DAJ CYNK

T-Mobile: kolejny etap kampanii "2x więcej na konto"

24.07.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4197

Ważne 0

0

T-Mobile rozpoczął kolejną kampanię reklamową związaną z promocją 2x więcej na konto.

T-Mobile rozpoczął kolejną kampanię reklamową związaną z promocją 2x więcej na konto.

Kampania trwać będzie w serwisie społecznościowym Facebook. Jej pierwszym etapem będzie przedstawienie miast, które będą się ubiegały o tytuł gospodarza akcji podwajania. Uczestnicy kampanii będą mogli głosować na najlepsze miejsca w mieście, które zasługują na wprowadzenie stanu podwajania.

Akcja prowadzona będzie we Władysławowie, Sopocie, Mikołajkach, Giżycku, Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Mielnie. Więcej informacji na temat akcji znaleźć można na profilu T-Mobile na Facebooku pod tym adresem.

Szerzej o promocji 2x więcej na konto pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Romek
0

2012-08-09 20:42:33

Za takie podchody trzeba sieci powiedzieć dowidzenia

Odpowiedz

34. ~
0

2012-07-27 13:41:08

@33 Niestety, zgadzam się. Konkurencja daje lepsze oferty!

Odpowiedz

33. ~jk
0

2012-07-26 12:21:50

T mobile ma nas za debile. Nikt o zdrowych zmysłach nie da się na to nabrać. Minutowe naliczanie , strata rocznej ważności konta, brak możliwości kupna pakietów za promocyjną kasę. Jak nie dostanę smsa o PRAWDZIWYM podwójnym to wygadam moją kaskę i spadam gdziekolwiek. Wszędzie będzie lepiej niż u Niemca :)

Odpowiedz

32. ~
0

2012-07-25 23:30:10

Całkiem dobry dobór miast jak na wakacyjny okres czasu. Wiele osób wciąż pozostaje w kraju i jak się ostatnio dowiedziałam plaże można również znaleźć w metropolitycznej stolicy :) w sumie ta kampania z podwójnym doładowaniem jak dla mnie mogłaby się nie kończyć.

Odpowiedz

31. ~p
0

2012-07-25 16:07:20

z d... "promocja"

Odpowiedz

30. ~
0

2012-07-25 08:15:56

Troche sie zmienilo. Dali roczna waznosc konta jako druga siec po Play i potezne, zroznocowane paczki danych. Nie powiedzialbym ze za T nic sie nie zmienilo.

Odpowiedz

29. ~
0

2012-07-24 20:38:29

@28 Zmień operatora, ja już dawno temu straciłem nadzieję na jakiekolwiek pozytywne zmiany w tej sieci. Od czasu gdy zniknęła Era, promocje w prepaidzie są do niczego.

Odpowiedz

28. ~zenek73
0

2012-07-24 18:40:47

Głosuję na Wąchock. Kolejna akcja podwajania do której nie zostałem zaproszony :/

Odpowiedz

27. ~Marco Polo
0

2012-07-24 18:19:40

Dużo dzwonisz weź abonament na rok, nie masz fona i kasy weź na 2 lata, masz kasę kup w "sklepie" i abo na rok, mało dzwonisz lub nie możesz abo weź kartę gdzie masz 29 lub 30 gr za min. Wszystko z głowy. I najważniejsze: czytaj regulaminy! Jeżeli dzisiaj ktoś nie czyta kruczków w regulaminach to jest oskubywany. Wszędzie, absolutnie wszędzie: ubezpieczenia, pożyczki, telekomunikacja, promocje w sklepach, debilne konkursy audiotele itp. Niestety wciąż większość społeczeństwa daje się wrabiać, szkoda mi ich.

Odpowiedz

26. ~
0

2012-07-24 16:26:44

tak czy inaczej w innych sieciach nie maja czegos na ksztalt podwojnego doladowania, najwyzej dadza 10-20% bonusu i tyle

Odpowiedz

25. ~
-1

2012-07-24 16:25:11

@6 Ale tu miasta nie walczą ze sobą, tylko miejsca. Akcja odbędzie się we wszystkich 10 miastach. Mi się tam podoba, jak mogę dostać podwójny gratis.

Odpowiedz

24. ~
1

2012-07-24 15:58:55

@17 To zrób to sam, a nie wmawiaj innym, klakierze.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-07-24 15:16:20

@21 moze pakiet aktywowales zanim przyznali ci srodki bonusowe za podwojne doladowanie

Odpowiedz

22. ~
1

2012-07-24 15:11:07

pakiety powinno pobrać ze środków bonusowych

Odpowiedz

21. ~
1

2012-07-24 15:00:36

Jak to jest z tymi pakietami danych z 2xwięcej? Miesiąc temu włączyłem 2x, doładowałem konto, kupiłem pakiet internetowy i mi pobrało z głównego salda?

Odpowiedz