DAJ CYNK

T-Mobile: przedłużenie umowy z telefonem tylko w salonach firmowych

16.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19927

Ważne 0

0

Od 17. października przedłużenie umowy w taryfach prywatnych w T-Mobile wraz z otrzymaniem od razu telefonu będzie możliwe tylko w salonach własnych operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 17. października przedłużenie umowy w taryfach prywatnych w T-Mobile wraz z otrzymaniem od razu telefonu będzie możliwe tylko w salonach własnych operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W punktach dilerskich i franczyzowych możliwe będzie tylko przedłużenie umowy bez telefonu. Klient, który będzie chciał w takim punkcie wymienić telefon, będzie mógł tylko i wyłącznie zamówić za pośrednictwem sprzedawcy przesyłkę kurierską.

Zmiana obowiązuje do odwołania. Nowe umowy dalej można podpisywać wraz z zakupem telefonu w dowolnym punkcie sprzedaży.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
125. ~
0

2013-06-07 16:54:16

koko -w T okradanie klienta to już chyba standard przesyłają przez kuriera co chcą a nie to co zmówiłeś i nie ma później z kim rozmawiać bo opiekun klienta biznesowego nie odbiera telefonu i ma cię gdzieś bo podpisałeś dokumenty!

Odpowiedz

124. ~
0

2012-11-28 10:50:53

w pzyszłości chciałem otworzyć salon T mnobile - otworze playa, w przyszłości chciałem przedłużyć umowę w T mobile - przedłuże w playa..porażka!!!

Odpowiedz

123. ~Von ARTHUR
0

2012-10-31 17:53:07

I tak era zmienila sie w T-mobile i coraz gorzej i gorzej.Robia wszystko zeby byc na samym koncu wsrod sieci w Polsce.Jedynie MTV Mobile jeszcze warto miec bo reszta w T-Mobile dno i okradanie potencjalnego klienta.

Odpowiedz

122. ~romano
0

2012-10-26 08:28:28

Ale mnie te szkopy z tego mobila wkurzają, traktuja nas jak dawce kasy...nawet swoich wspolpracownikow traktuja z buta tylkio liczy sie kasa i kasa...

Odpowiedz

121. ~
0

2012-10-26 03:01:38

myślę,że brak opcji telefonu w zwykłym salonie T i opcja telefonu tylko w salonach firmowych może być wstępem do przyzwyczajania ludzi,że po telefon trzeba do salonu firmowego a potem jak się ludzie przyzwyczają to T może zlikwiduje te salony punkty sprzedaży i franczyzobiorcy zostaną z niczym albo będą salony franczyzowe innych sieci a T w ten sposób likwidacji franczyz może zaoszczędzić.

Odpowiedz

120. ~
0

2012-10-26 02:44:53

116,dobrze piszesz,ci,którzy odeszli do PLAY po przemyślanej decyzji nie chcą wracać do starej sieci i ograniczeń typu parę wybranych numerów zamiast do całej sieci PLAY,ci,którzy są w PLAY wybrali jedną stawkę do każdej sieci,a nie że do PLAY i innych sieci drożej,w PLAY nie ma opłat takich jak w T,że płatne przedłużenie umowy,że telefon dostaniesz przez kuriera,że zrzuca z 3G tylko cały czas jest na 3G,z całej starej W3 jedynie Plus jest sensowną siecią,Orange jest jeszcze dla ludzi,którzy kiedyś wybrali sieć Idea bo było w tej sieci taniej,potem zrobiło się drożej,ludzie krytykowali Orange,a teraz nagle wynoszą pod niebiosa bo chwilowo Orange rzuciło coś taniej, w dodatku to Orange jest takie super,że rozłącza rozmowy bo do dziś ma dziury zasięgowe,w Play jeszcze mnie nie rozlaczyło podczas rozmowy nawet jak się przełączał na zasięg Plus-a i można rozmawiać dalej,za to w Orange od nowa trzeba nawiązać połączenie,poprostu w Orange są ludzie którzy kiedyś wybrali tanią sieć z gorszym zasięgiem od Plus i Era za czasów 2G,a potem już tak zostało,teraz ci ludzie może nie mogą się pogodzić,że Orange się zmieniło po zmianie z Idei na Orange.

