DAJ CYNK

T-Mobile na największej imprezie esportowej w Polsce

20.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3561

Ważne 3

1

Już za nieco ponad tydzień w Katowickim Spodku ruszy największa w Polsce impreza dla graczy i fanów esportu - Intel Extreme Masters 2018 - Katowice.Już za nieco ponad tydzień w Katowickim Spodku ruszy największa w Polsce impreza dla graczy i fanów esportu - Intel Extreme Masters 2018 - Katowice.

T-Mobile pod hasłem #unlimitedgaming rozwija swoją aktywność wokół esportu i gamingu. Operator będzie obecny podczas tegorocznej imprezy Intel Extreme Masters Expo w Katowicach. Przy tej okazji szykuje szereg aktywności: m.in. konkursy w mediach społecznościowych, w których do zdobycia będą bilety na IEM oraz sprzęt elektroniczny. Operator przy tej okazji zaplanował też nowości w swoim portfolio urządzeń skierowanych dla graczy.

W ramach IEM 2018 w strefie EXPO T-Mobile szykuje specjalną strefę #unlimitedgaming, gdzie na gości czekać będzie 10 stanowisk z najnowszymi laptopami gamingowymi MSI do nielimitowanej, swobodnej gry. Odwiedzający stoisko będą mogli spróbować swoich sił w grach mobilnych, gdzie do dyspozycji otrzymają Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad, a fani VR przeniosą się w świat wyścigów samochodowych, dzięki nowoczesnym symulatorom. Będzie także miejsce do odpoczynku i naładowania baterii, także tych w smartfonach. Dodatkowo dla uczestników wydarzenia Operator szykuje zawody, w których będzie można zgarnąć 4 smartfony Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad. Szczegółowy kalendarz aktywności w strefie T-Mobile jak również zasady konkursu już wkrótce.

W strefie T-Mobile nie zabraknie tez możliwości spotkania się z ulubionymi twórcami, przybicia z nimi piątki i zrobienia wspólnego pamiątkowego gifa. Przez cały weekend strefę odwiedzą takie osobistości gamingu i esportu jak Rojo, ekipa Frenzy w składzie Veggie, Testree i Rajon, a także trener Akademii Pride Kuba "KubiK" Kubiak i niekwestionowane gwiazdy ESL - czyli Kinga Kujawska, Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Michał "Avahir" Kudliński.

W weekend 2-4 marca obejrzymy, jak najlepsi zawodnicy w CS:GO oraz SCII powalczą o nagrody o wartości blisko 3,5 milionów złotych. Finałom IEM towarzyszyć będzie strefa EXPO, w której na gości czeka wiele atrakcji, w tym spotkania ze znanymi graczami i streamerami, konkursy, strefy free2play oraz turnieje towarzyszące, m.in. HGC Western Clash w Heroes of the Storm, Crossfire czy VR Challenge.

Finały Intel Extreme Masters odbędą się w Katowicach już po raz piąty. Największą w Polsce imprezę skupiającą fanów gamingów i esportu, w zeszłym roku odwiedziło 173 000 widzów, a rozgrywki CS:GO, Starcraft II i League of Legends śledziło łącznie 46 milionów osób online na całym świecie.

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu