DAJ CYNK

T-Mobile: podwójne doładowanie w Tak Taku

26.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 39538

Ważne 0

0

Od 26. marca do 30. kwietnia wybrani klienci usług T-Mobile na kartę skorzystać mogą z promocji i otrzymać podwójną wartość drugiego doładowania konta.

Od 26. marca do 30. kwietnia wybrani klienci usług T-Mobile na kartę skorzystać mogą z promocji i otrzymać podwójną wartość drugiego doładowania konta.

Warunkiem skorzystania z promocji jest otrzymanie od T-Mobile wiadomości SMS z ofertą. Następnie należy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80402. Ostatnim warunkiem jest doładowanie konta 2 razy w ciągu 5 dni dowolną kwotą (od 5 zł).

Po spełnieniu powyższych warunków w ciągu 5 dni klient otrzyma promocyjne doładowanie w wysokości drugiego doładowania. Informacja ta zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Przyznane środki bonusowe ważne są bezterminowo, a wykorzystać można je w dowolny sposób i do wszystkich sieci.

Oferta nie dotyczy klientów usługi Mix.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
283. ~jozek1960
0

2012-09-28 17:51:26

ja dostałem sms że mi doładowali konto a tu lipa jak miałem tą samą kase tak dalej mam to samo i nic mi nie doładowali,25 zeta to morze dla nich mało.

Odpowiedz

282. ~radon
0

2012-09-18 20:24:50

Bez prawdziwego podwójnego doładowania mają rozmowy za 57 gr/min czyli sa 2 x drżsi od Orange i Play. Więc jesli w ciągu miesiąca sie nie zreflektuja to moja zona która byla u nich 10 lat przechodzi do Play.

Odpowiedz

281. ~darooooooo
0

2012-09-07 11:06:37

Przeczytajcie dokładnie regulamin tej promocji. Żeby wykorzystać tą dodatkową kwotę muszą zajść bardzo specyficzne warunki. Mianowicie: - dodatkową kwotę można wykorzystać po wyczerpaniu zasadniczej kwoty, - na wykorzystanie bonusa jest bardzo mało czasu i jeśli nie wykorzystasz w tym określonym przedziale czasowym kwoty dodatkowej to ona przepada - z dodatkowych środków można tylko dzwonić do T-mobile i na stacjonarne Jednym słowem T-mobile traktuje swoich klientów jak debili. W trakcie normalnego korzystania z telefonu z tej promocji nie da się praktycznie skorzystać

Odpowiedz

280. ~8
0

2012-07-21 16:32:03

UWAGA UWAGA od 9 sierpnia opłata w "tak tak"-4 grosze za sprawdzenie konta

Odpowiedz

279. ~
0

2012-07-18 09:59:26

Zwykłe złodziejstwo, nie korzystajcie z tego. W ciągu dwóch tygodni masz wygadać całe doładowanie. Na początku ściągają normalne doładowanie, a dopiero później podwojenie. Mnie na to nabrali. Zwinęli mi przez dwa tygodnie 100 zł. Jak najdalej od T-Mobile. Era tak nie okradała ludzi. Mam nauczkę. Trzeba dokładnie czytać umowy. Może to będzie przestroga dla innych.

Odpowiedz

278. ~pigi
0

2012-06-27 22:26:53

słaba sieć słaby sygnał szumy, braki zasięgu, słaba wysyłka sms, drogo podwójne doładowanie dla idiotów zmieniam sieć

Odpowiedz

277. ~DAR
0

2012-06-21 12:18:52

T-MOBILE TO OSZUSCI MYŚLĄ ZE POLACY TO DURNIE JUŻ OD DAWA TO ZAUWAŻYŁEM ALE TERAZ Z TYM NIBY PODWUJNYM DOŁADOWANIEM TO PRZESADZILI.DOŁADUJ A GWARANTUJE CI ŻE NIE DOSTANIESZ SOŁADOWANIA DRUGIEGO.

Odpowiedz

276. ~
0

2012-06-08 15:35:05

@275 - ogarnij się kobito, nikt nikogo nie okłamuje, warunki promocji są znane, regulaminy dostępne, pretensje do siebie.

Odpowiedz

275. ~Żaneta
0

2012-06-08 15:29:16

Tak jest z podwajaniem konta..ludzi nabija się w butelkę..czy ta sieć myśli że polacy idioci..tu się mylą...Zastanawiam się czy nie przejść do innego operatora.ami .także T-Mobile zastanówcie się czy warto tak okłamywać ludzi..zostaniecie w końcu sami i plajta będzie ... czy warto być uczciwym czy dalej nabijać nas w butelke..:(((

Odpowiedz

274. ~żanwta
0

2012-06-08 15:23:34

T-Mobile to oszustwo..po kazdym doladowaniu nie moge całości wykorzystać bo cześc pieniedzy niknie mi z kąta.Era była uczciwą siecią,a T-Mobile to oszuści itd.

Odpowiedz

273. ~Piotr Rzok
0

2012-05-30 09:59:37

T-MOBILE wiele krzyku o nic, Tuskowe obiecanki bez pokrycia. Wielkie HALLO, a tak naprawdę cyckanie klienta i robienie mu wodyz mózgu. ERA podchodziła do klienta uczciwie. Tylko czekam aż wygasną moje zobowiązania i pa.

Odpowiedz

272. ~Mustaffa
0

2012-05-23 23:12:50

T-Mobile, totalna zlewka klientów. Siada sukcesywnie jakość polączeń, przerwy, ssłaby sygnał.Ostanio zero sensownych promocji dla Pro-PAID. Podwojne doladowanie to bylo coś, z tego oplacalem sobie internet. Tymczasem teraz- pasywny/bierny klient. Jesli namówie trzy bliskie mi osoby- zmieniamy operatora, bo wiekszość jzu znajomych odeszla z ERY

Odpowiedz

271. ~zawiedziony
0

2012-05-15 11:56:31

niestety w rodzinie mamy 6 numerów na kartę i żaden nie dostał tej oferty, ale już pomału zmieniamy operatora, niestety dbanie o klienta w T-mobile im nie wychodzi...

Odpowiedz

270. intratny
0

2012-05-15 00:53:02

trzy numery i żadnej promocji. istnieją granicę kłamstwa. m.in. wyznacza je wolny rynek. od przyszłego tygodnia wszystkie będa w ORANGE...

Odpowiedz

269. ~Wolverine
0

2012-05-08 15:27:20

ludziska mam problem. kupilem dzisiaj starter do T-Mobile Tak Tak za 5zł + kupilem doladowanie za 25 zl. Nastepnie wkladam karte do telefonu gdy chce doladowac konto pisze Doladowanie nieudane. Prosze sprobowac pozniej. O co z tym chodzi moglby mi to ktos wytlumaczyc?> dlaczego nie moge doladowac konta?

Odpowiedz