DAJ CYNK

T-Mobile - smartfony za złotówkę wypromuje Angry Birds

31.08.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6237

Ważne 0

0

1. września T-Mobile startuje z kampanią promującą multimedialne możliwości smartfonów. W tym celu wykorzystany zostanie materiał wideo zarejestrowany podczas majowego wydarzenia w Barcelonie, jakim była promocja gry Angry Birds.

1. września T-Mobile startuje z kampanią promującą multimedialne możliwości smartfonów. W tym celu wykorzystany zostanie materiał wideo zarejestrowany podczas majowego wydarzenia w Barcelonie, jakim była promocja gry Angry Birds.

11. maja 2011 roku mieszkańcy Barcelony mogli zagrać w Angry Birds na żywo. Za pomocą smartfona sterowali oni postaciami z gry, aby następnie aktywować gigantyczną katapultę i zagrać w Angry Birds na żywo.



Między innymi za pomocą tego filmu polski T-Mobile zamierza promować taryfy, w których dostępne będą smartfony w cenie od 1 zł.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
22. ~skalarek
0

2011-09-07 12:40:05

faktycznie filmik na youtube odsłania kulisy i pokazuje, że to zwykły reklamowy spot a nie prawdziwa zabawa.

Odpowiedz

21. ~AliG
0

2011-09-07 12:25:38

~20 teraz trochę się zmieniło, nie mówię oczywiście ze Heyah nie jest tanio jeśli chodzi o roaming, ale jednak szybko nic nie pobije "wszędzie rozmawiaj" w TT :)

Odpowiedz

20. ~
0

2011-09-05 21:53:29

@19, przez ostatnie lata na tym polu najlepsza była Heyah i ciągle do UE mają najtańszą cennikowo ofertę połączeń międzynarodowych i roamingowych i najniższe stawki za połączenia do USA, Kanady i Australii.

Odpowiedz

19. ellethwen
0

2011-09-02 15:07:32

Dobrze, że mamy w Polsce tak aktywną międzynarodowo sieć jak T-Mobile. Po porównaniu ofert innych operatorów jest dla mnie najkorzystniej. Od września ruszyło dużo nowości. Dzięki T-Mobile pomysły w innych krajach mogą być też zrealizowane u nas w kraju, co daje dużo nowości i więcej możliwości.

Odpowiedz

18. ~marek
0

2011-09-02 13:07:01

Tyle, że ostatnio T-Mobile rzeczywiście zdecydowało się na kilka znaczących kroków w stronę klientów. W ofercie pre-paid będzie to m.in. powrót podwójnego doładowania, usługa Zawsze razem czyli rok darmowych rozmów z nowym numerem w TakTaku. W ofertach abonamentowych obniżenie abonamentu o połowę dla studentów przez pół roku, pakiet 250GB w każdym abonamencie, nie mówiąc już usłudze nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w T-Mobile i niższych cenach za połączenia za granicę. A więc nie zgodzę się Panowie z Wami.

Odpowiedz

17. ~JAAAA
0

2011-08-31 22:07:37

Ale polskie społeczeństwo podnieca się reklamami zamiast patrzeć na korzyści dla siebie hahahaha dramat ten cały T-Mobile!!!

Odpowiedz

16. ~JAAAA
0

2011-08-31 22:06:04

Beznadzieja myślałby kto że super promocje T-mobile ma!! Promować pewnie będą T move hahaha :)

Odpowiedz

15. ~
0

2011-08-31 20:48:24

przecież to tylko spot reklamowy! http://www.youtube.com/watch?v=7F3q68ZgbOk tu macie pokazane jak to NAPRAWDĘ wyglądało ;) nie ma się co podniecać :)

Odpowiedz

14. ~leszek40
0

2011-08-31 18:38:20

Trzeba przyznać, że reklama budzi wrażenie i trudno jej nie zapamiętać :) Zaskoczenie na twarzach ludzi, którzy próbowali zagrać jest niezastąpione :)

Odpowiedz

13. awa2001
0

2011-08-31 17:41:00

kocham Angry Birds:) i Angry Birds Rio troszkę mniej:)) i jeszcze troszke mniej Angry Birds Seasons:))) i złote jajka kocham najbardziej ( oczywiście te w grze) :))))).P.S i nie mam 17 lat:))) to się nazywa freak nieprawdaż? hehe

Odpowiedz

11. ~N&X
0

2011-08-31 14:28:07

Niezła jazda z tą reklama:) Swoja droga ciekawe w jakich taryfach i jakie smartphony beda dostepne od 1zł...

Odpowiedz

10. ~tyh
2

2011-08-31 12:51:08

No tego akurat się po T nie spodziewałem (na +). Szkoda, że u nas nie mogli czegoś tak superowego zrobić :(

Odpowiedz

9. Q!
2

2011-08-31 12:13:10

@bart - oczywiście miało być Katalonii, masz rację. Poprawiłem żeby nie było już wątpliwości. Thx. :-)

Odpowiedz

8. ~aaa
3

2011-08-31 12:11:19

Ten byk ze stolica Hiszpani to radosna twórczść telepolisa a nie T-Mobile

Odpowiedz

7. ~bart
4

2011-08-31 12:03:27

Poprawcie na w stolicy Katalonii, to Madryt jet stolicą Hiszpanii. Ktoś w T-Mobile nieźle się wygłupił ale byk.

Odpowiedz