stanach podatek od sprzedaży detalicznej (właśnie te 7-12%).

Odpowiedz

32. ~kulemans
0

2012-09-24 16:19:25

@23 Ceny w USA pokazane są netto czyli bez podatku VAT. Przy aktualnym kursie 3,2 cena netto w USA wyniesie 796 NETTO:-) OK podatek VAT w USA jest nizszy i wynosi od 7-12% czyli klient musi zapłacić ok 876 pln.

Odpowiedz

31. ~
0

2012-09-20 18:39:08

@30. A mógłbyś pokazać w którym sklepie wersja 16GB Nexusa 7 kosztuje 199€? Bo według "łamerykanskiego" przelicznika to 249$ = 249€ a nie 199 jak podałeś.

Odpowiedz

30. ~sucker killah
0

2012-09-20 11:11:46

@26 - 199€ czyli 800zł za wersję 16GB, panie "mądry"

Odpowiedz

29. Adv.Diavoli
0

2012-09-20 11:07:02

@18 - to ze tegra ma D/A C , nie znaczy ze nie mozna zastosowac innego. Nikt w sprzecie tej klasy nie wymaga odrazu BB.

Odpowiedz

28. ~sucker killah
0

2012-09-20 11:05:49

Cena wyższa niż w USA, co jest niestety normalne (VAT) ale również wyższa niż w Europie... Chociaż nawet z tą cena wszystkie chińszczyzny typu goclever nie maja racji bytu, nie wiem co za kretyn zapłaci 800-1000zł jakieś kij-wie-co mając do wyboru nexusa 7 za tą samą cenę

Odpowiedz

27. ~Goldiz
0

2012-09-20 10:47:58

mój numer 1 na liście zakupowej, już widziałem, że jest na stronie komputronika też w tej samej cenie, imho najciekawszy tablecik teraz na rynky biorąc pod uwagę możliwości tegra3 do ceny tabletu

Odpowiedz

26. ~m
0

2012-09-20 10:29:05

@23,25 A powiedz mi gdzie w Europie się płaci dolarami? To może teraz bądź dalej taki mądry i podaj jakie są ceny w Europie (Funt/Euro).

Odpowiedz

25. ~
0

2012-09-20 08:29:23

ale tu nie ma co negocjować, cena jest znana na całym świecie tego urządzenia, tylko w Polsce jest o jedną trzecią droższy

Odpowiedz

24. adamski8
0

2012-09-20 02:52:44

@23 bo bogatsze narody kupują więcej, również elektroniki, przez co w ich państwach hurtownie i sklepy potrafią wynegocjować lepsza cenę z producentem sprzętu, przez co mogą finalnie obywatele danego państwa kupić dany przedmiot taniej.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-09-19 21:46:57

Co Wy gadacie. Ten tablet kosztuje 249 dolarów, czyli 750zł. Tutaj koszt jest o 33 procent wyższy, czyli jak zwykle Polacy muszą płacić więcej niż bogatsze narody.

Odpowiedz

22. ~tomekdave
0

2012-09-19 20:25:36

nie ma 3g luu ne dla mnie

Odpowiedz

21. iskra21
0

2012-09-19 20:25:08

co to za tablet bez 3g... 16gb ? smiech... dla uzytkownika zostaje jakies 13gb co to jest na dzisiejsze czasy.

Odpowiedz

20. ~...
0

2012-09-19 18:53:41

Można? Można. Trochę później niż np. w Niemczech, ale przynajmniej cena normalna. W polsce to się zdarza wyjątkowo rzadko.

Odpowiedz

19. ~xxzzx
0

2012-09-19 18:50:46

@18 niestety masz rację. Weźmy takiego HTC One X z tym swoim Beats audio nie gra za rewelacyjnie.

Odpowiedz