DAJ CYNK

T-Mobile zwróci wybranym opłaty za sprawdzanie salda w prepaidzie

20.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10317

Ważne 1

0

T-Mobile będzie oddawał klientom prepaid 4-groszowe opłaty za sprawdzenie salda konta w taryfach prepaid. Jednak tylko tym, którzy podali swoje dane i zażyczyli sobie informacji listem bądź mailem o zmianach w cenniku i regulaminie - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

T-Mobile będzie oddawał klientom prepaid 4-groszowe opłaty za sprawdzenie salda konta w taryfach prepaid. Jednak tylko tym, którzy podali swoje dane i zażyczyli sobie informacji listem bądź mailem o zmianach w cenniku i regulaminie - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronach operatora, klienci ci nie zostali prawidłowo poinformowani o tej zmianie cennika. T-Mobile zrobił to najprawdopodobniej dopiero niedawno, a opłata od tych klientów będzie pobierana dopiero od 20. stycznia. Opłaty pobrane od 9. sierpnia (czyli wprowadzenia płatnego sprawdzenia salda) do końca 2012 roku zostaną zwrócone na konto do 15. lutego.

Co ciekawe, operator naliczanie opłaty tym osobom tłumaczy błędem systemowym, który zostanie usunięty do końca roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Ex T-Mobilowiec
0

2013-02-01 11:29:40

Mi nie zwrócą. Na kilka dni przed wprowadzeniem opłaty zagłosowałem nogami, tj. zmieniłem sieć i przeniosłem numery. Nie dam się dymać magentowym frajerom... A kilka numerków miałem od 1998 roku ...

Odpowiedz

31. ~
0

2012-12-29 10:43:48

Opłatę da się ominąć sprawdzając w necie, więc nic nie płaciłem bedąc w Heyah. Dobrze, że tym do których nie dotarła informacja zwrócą. To jest ok.

Odpowiedz

30. ~Facet
0

2012-12-24 01:13:17

Do 27: to powiedzenie brzmi: "a nuż widelec", "a nuż" to staropolskie "a może".

Odpowiedz

29. toms
0

2012-12-22 20:32:35

P.S. chodziło o kody sprawdzające status pakietów internetowych. ;-)

Odpowiedz

28. toms
1

2012-12-22 20:30:31

22- kiedy w ich salonie wypowiadałem ostatniego TT-Fona, zapytałem mimochodem o tę opłatę. Pracownik z rozbrajającym uśmiechem stwierdził, że wkrótce reszta opów to wprowadzi. Również w kwestii kodów sprawdzających nie miał nic konkretnego do powiedzenia. Generalnie powiem tyle, że żadne przekształcenie własnościowe w Polsce nie wyszło na dobre. Wydawało się, że prywatyzacja jest panaceum na zło, ale okazuje się wprowadzeniem jeszcze większego bur.delu w poszczególnych firmach. Wszystko idzie, niestety ku gorszemu i nie są podejmowane żadne sensowne działania uzdrawiające. Generalnie z coraz większymi obawami patrzę w przyszłość.

Odpowiedz

27. ~
2

2012-12-21 22:41:53

@26. Najwyraźniej nie chcieli się "chwalić" swoją innowacyjnością. A nóż widelec klient nie zauważy tej opłaty. Tylko zapomnieli, że w Polsce jest jeszcze prawo. Gdyby mogli to wprowadzić jako promocję to by nie było problemu ;).

Odpowiedz

26. ~TDebile
2

2012-12-21 21:37:53

Pobieranie opłaty za sprawdzenie salda to zwyczajne kurestwo bo to kasa klienta z doładowania konta ale największe kurestwo to nie powiadomienie klientów sms-em o wprowadzeniu tej absurdalnej opłaty. TDebile i tyle.

Odpowiedz

25. majorka
2

2012-12-21 12:49:18

@23 Daj pan spokój z tym plusem. 69 groszy dziennie za no limit we własnej sieci - 21 zł miesięcznie. Kpina. Taki no limit smsów ma plus, że trzeba płacić za każdego smsa po zapłaceniu za aktywację. Znam ludzi takich co płacą za te smsy łącznie miesięcznie po 20 zł i więcej. Kpina. Część z tych ludzi czeka tylko jak konta wyzerują i zmienią sieć. A gdzie dodać jeszcze jak ktoś chce podzwonić po innych sieciach czy z internetu korzystać. Prepaid ten jest dla naiwnych i niepotrafiących liczyć.

Odpowiedz

24. ~
1

2012-12-21 12:37:21

@21 Wielu nie wie. Zostanie oddana opłata pewnej i raczej małej części. 4 groszy nie likwidują tylko od nowego roku ma być jako oficjalne.

Odpowiedz

23. ~Kazik
-1

2012-12-21 12:28:15

T mobile to porażka i dlatego jestem w plus na kartę z rokiem ważności konta i no limit w sieci na miesiąc za 6zł. I kupuje kartę jaką chce.

Odpowiedz

22. ~
1

2012-12-21 12:16:24

21. Dxx. Tu nie chodzi o negatywne opinie :-) Liczyli, że do tego pomysłu dołączą pozostali operatorzy. Przeliczyli się. Teraz udają głupa, i chcą wyjść z twarzą, ale nie ma lekko, bo smród pozostał.

Odpowiedz

21. ~DXX
0

2012-12-21 12:10:15

K R Ę T A C Z E - najpierw wprowadzili, były negatywne opinie to zawiesili, po jakimś czasie po cichu wprowadzili, kumplowi pobierali 4gr wkurzył się i przeszedł do innej sieci, teraz znowu że oddadzą ale .... ILE OSóB W OGÓLE WIE ŻE TAKA OPŁATA BYŁA POBIERANA

Odpowiedz

20. ~led
0

2012-12-21 11:53:11

Krawaciarze chca extra dywidendy i kazde cztery grosze przytulą z miłościa

Odpowiedz

18. ~Adam
0

2012-12-21 10:38:13

~6 Z tego co wiem to w Orange za sprawdzenie stanu pakietu jest pobierana kasa... i to mieli o wiele wcześniej... chyba że coś się w Orange zmieniło i tak już nie jest. Ale tą opłatę można ominąć logując się przez www czy też korzystając z aplikacji.

Odpowiedz