DAJ CYNK

T-Mobile: nowe możliwości dla biznesu w ofercie JUMP! proFirma

06.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6071

Ważne 2

4

7 lutego T-Mobile wprowadza dla przedsiębiorców nową odsłonę oferty JUMP! proFirma z pakietami minut do Unii Europejskiej oraz możliwością skorzystania z dodatkowych usług.



7 lutego T-Mobile wprowadza dla przedsiębiorców nową odsłonę oferty JUMP! proFirma z pakietami minut do Unii Europejskiej oraz możliwością skorzystania z dodatkowych usług. W ramach nowej oferty firmy będą mogły dokupić m.in. Zdalny IT Serwis oraz pakiet Office 365.

W każdym pakiecie znajdziemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w krajach unijnych, jak również 10 GB, 15 GB lub nielimitowany transfer danych. W opcji Internet bez limitu, po przekroczeniu 20 GB wciąż można korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. W przypadku pakietu JUMP! proFirma L lub wyższego dostępne są nielimitowane rozmowy międzynarodowe do UE. W przypadku niższych abonamentów istnieje możliwość dokupienia pakietu odpowiedniego do potrzeb prowadzonego biznesu.

Osoby przenoszące numer otrzymają 3 miesiące abonamentu za 1 zł. Do tego smartfony od 9 zł na start. Dodatkowo w zależności od wybranej oferty i smartfona klient otrzymuje budżet, który może wykorzystać do obniżenia opłaty na start przy zakupie kolejnego urządzenia



W ofercie operatora nie zabrakło dostępnych już od stycznia propozycji dla firm poszukujących zestawów. JUMP! proFirma 3w1 15 GB zapewni nam nielimitowane usługi telekomunikacyjne w kraju oraz w roamingu w Unii Europejskiej, a także pakiet 15 GB Internetu dla każdej z trzech kart SIM w cenie 25 złotych netto miesięcznie za jedną aktywację. Natomiast w pakiecie z Internetem bez limitu danych w kraju zapłacimy 30 złotych netto miesięcznie za jedną aktywację. Do obu zestawów można dobrać również smartfony. Każde dodatkowe urządzenie to koszt 25 zł miesięcznie.

Do abonamentów można dokupić dodatkowe usługi. Wśród nich znajdziemy Zdalny IT Serwis, w ramach którego specjaliści naprawią usterkę udzielając wskazówek telefonicznie lub łącząc się zdalnie z urządzeniem. W zależności od liczby urządzeń objętych opieką, usługę otrzymamy już od 5 złotych miesięcznie za jedno z nich. Możemy też ubezpieczyć kupiony w T_Mobile smartfon na wypadek przypadkowego uszkodzenia wyświetlacza lub zalania urządzenia wodą - za 9,50 zł miesięcznie.

Pakiet Office 365 kosztuje z kolei od 16 zł miesięcznie, a usługa Biznes Video (oglądanie filmów bez zużycia pakietu danych) 4 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Łukasz
0

2018-02-12 14:59:50

Nie jest to zdecydowanie najbardziej korzysta oferta biznesowa, na jaką można trafić, przecież w Virgin Mobile chociażby dużo korzystniej wychodzą plany na jednej fakturze łączone, nam za 5 numerów 67 zł wychodzi i minuty bez limitu mamy, a to w biznesie najpotrzebniejsze, pakiet Internetowy z resztą też jest jak nawigację w telefonie w drodze trzeba włączyć

Odpowiedz

30. toms
0

2018-02-07 15:22:07

29 - a mnie ta nazwa idealnie pasuje. To prawdziwy jump - na portfel klienta. :-)

Odpowiedz

0

2018-02-07 15:12:08

To nie jest może bardzo istotne ale również sama nazwa oferty /''Jump./'' Nie wiem kto to wymyślił ale to bardziej pasuje do oferty na kartę a nie biznesowej gdzie są abonamenty ponad 200zł :)

Odpowiedz

0

2018-02-07 15:10:06

No tyłka nie urywa. Mam teraz u nich abo za ponad 200zł. Połączenia do UE za free ale sms-y już trzeba płacić. Wracam do Orange bo tam to samo + chyba jeszcze 200min do USA no i roaming w USA za free. I to wychodzi normalnie około 69netto. A że mam jeszcze u nich jakiś Internet i parę numerów to 50% z tego czyli około 35netto. Oczywiścieto sam abo ale wiadomo normalnie dochodzą raty za sprzęt jak u każdego operatora.

Odpowiedz

27. ~csk
0

2018-02-07 11:27:36

Czyżby powoli rynek usług telekomunikacyjnych się odbijał od dna?

Odpowiedz

26. ~Krisuu
0

2018-02-07 10:12:21

Goldenmen - Sama oferta nie rózni się tym od L wzwyż ale w droższym abonamencie masz tanszy telefonNP Aplle Iphone 8 Plus w tej wczesniejszej kosztuje jednorazowej wpłaty 600 zł a w tej droższej 9 zł ;)Pozdrawiam !

