DAJ CYNK

T-Mobile: Tablet za 1 zł w abonamencie od 39,90 zł

17.05.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13382

Ważne 1

0

W T-Mobile od 18. maja tablet ZTE Light Tab 2 będzie oferowany za złotówkę w zestawach z mobilnym Internetem w niższych abonamentach.

W T-Mobile od 18. maja tablet ZTE Light Tab 2 będzie oferowany za złotówkę w zestawach z mobilnym Internetem w niższych abonamentach.

Tablet ZTE Light Tab 2 będzie dostępny dla wszystkich klientów w cenie 1 zł w abonamencie za 49,90 zł lub 59,90 zł z pakietem 4 GB przy umowie zawieranej odpowiednio na 48 lub 36 miesięcy. Natomiast dla klientów T-Mobile urządzenie będzie oferowane na tych samych warunkach w abonamentach niższych o 10 zł, czyli za 39,90 zł lub 49,90 zł.

Tablet ZTE Light Tab 2 wyposażony jest w 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Sercem tego urządzenia jest procesor Qualcomm MSM8255 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz. Tablet jest wyposażony w moduł HSPA, GPS, Bleutooth oraz Tuner FM. Całością zarządza system operacyjny Android w wersji 2.3.5.

Urządzenie ma 512 MB pamięci operacyjnej oraz wbudowane 4 GB pamięci oraz dodatkowe 4 GB w zestawie na karcie microSD, które będzie można rozszerzyć aż do maksymalnie 32 GB. Ponadto tablet ma kamerę do prowadzenia rozmów wideo oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
52. ~miami
0

2012-05-21 22:07:48

Mix (w Play czy nie w Play) jest niby na ilość doładowań, ale ostatecznie w większośći przypadków, ludzie biorą sprzęt za złotówę i płacą najmniej jak się da... De facto spłacają dłużej niż w przypadku abo w TM na tego tableta. Po za tym, nie sądzę, żeby ten ZTE prędko się znudził...

Odpowiedz

51. ~
0

2012-05-19 22:59:24

Tosia jest przy 69,90zł dla abonentów.

Odpowiedz

50. ~
0

2012-05-19 22:17:15

Porównujecie ofertę T-mobile 39.90 do 2x droższych abonamentów. Może i paczka danych nie jest wielka ale tzw lejek po przekroczeniu limitu w ciągu 2lat włączył mi się tylko dwa razy i to tylko na kilka dni a za symboliczną złotówkę można dostać nie tylko tablet ale też laptopa jest np toshiba c660 (właśnie wczoraj dzwonił do mnie jakiś Ptyś z BOA i próbował mnie namówić) może i nie super rakieta ale na tych warunkach zastanawiam się czy się nie skusić.

Odpowiedz

49. ~adam,
0

2012-05-18 10:19:48

Ja mam internet w Orange i śmiga idealnie realna prędkość 8Mbps z przenośnym routerem wi-fi umowa na dwa lata 14 GB w nocy bez limitu i ze zniżka płacę 64 zł

Odpowiedz

48. ~Almaro
0

2012-05-18 09:35:50

~44 tylko przy play online pojawia się mały problem- internet nie jest mobilny bo działa tylko na nadajnikach playa, tmobile ma pokrycie praktycznie w całej Polsce. Od subtelna różnica.

Odpowiedz

47. Kamil_K
0

2012-05-18 07:52:59

Porównywalny HSPA+ oczywiście, a w głębokim terenie nieosiągalne w pseudomobilnym internecie Plajty EDGE.

Odpowiedz

46. Kamil_K
0

2012-05-18 07:52:10

45 Ściema grubymi nićmi szyta. iPlus ma dostęp do Aero2 i łącznie daje to porównywalny zasięg niż w Plajcie, a jakość netu jest lepsza.

Odpowiedz

45. ~
0

2012-05-18 03:02:26

dziś w ofertach netu mobilnego jest partyzantka bo jak ktoś ma zasięg Play to korzysta z 3G Play i największych limitów,za to przejeżdżając z pointu a do pointu b przez wsie Play może nie mieć zasięgu aż do pointu b albo a,w starych sieciach znowu są niskie limity i ludziom mającym na codzień zasięg Play nie opłaca się korzystać z ofert starych sieci z niskimi litmitami nawet jeśli się zdarzy,że nie ma zasięgu netu we wsiach przez które czasem trzeba przejechać podróżąc,za to ci którzy mieszkają tam gdzie nie ma zasięgu Play jeśli chcą net mobilny muszą wybrać jedną ze starych sieci,tylko,że w takich wioskach net osąga maksymalną prędkość EDGE jeśli nie GPRS,czyli tragedia bo co z tego,że stare sieci mają zasięg w całym kraju skoro mają tak niskie prędkości,sam nie wiem czy gorszy jest brak zasięgu Play w takich miejscowościach czy tragicznie niska prędkość starych sieci.

