DAJ CYNK

Tablet Archos 101 w Orange

30.11.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3252

Ważne 0

0

Od jutra w ofercie Orange pojawi się nowy tablet - Archos 101 - informuje na swoim blogu Wojciech Jabczyński.

Od jutra w ofercie Orange pojawi się nowy tablet - Archos 101 - informuje na swoim blogu Wojciech Jabczyński.

Urządzenie niestety jest pozbawione modłułu 3G, dlatego będzie sprzedawane w zestawie z smartfonem HTC Desire, które ma możliwość tworzenia punktu dostępowego Wi-Fi.

Tablet ma 10,1-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Działa na systemie operacyjnym Andorid 2.2 Foryo. W środku można znaleźć procesor o częstotliwości 1 GHz i 8 GB wbudowanej pamięci. Pełna specyfikacja dostępna jest pod tym adresem.

Cennik nie jest jeszcze dostępny, urządzenie pojawi się w sprzedaży 1 grudnia.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Adaś
0

2010-12-01 16:13:08

@15 nie no oczywiście masz racje. Ale wiesz jeżeli oferuje coś operator to powinno się to z nim wiązać a to jest po prostu urządzenie którego nijak nie użyjemy wraz z Orange i ich ofertą. Ten tablet ma tylko WiFi więc tak średnio. Jest to nowość ale tylko u operatora, na aukcjach już są od pewnego czasu i ich ceny nie są aż takie wysokie. I właśnie jestem ciekaw cen Orange bo jeżeli będą znacznie wyższe to nici z ich interesu.

Odpowiedz

16. reebop
0

2010-12-01 15:41:22

Ja mam HTC Desire i kupiłem sobie Archosa 70. Większy nie jest tak wygodny. Ponieważ oba są na Androidzie to wszystko pięknie działa. 3G niepotrzebne bo faktycznie włączam hot-spot na Desire i już. Od dziś mam Froyo w Archosie.

Odpowiedz

15. ~
0

2010-12-01 14:36:25

@Adaś, nie ma co gdybać. Każdy ma inne oczekiwania i przypuszczam , że zwolenników nie zabraknie.Wszystko jest kwestią potrzeb. Jeśli chodzi o ceny to chyba wszystkie nowości (bez podziału na sieci) są początkowo w wyższych cenach. Przed nami okres świąteczny, więc przypuszczam, że możliwości nie zabraknie. Już wprowadzono jakieś bonusy, przed nami promocje w zwierzęce taryfy etc.

Odpowiedz

14. ~Adaś
0

2010-12-01 11:04:00

@8 tak, tak dopiero teraz doczytałem w specyfikacji że nie ma w ogóle modułu gsm. Więc tak średnio nawet bardzo. Ogólnie wg mnie nie potrzebna sprawa w Orange, będzie pewnie oferowany tylko poza abonamentami a i cena znając Orange będzie dość wysoka, na all ceny od 800zł zależy jaka przekątna ekranu.

Odpowiedz

13. ~kamyk
0

2010-12-01 10:09:47

mowa jest tu o zwykłym HTC Desire, czy może HD, który tak reklamują w planach optymalnych za złocisza.

Odpowiedz

12. ~no name
0

2010-11-30 23:55:29

co do cen to nie będa wysokie 449 netto za zestaw HTC i tablet w abonamencie za 195 netto z internetem

Odpowiedz

10. Paweł
0

2010-11-30 20:08:16

Na ceneo tablet stoi 1200 pln więc szału nie ma ;)

Odpowiedz

9. ~irek
0

2010-11-30 19:44:52

kolejny tablet? Jakiś czas temu przecież Orange wprowadzała Samsunga Galaxy Tab w Business Everywhere oraz Free, a teraz następny model trafia do oferty. Ciekawe co będzie później.

Odpowiedz

8. ~Snipi
0

2010-11-30 19:22:28

@7 blokada simlock na urzadzenie do ktorego nie mozna wlozyc karty? :D

Odpowiedz

7. ~Adaś
0

2010-11-30 19:05:43

No dobra tablet może i ciekawy głównie przez niezły wyświetlacz ale co z tego jak oferuje go Orange:) będzie blokada i cena nie za specjalna... Cenę jeszcze jako tako można znieść (oczywiście zależy jaka będzie!) ale ta blokada :/

Odpowiedz

6. ~G
0

2010-11-30 18:20:43

jak nie jest jak jest :) bez aktywacji 3 tys. w optymalny 900 z internetem i 1800 po złociszu, a w sumie to reszty nie pamiętam. ponad 600zł w najwyższym indywidualnym

Odpowiedz

4. ~mati
0

2010-11-30 18:16:51

sory jednak nie ten model tylko ten z 3g, ale moze tez wprowadzą

Odpowiedz

3. ~mati
0

2010-11-30 18:16:09

dobrze jest bo chciałem z zagranicy ściągać ten tablet, a teraz to pewnie stanieje :)

Odpowiedz

2010-11-30 18:00:44

Czy też Wave...

Odpowiedz

1. thonka
0

2010-11-30 17:52:01

no to cena bedzie pewnie kosmiczna jak dodaja desire ;) tanszego modelu z mozliwoscia tworzenia hotspotu nie bylo? :D chocby e63 + joikuspot?

Odpowiedz