DAJ CYNK

T-Mobile zmienia identyfikację wizualną marki [wideo]

15.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10075

Ważne 5

9

Sieć T-Mobile postanowiła odświeżyć wizerunek marki, czemu towarzyszyć będzie nowa kampania reklamowa.

Sieć T-Mobile postanowiła odświeżyć wizerunek marki, czemu towarzyszyć będzie nowa kampania reklamowa.

Modernizacja obejmuje całe otoczenie marki T-Mobile, zaczynając od tradycyjnej reklamy i sponsoringu, a kończąc na strojach firmowych noszonych przez pracowników w sklepach T-Mobile. Nadal będą używane istniejące elementy marki, takie jak logo T, tzw. digity, dżingiel reklamowy oraz kolor magenta. Kolor ten odgrywa jeszcze większą rolę niż miało to miejsce w przypadku dotychczasowych wizualizacji marki T-Mobile. W przyszłości będzie obecny w jeszcze większym wymiarze, np. w reklamach, publikacjach, witrynach internetowych i w sklepach T-Mobile.

Wraz ze zmianami w brandingu T-Mobile rozpoczyna kampanię wizerunkową. Spot telewizyjny prezentuje innowacyjne zastosowania nowych technologii w medycynie, edukacji, rozrywce i finansach oraz w wielu aspektach życia codziennego. Wszystkie te rozwiązania są lub będą dostępne w ofercie sieci.



Według badań brand tracking przeprowadzonych w lutym 2013 roku świadomość marki T-Mobile w Polsce w ciągu trochę ponad półtora roku wzrosła w znaczący sposób we wszystkich trzech badanych aspektach. Porównując do lipca 2011 roku, czyli miesiąc po rebrandingu na T-Mobile świadomość tzw. Top-of-mind, wzrosła z 4% do 18%. Ponad dwukrotnie wzrosła świadomość spontaniczna marki z 33% do 70%. Świadomość wspomagana osiągnęła 95% badanych respondentów.

Silne marki wyróżnia sposób, w jaki idą z duchem czasu, nie zmieniając samej istoty marki - powiedział Hans-Christian Schwingen, kierownik działu ds. strategii marki i komunikacji marketingowej w Deutsche Telekom.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
157. ~artalia
0

2013-03-22 19:58:51

T- mobile dokąd zmierzasz ? Nieuczciwość i jeszcze raz nie uczciwość ! Jak można gorzej traktować długoletnich klientów 80gr do play od nowych 30gr ! Ciągłe pogarszanie oferty TAK TAK HOT - że wspomnę likwidacje sieciowego pakietu minut , sieciowego pakietu sms-ów , wprowadzenie odpłatności za sprawdzenie konta ! 4gr - czy opłaty za roczną ważność konta 3 zł miesięcznie ! Wszystko to wcześniej czy później zemści się na tej sieci bo klient nie lubi być oszukiwany ! - zwyczajnie są granice pazerności !!!

Odpowiedz

156. ~o
0

2013-03-18 23:05:38

OSZUKUJA LUDZI b skoro dali waznosc konta na rok to czemu cichcem WPROWADZAJA NAGLE OPLATE 3 ZL. MIESIECZNIE za to ze masz wazne kont ROK.sAMI TO WPROWADZILI A TERAZ CHCA KASY ZA KAZDY MIESIAC PO 3 ZL. WIEC TO NIE JEST KONTO WAZNE NA ROK bp musisz zaplacic zeby miec wazne ROK konto tel. SKANDAL I LAMANIE UMOWY KTORA SAMI ZAOFEROWALI I AKTYWOWALI LUDZIOM !Obsługa tez chamska w autoryzowanych salonach t-mobile starym ludziom ciezko im prosto wytłumaczyc o co chodzi w ich "niespodziankach trzy zlotowych" od 19.marca 2013 ktore kaza placic . Ludzi traktuja jak idiotów ale sami nie potrafia wyjasnic prosto jak i co a na pytanie (dla nich moze banalne) słyszy sie smiech i nie ma prosytej JASNEJ ODPOWIEDZI ale krecenie i omijanie waznych inf.! SKANDAL! Dzieki ludziom w internecie wiem wreszcie o co chodzi i jaj zrobic zeby im nie placic za waznosc konta bo w "salonie" t-,obile jasno mi nie powiedziano co zrobic a smiech cwaniakow spowodowal ze juz nie mialem ochoty rozmawiac z takimi typami ktprzy maja ubaw z ludzi starych ktorzy proszo o porade , odpowiedz ma pytanie czy WYJASNIENIE o co chodzi w tej nowej ich usłudze RWK. CO ZA DNO ! Jutro poprosze dzieci zebny moze mi przeniesl numer do innego operatora . Szkoda bo od 15 lat mam w erze i potem t-mobile numer z zona

Odpowiedz

155. ~Marcin
0

2013-03-18 15:41:29

Mnie właśnie od tej marki odrzuca ich firmowy różowy kolor

Odpowiedz

154. ~
0

2013-03-18 14:12:01

Niech dadzą więcej różowego! :-D Co ja gadam, niech wszystko sobie tak pomalują, hehe

Odpowiedz

153. ~the carpenter
0

2013-03-18 13:58:46

Jak w burdelu interes nie idzie nie zmienia się zasłon. trochę logiki.