Odpowiedz

44. ~
0

2012-05-18 02:45:36

42,T powinien dać większy limit,póki co za 60 zł w umowie 36 miesięcznej to 4GB kiedy dla porownania w Play za 69 zł limit wynosi 12GB i w godzinach nocnych nie ma limitu,w T tą opcje trzeba dodatkowo kupić za niewiele ponad 9 zł,czyli może wyjść abonament ten sam co w Play tylko limit zamiat 12GB jak w Play będzie wynosił 4GB. Plus ma umowę na 36 miesięcy z abonamentem chyba 90 zł i 8GB limitu,T w ofercie z laptopem na 36 miesięcy za jakieś 100 zł daje limit 5GB. Orange to już porażka 6GB w abonamencie za 99 zł i tylko notebook do wyboru to tragedia,tak samo tragedią w Orange jest to że żeby skorzystać z ulgi 10 zł trzeba mieć usługi na jednej fakturze,a mi się to nie podoba bo chce mieć net liczony oddzielnie. tak na dziś wygląda rynek netu mobilnego w naszym kraju,dodam tylko jeszcze,że limit ww taryfach abonamentowych dla smartfonów 250mb w sieciach Orange T Plus jest tak niski,że można go wykorzystać w dzień,dwa,jedyny przyzwoity limit 1GB ma Play,a ten limit to minimum. Stare sieci są zbyt pazernei przez to tracą klientów,a wystrczyłoby gdyby limitami dorownały Play owi nie zmieniając cen no i opcja 2 letniej umowy do wyboru też by nie zaszkodziła.

Odpowiedz

43. ~
0

2012-05-18 02:25:43

41,bez sensu pytać o karę umowną bo jeśli się decydujesz na umowe to płac do końca,pewnie wyszłoby podobnie,a jak nie jesteś pewien zasięgu to kup najpierw starter i przetestuj normalnie korzystając. 42,jakoś wolno idzie Orange i T budowanie tego NetWorksa,gdyby w całym kraju było na tym zasięgu naprawdę 21 mb/s to by przerosło moje oczekiwania bo mi by wystarczyła realna prędkość do 7,2mb/s w całym kraju. LTE to porażka,w reklamach pięknie,a na speed test 3-4mb/s,każdy kto jest zainteresowany LTE powinien przetestować prędkość a może wolność LTE na teście prędkości,żeby zrozumieć,że to LTE póki co raczkuje

Odpowiedz

42. ~Timobajlowiec
1

2012-05-17 23:17:01

@39 jesteś kolego słabo poinformowany. CP i jego LTE to porażka! NodeB zapchane userami, brak infrastruktury, słabe limity co do prędkości, a i tak nie odczujesz różnicy między 3Mb/s a 20Mb/s przy wchodzeniu na str internetowe. A co do ORANGE i T-MOBILE, poczytaj o NetWorks!. Sprzęt od Simensa i Noki, wstępnie do 21Mb z możliwością rozbudowy do LTE jak przepustowości pozwolą, a projekt tzn pierwszy nadajnik staje 21 marca br. Pozdrawiam!

Odpowiedz

41. ~
0

2012-05-17 23:10:23

mnie ciekawi kwestia kary umownej... bo jak ok 1000 zl to bierzesz umowę, rok korzystasz a później jak coś niepasi to rozwiązanie umowy :)

Odpowiedz

40. Darmowy
1

2012-05-17 23:04:26

@38, takich ludzi nam potrzeba jak Ty mądrych a nie hejterów. Ja jadę jeszcze na starym Pentium 4 + 17" CRT i żyje, do neta starcza, nawet CS chodzi w przeglądarce 30 fps płynnie ;)

Odpowiedz

39. ~bobek
0

2012-05-17 23:01:14

super oferte to ma polsat cyfrowy a nie play, który sprzedaje starą technologie. zastanawiam sie dlaczego Francuzi (orange), Niemcy (T-mobile) czy play nie inwestują w LTE. Bo sprzedają polaczkom stary szajs. dobrze że Solorz kupił Plusa to coś z LTE ruszy.

Odpowiedz