DAJ CYNK

T-Mobile Polska o decyzji UKE

23.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3364

Ważne 1

1

T-Mobile Polska wypowiedział się w sprawie decyzji UKE o dystrybucji ostatniego z bloków pasma częstotliwości 800 MHz.

T-Mobile Polska wypowiedział się w sprawie decyzji UKE o dystrybucji ostatniego z bloków pasma częstotliwości 800 MHz.

Cieszymy się, że Urząd Komunikacji Elektronicznej rozstrzygnął kwestię dystrybucji ostatniego bloku z zakresu częstotliwości 800 MHz, co pozwoli nam na nadrobienie straconego do tej pory czasu w zakresie inwestycji w infrastrukturę. - czytamy w komunikacie operatora.

T-Mobile od samego początku zakładał pozyskanie dwóch bloków z zakresu częstotliwości 800 MHz i operator zamierza wywiązać się ze zobowiązań finansowych wynikających z dzisiejszej decyzji rezerwacyjnej.

Jak obiecuje operator, dwa sąsiadujące ze sobą bloki 800 MHz zapewnią klientom sieci dostęp do mobilnego Internetu o dużo lepszych parametrach. T-Mobile chce by do końca roku z nowo pozyskanych częstotliwości mogli skorzystać mieszkańcy na terenie całego kraju.

Zobacz: Stanowisko P4 w sprawie decyzji UKE
Zobacz: Jest finał aukcji! UKE uwzględnił uwagi i P4, i T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2016-06-25 06:58:26

Predzej TM zrobi dobra oferte netu vhociaz juz ma dobra niz Play, ktory tylko ceny ma wysokie a jakosc i zasieg na zenujaco niskim poziomie

Odpowiedz

20. ~
0

2016-06-24 11:08:35

@19: Co proponują na 18mies?Ja dostawałem tylko propozycje na 24M: 10GB/19.99, 35GB/29.99 i 55GB/34.99, a raz mi proponowali aneks na 6mies/25GB/29,99.

Odpowiedz

19. ~
1

2016-06-24 08:11:46

No to czekam na porządną ofertę internetu mobilnego w opcji tylko sim od t-mobile. Bo jak na razie na przedluzenie proponuje mi sie umowe na 18-24 miesiace co jest nieporozumieniem, bo chce sama karte sim a nie zestaw ze sprzetem. Kiedy wy wreszcie dacie z powrotem roczne umowy na przedluzenie?

Odpowiedz

18. ~Hi
-2

2016-06-23 22:14:25

Ale marudzicie z tym nju internetem i pinem który nie da się wyłączyć. Kupujecie jedną z ofert na kartę orange w których można wyłączyć pin, przenosicie się smsem na ofertę nju a potem podpisujecie umowę na tym numerze.

Odpowiedz

17. kiltel
0

2016-06-23 21:52:39

Nie wiem jak to rozumieć? Czy teraz wreszcie ruszy Lte 800 orange z masztów które są własnością tmobile ale działają w ramach networks?

Odpowiedz

-4

2016-06-23 20:04:02

Wszystko jest ok tylko trochę bruździ rozdzielenie poważnych opów tym flejem z jego bloczkiem 5MHz na którym i tak nic nie zrobi, a ciekawe jak sferia nie przedłuży rezerwacji na 800MHz kto łyknie ten blok? Najbliżej T-mobilowi bo sąsiadują teraz:-)

Odpowiedz

15. ~
-1

2016-06-23 19:44:24

I bardzo dobrze. Mają 10 Mhz i mogą teraz zasuwać z budową bo wiedzą na czym stoją. Największa wada tej decyzji jest taka, TM i Orange muszę ponieść dodatkowe koszty za wymianę sprzętu a my - przez to poczekamy dłużej na pokrycie LTE800 przez N!, ponieważ teraz każda sieć musi robić sama. 20Mhz nie może być, więc nie wiem po co się dogadywać z Play? Jeśli jest jakiś argument, to zarówno O jak i TM musieliby z P4 gadać. Play teraz nie jest potrzebny ani Orange ani TMobile. Raczej Play sobie teraz nasmrodził bo jest w zamkniętej kanapce. Jeśli Plus by sprzedał LTE800 Sferii blok nie da P4 nic. To raczej się może pokusić TM po 3 blok :) Ale w takim przypadku Solorz raczej zapłaci niż da TM możliwość posiadania na LTE800 15Mhz.

Odpowiedz

14. mikkel
-2

2016-06-23 19:03:08

@9 Tak, masz kajam sie.wlasnie jestem po rozmowie z nju, bo tesciowa BYLA zainteresowana netem, i dopytalem o ten pin. Jakis dluzszy czas temu bez problemu wylaczalem piny calej rodzinie w nju ale teraz nie ma takiej opcji. Niezaleznie od oferty nie da sie wylaczyc pinu. Powiedzialem tej pani ze taka polityka jest mocno absurdalna.Takze jeszcze raz przepraszam za mojego wczesniejszego posta.

Odpowiedz

13. ~Xxxx
-2

2016-06-23 18:02:55

Nie no tak

Odpowiedz

12. cedrus
2

2016-06-23 17:04:29

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale coś to T-Mobile jest za bardzo zadowolone z tej decyzji. Podejrzewam, że przy okazji jakiś inny deal umówili z UKE na przyszłość.

Odpowiedz

10. ~
2

2016-06-23 16:52:32

@5, @9: Rozmawiałem drugi raz z infolinią - można przejść z oferty na kartę do oferty internetu, rzekomo nie wymaga to wymiany SIM (zostaje stara bezpinowa).

Odpowiedz

9. ~xxx
2

2016-06-23 16:35:05

@5Nie tylko nie rozumiesz ludzi ale jak się okazuje nie rozumiesz też co gość Ci napisał... w ORANGE/NJU internet mobliny jest tylko i wyłącznie z pinem, nie obejdziesz tego wyłączenie autoryzacji w urządzeniu. Problem rozwiązuje tylko i wyłącznie stara karta bezpinowa z orange ( czarna ) w NJU nie do obejścia. EOT.

Odpowiedz

8. darekka
2

2016-06-23 16:34:03

Ludzie dajcie trochę luzu- operator ma słabą ofertę/ cienki net i wogule coś u Was nie teges działa znajdźcie tańszego/lepszego itp.

Odpowiedz

7. ~
2

2016-06-23 16:32:40

@4: Ani w ustawieniach routera (jest taka opcja), ani w telefonie nie wyłączę, bo Orange/NJU blokują taką zmianę.@5: Infolinia NJU oraz osoby odpowiedzialne za fanpage twierdzą, że nie ma możliwości wyłączenia kodu PIN jeżeli karta ma fabrycznie włączony.

Odpowiedz

6. kwistas
2

2016-06-23 16:26:42

No to teraz do roboty, bo rozbudowa idzie jak krew z nosa, nawet Orange więcej stacji uruchomiło na Lte800 z drugiej strony przy takich cenach to marnotrawienie częstotliwości jak nikt z tego nie będzie korzystał:) (troll on).

Odpowiedz