Odpowiedz

119. ~
0

2012-10-26 02:27:22

115,a ja słyszałem,że Orange chce się sprzedać China Bank-owi.

Odpowiedz

118. ~
0

2012-10-26 02:25:55

115,trochę bredzisz bo kiedg Idea miała 3 mln klientów, a Era i Plus drugie tyle to też tacy jak ty mogli pisać tak samo,że ta miejska sieć Idea ze złym zasięgiem nie przetrwa,a jednak. Play będzie na rynku i ludzie coraz częściej już teraz wybierają tą sieć. co do tego T to najlepszą siecią spośród starych sieci jest Plus bo ma najlepszy zasięg 2G i super zasięg 3G z Aero2,który teraz jest już zasięgiem Plusa czyli najlepsze 2G i 3G,Orange ma gorszy 2G od Plus i T,za to 3G lepsze od T,nie wiem po co T robi zasięg 3G skoro zrzuca do 2G.

Odpowiedz

117. ~
0

2012-10-26 02:14:30

115,testowałem zasięg rozmów i net mobilny w T i taką to "lepszą" jakość ma T,że zasięg 3G jest przez parę sekund i potem zrzuca do 2G,taką to super jakość ma T,Play,Plus,Orange zasięg 3G mają bez problemów,tylko T jest pod tym względem "najlepszą" siecią dla ludzi ze wsi gdzie nawet nie wszyscy wiedzą ile płacą za mimutę,to sieć dla ludzi,którzy nie mają świadomości że jest jakieś.podwójne doładowanie i jak to działa,to jest target T.

Odpowiedz

116. ~
0

2012-10-25 08:33:34

Jakie nadajniki zmienia TMobile? U mnie nie. Sępią nowej słuchawki przy aneksie, jak nie wezmę efaktury to zapłacę - teraz mam faktury swoje, rodziców, babci i cioci i mam dość. I Orange i Play mi dadzą warunki jak ćwoki z utrzymania. I jakość tez jest podobna, bo karta z pracy jest w Play wiec bajania sprzedawców TMobile mnie nie obchodzą.

Odpowiedz

115. ~play lol
0

2012-10-25 07:55:57

Play raczej nie bedzie funkconowal na rynku tak dlugo jak T. Jak skladaja orange propozycje kupna to jak wam sie wydaje dlaczego? Koszty utrzymania seci sa wysokie, co z tego ze nalapiesz tych najmniejszych i tych co biadola bo ich nie stac na oplaty, jak infrastruktura nie edzie w stanie realizowac nawet polaczen? T mbile zmienia nadajniki w calej polsce a na to trzeba pieniedzy i robi to po to zeby klient mial lepsza jaksc.... jak wy na wszystko patrzycie przez pryzmat tu i teraz. ..

Odpowiedz

114. ~
0

2012-10-25 02:29:21

113,żeby T zrozumiało to co napisałeś musiałoby odejść parę milionów klientów.

Odpowiedz

113. ~czort
0

2012-10-25 00:50:41

A ja myślę iż łatwiej i szybciej i taniej będzie można zmienic operatora, może ktoś wtedy obudzi się z ręka w nocniku?

Odpowiedz

112. ~
0

2012-10-24 20:11:54

skoro T wysyła albo chce wysyłać telefony przez kuriera to niech zlikwiduje wszystkie salony i obsługuje klientów tylko przez net jak sieć wirtualna ze swoimi nadajnikami i tutaj T mogłoby zejść z cen albo dać więcej w abonamentach,dodatkowo powinno obniżyć ceny za minutę po przekroczeniu abonamentu i cenę za minutę do Play też T mogłoby obniżyć,choć wątpię żeby T mogło zrobić zmianę na korzyść klienta.

Odpowiedz

111. ~
0

2012-10-24 20:04:15

109, umowy warto podpisywać jeśli komuś odpowiada taryfa,którą chce wybrać, a jeśli dostanie jeszcze telefon to jest już bardzo dobrze bo co za różnica czy płaci się za abonament czy za doładowanie skoro tak czy tak się płaci,ważne,żeby płacić za korzystne dla siebie warunki.

Odpowiedz