DAJ CYNK

T-Mobile promuje najlepsze ceny smartfonów [wideo]

03.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3828

Ważne 0

0

Rusza nowa kampania reklamowa T-Mobile, w której sieć promuje gwarancję najlepszych cen smartfonów.

Rusza nowa kampania reklamowa T-Mobile, w której sieć promuje gwarancję najlepszych cen smartfonów.

Szerzej o nowych ofertach abonamentowych sieci T-Mobile pisaliśmy w tej i w tej wiadomości. Kampania reklamowa rusza 4. stycznia.

<: F436 :>



Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
17. ~ostrzgam
0

2012-01-06 09:45:56

UWAGA OSTRZEGAM, minuty w nowych promocjach T-Mobile dla nowych umow i aneksow sa przyznawane TYLKO na JEDEN okres rozliczeniowy, NIE PRZECHODZA NA KOLEJNY! wczoraj kolezanka chciala podpisac nowa umowe i dobrze ze konsultana o to zapytala, punkt regulaminu 1.4.2 Rownaja w doł do PLAYa niestety :-((((( porazka..

Odpowiedz

15. ~zbyszek
0

2012-01-04 01:56:20

@14: no właśnie, a do tego raczej nie ma oferty wartej rynkowo 25zł w abonamencie 100zł, czyż nie??

Odpowiedz

14. tomunia
0

2012-01-03 21:30:22

@13: w UK juz przy abo za 30 fuli dostajesz najnowszy tel za free - szkoda tylko ze to juz nie te czasy gdy umowy byly na 12 m-cy. A u nas na 36:P

Odpowiedz

13. ~zbyszek
0

2012-01-03 21:10:31

@11: to proste dlaczego tak jest, ludzie często potrafią liczyć, dlatego widzą ile dostaje się w abonamencie 200zł w UK i ile dostaje się w abonamencie 200zł w PL i ręce opadają, przecież ta oferta jest śmieszna, lepiej brać serio numer na karte i kupić coś na raty płacić, bo te ceny przy tej ofercie są na prawdę śmieszne...

Odpowiedz

12. ~...
1

2012-01-03 20:16:55

@12 A ja czekam kiedy tacy jak Ty przestaną pisać:&quot;Podejrzewam, że nawet wtedy będą sceptycy, gdy operatorzy dadzą wszystko za darmo .&quot; Setki razy to czytałem i bardziej mnie to denerwuje od narzekania na ceny. Opamiętaj się. PS Jak można podejrzewać &quot;trochę&quot; sobie jeszcze poczekamy. Prawda?

Odpowiedz

11. ~wollverine
0

2012-01-03 19:59:01

od jakiegoś czasu obserwuję komentarze &quot;fachowców telekomunikacyjnych &quot;. Co takiego musiałoby sie stac, aby chociaż raz wyrazic w większości zadowolenie z faktów, które dokonują się na runku telekom. Podejrzewam, że nawet wtedy będą sceptycy, gdy operatorzy dadzą wszystko za darmo i jeszcze dostarczą do domku. To forum niekiedy przypomina tragifarsę. Opamiętajmy się.

Odpowiedz

10. ~
0

2012-01-03 19:09:39

#9 tzn ile?

Odpowiedz

9. ~
0

2012-01-03 19:02:20

8). Oj, mógłbyś coś trafić przypadkiem ;-) niedawno w Orange był iphone3GS za rozsądną cene. Oczywiście dla tych trochę dużo gadających.

Odpowiedz

8. ~mirekb
0

2012-01-03 18:46:02

juz od blisko 2 lat nie toleruje ofert z fonem..jednak jak sprawdzam oferty sim only w4 to jasne jest ze tylko u jednego opa wyglada to w miare ;-)reszta to brawura.smartfona kupic samemu w rozsadnych ratach i sim prepaid wyjdzie taniej niz najbardziej reklamowana oferta w4 z fonem

Odpowiedz

7. ~kotek
0

2012-01-03 16:08:29

Jak zobacze cennik to uwierze.

Odpowiedz

6. ~pytlus
0

2012-01-03 15:05:08

oj będzie się działo, zobaczycie

Odpowiedz

5. ~zbyszek
0

2012-01-03 14:20:05

mam tylko nadzieje że w normalnej ofercie ceny telefonów nie podrożeją, bo to że oferta jest tragiczna wie już każdy, jak w takiej opłacającej się ceny będą wyższe to można zapomnieć po jakimś czasie też o normalnych cenach w innych sieciach, a co za tym idzie też na allegro czy komisach...

Odpowiedz

4. ~hę?
0

2012-01-03 14:18:16

@1 A ofert sukowskich dla klientów blueconnecta nie mają wcale... Opłaca się zerwać umowę i zawrzeć nową...

Odpowiedz

3. s1k0r3k
0

2012-01-03 14:14:45

1 ceny poszly w dol, to fakt, ale dzieki pogorszeniu oferty. Moze teraz nikt nie zaproponuje tak niskich cen sluchawek, ale rowniez nikt nie oferuje tak malo w podobnych abonamentach. Moze sie to komus kalkulowac jezeli rezygnuje swiadomie z uslug dla taniej sluchawki ale nie pisz ze miazdzy konkurencje.

Odpowiedz