Odpowiedz

25. ~@mikkel
0

2018-02-07 10:00:58

Zgadza się. Dawno temu miałem tel z Play. Nadajnik od biura w linii prostej jakieś 400m. Fakt w budynku ściany grube, więc pokazywała się połowa zasięgu. Co z tego jak każde połączenie, które trwało powyżej 5min. było zrywane. Co z tego, że momentami nikt się nie mógł do mnie dodzwonić? Przeniosłem się do Orange (zacząłem płacić nawet mniej niż w Play ;]) a jakość mam normalną. Tak wiem, zdarzyło mi się przez kilka lat, niedostępność usług, po kilka h - ale było to może 2-3 razy przez bodajże 5 lat.Z drugiej strony przy ofertach wznowieniowych - lepiej brać takie oferty jak np. w T-Mobile (no limit wszystko +5GB neta) i telefon z wolnej sprzedaży niż kombinować z jakimiś wydmuszkami. Zdaję sobie sprawę, że taki Play mógł poprawić jakość i chyba gdzieniegdzie to zrobił skoro jest tam tylu ludzi. Kwiatki jednak się zdarzają - przyjeżdża ostatnio do mnie człowiek. Chce coś zrobić na swoim laptopie. Zatem ze swojego smartfona robi hot-spot i co? I mimo pełnego zasięgu - brak internetu. 5 lat później, w tym samym miejscu, w którym ja miałem problemy.

Odpowiedz

24. mikkel
0

2018-02-07 09:15:25

@7 bo to nie jest oferta dla januszy tylko dla tych co zapłacą trochę więcej za dużo lepszą jakość.Ja np. płacę więcej ale z miejsca w godzinach szczytu dodzwaniam się do konsultanta i wiem, że jest on kompetentny z czym mają duzy problem zwłaszcza fioletowi konsultanci.O jakosci to już nawet nie wpsominam.Jak ktoś prowadzi poważną firmę to nie może sobie pozwolić na wynalazki za 20zł bo co z tego że zaoszczędzi kilka/kilkanaście złotych jak może stracić tysiące? Mnie na takie straty nie stać.

Odpowiedz

23. ViNYL
0

2018-02-07 07:35:28

Sporo ofert dla biznesu jest do bani, szczególnie z telefonem. Żona używa taryfy biznesowej i rok temu nie dało się dobrać nic co opłacałoby się kupić. W ramach taryf Jump oczywiście im droższa tym sam telefon był tańszy ale sumarycznie i tak wychodziło niekorzystnie przez niepotrzebne usługi do abonamentów, np. w wyższych abo był jakiś priorytet na nadajnikach czy na infolinii. Nie każdemu to potrzebne a podnosi cenę. Skończyło się na tym, że telefon kupiony w wolnej sprzedaży, a od operatora wzięty najniższy abonament Jump chyba XXS (no limit w PL, 4GB netu) za 15PLN netto rozszerzone do no-limit netu za kolejne 5PLN z racji posiadania internetu mobilnego bez limitu. Opcje z telefonem były sporo droższe tak całościowo.

Odpowiedz

22. ~Tomasz
0

2018-02-07 06:44:12

Oczywiście ze oferta dla frajerów ! Za 200 pln powinni dołożyć chociaż 500 min / SMS/MMS poza EU oraz z 2 GB netu po za EU .... a po wykorzystaniu normalne stawki np 0,5 pln min i powiedzmy 50 pln za GB. Wtedy oferta byłaby totalnie rewelacyjna !

Odpowiedz

21. ~@20
0

2018-02-07 02:30:20

Ta całą oferta wygląda jakby była stworzona dla frajera.

Odpowiedz

20. goldenmen
-1

2018-02-07 01:06:41

Powiedzcie mi czym sie rózni oferta xl specjalna za 200zł od oferty M specjalna za 90 zł (80zł +10 dopłata) oprócz budżetem na urzadzenia .650zł róznicy a przepłacasz 2640 w aboanamnecie przez 24 m-c .Pomijam juz ceny urzadzen w aboanamntach.chyba dla frajerów jest ten abonament za 200zł

Odpowiedz

19. goldenmen
-1

2018-02-07 00:55:00

oferta oszustwo wprowadzajaca w błąd że bez limitu jak limit bedzie kazdy wie jaki max 3 dni po 12h połaczen dziennie kara 5000 zł za przekroczenie limitu itd . oferta T-M to nawet nie jest pól limitu.Ciekawe po jakim czasie T-M zmieni warunki klientom umów bo powiedzą ze nie opłącalne jest no limit do UE , juz przerabiało TM rozwiazywanie umów co ludzie korzystali za dużo no limit w UE

Odpowiedz

18. ~krisuu
0

2018-02-06 23:33:45

Kurcze słaba oferta, pracuje w T-Mobile i muszę przyznać że oferta zrobiła się biedniejsza.... Wcześniej już od pakietu M (za 59.99 netto) były nielimitowane połączenia międzynarodowe no i było 6x1 a nie 3x1 a teraz będzie to nie dość że ograniczone to tylko dostępne w droższej ofercie, no i cóż tak się zabija konkurencyjność oferty by z oferty która ma potężny potencjał (tym bardziej że T-Mobile jest międzynarodowym operatorem z własnymi przekaźnikami w większości krajów UE) zrobić zwykła biedna ofertę która niczym szczególnym się nie wyróżnia na tle innych operatorów.....

Odpowiedz

17. wlo
0

2018-02-06 23:29:46

8 - bo lepiej jest w...???

Odpowiedz