Odpowiedz

152. ~qwerty
0

2013-03-18 00:39:30

@ 141 - t mogiła, żal...

Odpowiedz

151. ~asd
1

2013-03-17 16:07:54

Tego beznadziejnego wizerunku nic nie jest w stanie naprawić. Dziadostwo panuje w tej sieci i tyle.

Odpowiedz

150. toms
2

2013-03-17 12:10:55

Ta zmiana wizualizacyjna, to pudrowanie starej lampucery ;-) Co nam po nowej strategii, jak oferta, zwłaszcza prepaid, leży i kwiczy. Oni naprawdę mają nas za idiotów.

Odpowiedz

149. ~mirekb
0

2013-03-17 10:30:19

kurcze tm zmieniło hosty w networks??dsl.dynamic??ciekawe.networks chodzi mi lepiej niz lte plusa

Odpowiedz

148. ~mirekb
0

2013-03-17 10:25:52

w abo tm jestem rok.oczywiscie stawki do p4 mialem rowne,co bylo wazne przy wyborze.nie place wiecej niz 30zl bo nikt mądry by tego nie zrobil majac 2 nr w play mix ze zm gdzie bodaj zostalo 8tys min,sukcesywnie przedluzane.glowny nr w tm to wlasnie do tych ktorym sie wydaje ze play to zlo bo bulą wiecej.zawsze to tlumacze-jaka swiadomosc klienta takie ceny.nie tylko w przypadku telekom..co wiecej zostane w tm,z najmniejszym mozliwym abo za 20zl+5zl za nolimit w sieci.zadna karta tego nie da.majac 2 fony i nolimlit w 2 sieciach lepiej na tym wychodze niz na 1 abo-nawet nolimit za 80zl.pieniądze trzeba szanowac,chyba ze ktos nie musi/chce

Odpowiedz

147. mikkel
0

2013-03-17 09:42:48

@Zulugula, http://lmgtfy.com/?q=magenta

Odpowiedz

146. ~
0

2013-03-17 05:43:09

144, dokladnie, teraz abonamenty wszyscy maja zblizone i wazna jest oferta utrzymaniowa a ta jest najlepsza w Orange. Ja za 63zl mam 1400min do wszystkich, no limit do orange, no limit sms do wszystkich, 1,5GB i ps3 za 170zl. mylalem o przejsciu do Play ale ich propozycja byla smieszna w stosunku do orange, nawet ich utrzymaniowa oferta jest bardzo slaba przy Orange. Play dzisiaj ma jedne z gorszych ofert utrzymaniowych.

Odpowiedz

145. Blank
0

2013-03-16 22:37:27

Ja tylko błagam, aby te spoty "wizerunkowe" nie były tej bylejakości co pierwsze spoty wizerunkowe T-Mobile z Nowickim... to nie byłaby już kompromitacja jak na początku...

Odpowiedz

144. ~
1

2013-03-16 22:25:28

T-Mobile ma niezłe oferty abonamentowe, szczególnie na przedłużenie ale Orange oferuje jeszcze lepsze. Ostanio znajomy otrzymał Smart Multi 69 z 30% rabatem czyli za 49zł a w tym 1000min. do wszystkich, no limit w Orange przez 6 m-cy, 1GB z ljkiem, konsola PS3 za 104zł. TM niestety odstaje od Orange pod tym względem a o Play nawet nie wspominam, bo jest w tyle i to bardzo daleko.

Odpowiedz

143. ~
-1

2013-03-16 21:53:55

143,jeśli wybierać między T Mogiła i Plus to zdecydowanie Plus,ma bardzo dobry zasięg 3G, T Mogiła ze swoim 3G raczkuje,no i stawka do PLAY w Plus jest zrównana, zasięg 2G obie sieci mają prawie taki sam, co do cem to 39 gr za minutę w T Mogiła to 2 razy dłużej za tą samą cenę można porozmawiać z PLAY zamiast 30 mimut 60 mimut więc różnica jest,a 5 zł za no limit w Mogile to niedużo ale denerwuje bo to dodatkowe 5 zł doliczane do rachunku co miesiąc,brak oferty pakiety sms do wszystkich i minut do wszystkich w pakietach to oferta Mogiły jest bardzo uboga bo sprowadza się tylko do tego co jest w abonamencie i żadnych pakietów poza sieć,do PLAY drożej po abonamencie i dlatego ja oferty Mogiły nie wybiorę,jest zbyt uboga i mało atrakcyjna.

Odpowiedz