DAJ CYNK

T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci

31.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 0

0

Od 3 stycznia 2013 roku T-Mobile zaoferuje klientom innych sieci możliwość zakupu nowego smartfona w atrakcyjnej ofercie. Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają nowego smartfona bez konieczności płacenia abonamentu do czasu zakończenia umowy z dotychczasowych operatorem, czyli nawet przez 6 miesięcy.

Od 3 stycznia 2013 roku T-Mobile zaoferuje klientom innych sieci możliwość zakupu nowego smartfona w atrakcyjnej ofercie. Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają nowego smartfona bez konieczności płacenia abonamentu do czasu zakończenia umowy z dotychczasowych operatorem, czyli nawet przez 6 miesięcy. Nowe warunki i związane z nimi opłaty abonamentowe będą obowiązywały klientów dopiero po tej dacie. Dodatkowo otrzymają oni od T-Mobile 10% upust na abonament na cały okres zawartej z T-Mobile umowy.

T-Mobile w ramach noworocznej oferty proponuje klientom taryfy multimedialne lub minutowe z możliwością rozszerzenia ich o wybrane usługi dodatkowe. W zależności od wybranej wartości abonamentu klienci będą mogli dokupić pakiet 100000 SMS/MMS do T-Mobile, nielimitowane połączenia w sieci T-Mobile lub pakiet Non-stop do krajowych sieci stacjonarnych tylko za 1,99 zł za każdą tych usług. Dodatkowo klienci będą mogli aktywować sieć rodziną, w której każdy jej uczestnik otrzymuje 2000 minut na połączenia wewnątrz sieci rodzinnej za 1,99 zł.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się