DAJ CYNK

T-Mobile tworzy nowe miejsca pracy w Łodzi

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6132

T-Mobile rozbudowuje centrum obsługi klienta w Łodzi. Zatrudnienie znajdzie w nim dodatkowe 300 osób.T-Mobile rozbudowuje centrum obsługi klienta w Łodzi. Zatrudnienie znajdzie w nim dodatkowe 300 osób.

Działające w Łodzi centrum obsługi klienta T-Mobile po rozbudowie zatrudniać będzie ponad 1200 osób, co plasuje je na piątej pozycji wśród wszystkich centrów obsługi klienta w regionie, a operatora w pierwszej dwudziestce największych pracodawców województwa łódzkiego. W centrum obsługi klienta realizowana jest całość działań z zakresu obsługi i sprzedaży dla ponad 10,6 miliona klientów T-Mobile w całym kraju. Oprócz konsultantów, jednostka zatrudnia specjalistów do spraw zarządzania ruchem, wsparcia sprzedaży, zarządzania jakością, analizą danych oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Rekrutacja na nowe stanowiska pracy w Łodzi już się rozpoczęła. T-Mobile poszukuje zarówno osób zainteresowanych pracą w pełnym wymiarze godzin, jak i tych, które poszukują pracy dorywczej. W zamian pracownicy centrum obsługi klienta T-Mobile mogą liczyć na płacowe wyższe od średniej na rynku o 25-30% oraz pakiet socjalny. Jednym z priorytetów T-Mobile ma być rozwój pracowników w formie kursów językowych, coachingów, projektów rekrutacji wewnętrznej do wszystkich pionów operatora, czy międzynarodowe projekty stażowe realizowane we współpracy z innymi operatorami wchodzącymi w skład Grupy DT.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu