DAJ CYNK

T-Mobile nowym sponsorem Ekstraklasy?

18.07.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4237

Ważne 0

0

20. lipca odbędzie się konferencja prasowa spółki Ekstraklasa, podczas której ogłoszony zostanie Sponsor Tytularny rozgrywek Ekstraklasy. Prawdopodobnie zostanie nim T-Mobile.

20. lipca odbędzie się konferencja prasowa spółki Ekstraklasa, podczas której ogłoszony zostanie Sponsor Tytularny rozgrywek Ekstraklasy. Prawdopodobnie zostanie nim T-Mobile.

T-Mobile jest już sponsorem tytularnym austriackiej Bundesligi, a w ramach umowy sponsorskiej z 2009 roku, jest też głównym sponsorem Bayernu Monachium, któremu co roku wypłaca 25 mln euro. Prasa sportowa od pewnego czasu donosi o trwających rozmowach Andrzeja Rusko, prezesa Ekstraklasy z T-Mobile.

Plotki te wydaje się potwierdzać fakt, że biuro prasowe Ekstraklasy rozesłało zaproszenia na konferencję do redakcji serwisów telekomunikacyjnych. Wszelkie wątpliwości rozwiane zostaną 20. lipca o godzinie 12:00 w Centrum Olimpijskim PKOI w Warszawie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
56. pablo_79
0

2011-07-23 22:09:38

@55, i T-Mobile Ekstraklasa jest faktem ;)

Odpowiedz

55. ~Fryt
0

2011-07-20 21:00:24

No i jest 20 lipca, i co?

Odpowiedz

54. ~...
0

2011-07-19 14:05:33

@52 A powiedz co Ty możesz wiedzieć o statystycznym użytkowniku tego portalu? Powiem Ci- nic. 99,9% nie zobaczysz nawet nigdy na oczy. Jak dla mnie jesteś zwykłym ignorantem, któremu nie podobają się cudze opinie a jedyne co potrafisz to bezpodstawne obrażanie ludzi, których nie znasz i w zdecydowanej większości nigdy nie poznasz.

Odpowiedz

52. ~
-1

2011-07-19 11:59:31

Śmieszy mnie kiedy na polska piłkę psioczą ludzie nie mający o piłce pojęcia. Tak samo Wy nic sobą nie reprezentujecie w porównaniu z innymi.

Odpowiedz

51. gsmfun
0

2011-07-19 11:57:56

@ vonski A może właśnie chodzi o to byśmy wreszcie przestali postrzegać polską ligową piłkę jako bagno. Może operator, z którego usług korzysta nie chce promować swoją markę poprzez sponsoring nad ligą, która jest brudna, skorumpowana etc i chce zmienić jej wizerunek poprzez wykładanie na jej cel kasy i działania marketingowe, które pewnie już wkrótce zostaną podjęte. ja bym na twoim miejscu jako klient T-Mobile nie odchodził z takich powodów. Zyski nabijasz pewnie też bankowi, który przechowuje Ci kasę i pewnie nie masz wpływu na to czyja twarz jego reklamuje bądź jakie działania on sponsoruje a pomimo to nadal twoje pieniądze przelewane są na jego konto. Pozdrawiam

Odpowiedz

50. vonski
0

2011-07-19 10:24:54

#38~K: wiem, że są prywatną firmą i wydają na co chcą, wcale tego nie neguję. Ale skoro ja jako klient nabijam im zyski, to moją decyzją jest zrezygnować z ich usług, bo nie chcę być klientem firmy, która sponsoruje bagno zwane "polską piłką nożną". Teraz już jasne?

Odpowiedz

49. ~fanfutbolu
0

2011-07-19 10:05:03

Widzę, że pewnie Ci sami ludzie co wcześniej narzekali na brak kasy dla Ekstraklasy (czuję, że rymuję) teraz złorzeczą na potencjalnego nowego sponsora. A to, że Niemcy, a to, że T-Mobile chodzi tylko o promocje własnego brandu a to, że kasy za mało dają itp itd. Jednak nie widzicie jednego: jest to szansa dla naszego futbolu by wreszcie odbił się od dna. Oczywiście jest to również działanie marketingowe T-Mobile ale też przez ten miesiąc bytowania na naszym rynku jak dotychczas pokazali oni, że inwestują i promują tylko same wartościowe inicjatywy (festiwale kulturalne ''Nowe Horyzonty'', ''Off Festiwal'', akcja T-Mobile Trendy promująca polskich niezależnych artystów). Uważam, że nasza Ekstraklasa zasługuje w końcu na wartościowego sponsora, który samą swoją marką jest w stanie ją wypromować na zachodzie. Wystarczy spojrzeć na to jak od kilku lat inwestują w Bayern czy austriacką Bundesligę. Teraz tylko fajna kampania reklamująca Ekstraklasę (jak np te wspomniane przez Was pamiętne reklamy Ery z Bońkiem)i powinno pójść z ''kopyta'' do przodu. Jest to również idealny okres na zmiany w Ekstraklasie...Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami. Ja jestem jak najbardziej za i wydaje mi się, że powinno coś w końcu drgnąć.

Odpowiedz

46. jujeahip
1

2011-07-19 09:32:48

T-mobile nie tylko w Polsce sponsoruje ligę więc nie ma co się burzyć, ja tam nie mam nic przeciwko i mam nadzieje, że nowy sponsor tytularny da pozytywny bodziec dla polskiej piłki.

Odpowiedz

44. ~...
0

2011-07-19 09:15:38

Nie dość że mam teraz głupawy host, to jeszcze będę "musiał" dokładać do najgorszej ekstraklasy w Europie. Nie fajnie.

Odpowiedz

42. ~
1

2011-07-19 08:04:31

@40 wez nie rob sobie jaj z porownywaniem BOK TM do badziewnej obslugi Play...

Odpowiedz

40. Grunwald
-1

2011-07-19 07:14:56

T-mobile to wysoka jakość usług??? Dobry żart! :D Jakoś ciągle mają wpadki w odróżnieniu od tak szkalowanego Playa.Niemcy też mają marny BOK.Sprawdzone! ;)

Odpowiedz

38. ~K
0

2011-07-19 00:11:14

@21 ~vonski: a czy t-mobile jest spolka skarbu panstwa? wydaja swoje pieniadze na co chca, to prywatna firma. ciesz sie ze w ogole chca sponsorowac jakas dyscypline.

Odpowiedz

37. ~i tyle
0

2011-07-18 23:34:16

Ekstraklasa to kolejna tego typu umowa TM na świecie. Ma to swoja logikę: 1) reklama marki, 2) możliwość budowania wokół programu ofert. Wydaje się oczywistym, ze czesc budżetów reklamowych zostanie przeniesione na reklamy wirenkowe jako sponsora. NIe bez znaczenia jest tez pokazywanie logo w transmisjach ze spotkań, newsach w tv i gazetach. Ciekawe jaki procent kwoty nakładów zwraca się właśnie przez taką powiedzmy darmową reklamę

Odpowiedz

36. ~
0

2011-07-18 22:54:20

*oni zarabiają

Odpowiedz

35. ~
0

2011-07-18 22:53:39

Przecież mi zarabiają na reklamie w sporcie. Orange będzie się promować mocno na euro i dlatego T prawdopodobnie przejmie ekstraklasę piłkarską a plus ma siatkówke więc podział ról jest ustalony.

Odpowiedz