DAJ CYNK

T-Mobile Polska rozszerzy ofertę usług biznesowych

03.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5564

Ważne 7

2

Claudia Nemat, członek zarządu Deutsche Telekom przekazała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej, że DT za pośrednictwem T-Mobile Polska oraz przejmowanych aktywów GTS chce mocniej w Polsce wejść w segment usług dla biznesu.

Claudia Nemat, członek zarządu Deutsche Telekom przekazała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej, że DT za pośrednictwem T-Mobile Polska oraz przejmowanych aktywów GTS chce mocniej w Polsce wejść w segment usług dla biznesu.

Deutsche Telekom przejął we wrześniu 2013 roku za prawie 550 mln euro GTS Central Europe, transakcja wciąż czeka na zgodę Komisji Europejskiej. Spółka posiada własną infrastrukturę światłowodową i sieć centrów danych w Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji i w Rumunii. Po przejęciu GTS Deutsche Telecom będzie posiadał w Polsce sieć komórkową jak również stacjonarną sieć wykorzystywaną przez klientów biznesowych.

Wierzymy, że wysoka jakość sieci to najlepszy sposób na zdobycie klientów. Z tego powodu zamierzamy inwestować znacząco w rozwój LTE. Będziemy też inwestować w rozwiązania hybrydowe, łączące technologie mobilne i stacjonarne - powiedziała członek zarządu DT.

Zobacz: Deutsche Telekom kupi GTS za 500 mln euro

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
12. ~rolf
0

2014-03-04 16:54:45

do mnie ostatnio dzwonili 5 razy.... jak odebrałem okazało się że chcą mi sprzedać ubezpieczenie WTF? Co dalej: grabie, szpachla do ścian....

Odpowiedz

11. ~ddr3
0

2014-03-04 14:46:54

Klaudia jest członkiem?:)

Odpowiedz

10. ~Lastro
0

2014-03-04 14:01:31

Interesujące jak będzie wyglądać taka oferta hybrydowa, może z czasem pojawi się również dla indywidualnych?

Odpowiedz

9. ~Gambit
0

2014-03-04 11:39:14

Dla rynku to w zasadzie pozytywna wiadomość, bo przez długi czas tylko plus jakoś działał w tym segmencie. Im większa konkurencja na linii tm-plus-orange, tym lepiej dla firm. Tylko żeby nie skończyło się tylko na zapowiedziach.

Odpowiedz

8. ~Lalunia
0

2014-03-04 10:06:53

@5 Szkoda źe tam byłeś!!!

Odpowiedz

7. ~Kompa
0

2014-03-04 09:14:27

~4 No zobaczymy jak się ta współpraca ułoży, na pewno polepszą się usługi biznesowe, a czy to wystarczy aby podkupić klientów? Się okaże :)

Odpowiedz

6. ~Red
0

2014-03-04 08:19:07

No to misie z GTS/''u dostali przekaz po co DT ich kupiło :) Czyścić biurka i szukać roboty, bo biegaczy w T-Mobile jest już masa :)

Odpowiedz

4. mlb
0

2014-03-03 23:20:21

Dobra informacja dla coraz mniej zadowolonych większych klientów biznesowych będących od lat w Plusie - wielu z nich tylko czeka na dobrą ofertę u innych operatorów. Orange już zaczął proces wysysania, T-Mobile powinno przedstawić coś jeszcze bardziej atrakcyjnego - zdecydowanie mają ku temu możliwości. Solorz ewidentnie prowadzi biznesowego Plusa w kierunku małych detalistów.

Odpowiedz

3. ~p_z
0

2014-03-03 23:01:47

chyba przekazała "w wywiadzie dla..."

Odpowiedz

2. ~marcellove
1

2014-03-03 22:28:21

"Claudia Nemat, członek zarządu Deutsche Telekom przekazała wywiadzie dlaPolskiej Agencji Prasowej, że DT chce za pośrednictwem T-Mobile Polska oraz przejmowanych aktywów GTS mocniej w Polsce wejść w segment usług dla biznesu." Przekazać można coś dla "wywiadu" PAP a nie "wywiadzie". Kolejny przykład ctrl+c a później ctrl+v w artykule.

Odpowiedz