DAJ CYNK

T-Mobile: nie prezes, a dzieci pojadą na narty z Prezydentem

sirmark

Wydarzenia

Nie prezes T-Mobile Polska, a podopieczni Fundacji "Dorastaj z Nami" oraz uczniowie szkół podstawowych z Wisły spędzą dzień w towarzystwie Prezydenta Polski.

Nie prezes T-Mobile Polska, a podopieczni Fundacji "Dorastaj z Nami" oraz uczniowie szkół podstawowych z Wisły spędzą dzień w towarzystwie Prezydenta Polski.

Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy prezes T-Mobile Polska Adam Sawicki wylicytował za 100 tys. zł dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Dzień ten spędzą na nartach dzieci.

Zobacz: T-Mobile: Prezes pojedzie na narty z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. W najbliższy weekend (4-6 marca) dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Dla pełnego komfortu dzieci T-Mobile wyposaży je również w zimowe stroje.

Podczas wspomnianego Balu Dziennikarzy udało się zebrać ponad 250 tys. zł. Dochód wspomoże najmłodszych poprzez Fundacje "Dorastaj z Nami", Fundację "Po Drugie" oraz Fundację "Nie jesteś sam". Nie jest to jedyna akcja, w której T-Mobile angażuje się w działania społeczne. T-Mobile jest również organizatorem m.in projektu Pomoc Mierzona Kilometrami, której celem jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu