DAJ CYNK

T-Mobile zaprasza na film o Polakach pomagających Ukraińcom

Marian Szutiak

Wydarzenia

T-Mobile zaprasza na film o Polakach pomagających Ukraińcom

T-Mobile jest oficjalnym sponsorem filmu Superheroes o Polakach wspierających obywateli Ukrainy. Złotówka z każdego zakupionego biletu na seans zostanie przekazana na zbiórkę pomocową dla ogarniętego wojną kraju.

24 lutego 2022 roku wojska Federacji Rosyjskiej najechały na Ukrainę. Codzienność wielu osób w jednej chwili zmieniła się w sposób nieodwracalny. Jednocześnie wojna wyzwoliła i pokazała ogromne pokłady empatii, zwłaszcza tysięcy wolontariuszy, którzy od samego początku tych wydarzeń pomagali potrzebującym. To właśnie o nich opowiada dokument „Superheroes” w reżyserii Szymona Gonery. Jego kinowa premiera odbędzie się dzisiaj, 25 listopada 2022 roku. 

„Superheroes” to dokument pokazujący wyjątkową solidarność w niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźli się nasi sąsiedzi. Dla nas to bardzo ważna postawa – w T-Mobile wychodzimy bowiem z założenia, że to jedność ma teraz znaczenie, większe niż kiedykolwiek dotąd. I zgodnie z tym podejściem planujemy nasze działania pomocowe. Przypominanie o tej solidarności i tym samym ponowne inspirowanie nas wszystkich do działania pozostaje kluczowe zwłaszcza teraz, gdy maraton pomocy trwa już od pewnego czasu i wielu osobom kończą się już pokłady energii. Dlatego dziękuję autorom za stworzenie tak ważnego dokumentu oraz współpracę przy tym projekcie. Fakt, że jesteśmy sponsorem tak potrzebnej i wyjątkowej inicjatywy, jest dla nas zaszczytem.

– powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i CR w T-Mobile Polska

Zaprosiliśmy T-Mobile do tego projektu, ponieważ podczas przeglądania materiałów do filmu „Superheroes” zauważyliśmy, że mamy dużo ujęć z wolontariuszami T-Mobile z Ukrainy i z granicy polsko-ukraińskiej. Wielu pracowników firmy było zaangażowanych w wsparcie działań pomocowych, dlatego też postanowiliśmy włączyć firmę do współpracy. Ten film pokazuje, że na wielkie zło, jakim jest wojna, odpowiedzieliśmy poprzez ogrom dobra - bezinteresowną pomoc milionów Polaków; a historie wielu z nich naprawdę zasługiwały na to aby świat się o nich dowiedział.

– dodał Szymon Gonera, reżyser filmu

Superheroes plakat

Zobacz: T-Mobile podwaja gigabajty za doładowanie. W Heyah też
Zobacz: „Co tam u Ciebie?” – T-Mobile rusza z kampanią wizerunkową

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu