DAJ CYNK

T-Mobile: HTC Desire 500 z 200 zł w prezencie

02.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3571

Ważne 3

1

Sieć T-Mobile proponuje swoim klientom zakup smartfonu HTC Desire 500 wraz z bonami Sodexo o wartości 200 zł.

Sieć T-Mobile proponuje swoim klientom zakup smartfonu HTC Desire 500 wraz z bonami Sodexo o wartości 200 zł.

Dodatkowy bon otrzymać można wybierając ofertę multimedialną za 59,99 zł miesięcznie (cena telefonu to 179 zł). Umowa na abonament trwa przez 24 miesiące, przez 36 miesięcy natomiast umowa ratalna na telefon, do kwoty tej doliczyć należy też 49 zł z tytułu opłaty aktywacyjnej.

W wariancie dla biznesu umowa podpisywana jest na 24 miesiące z miesięcznym zobowiązaniem w kwocie 129,90 zł netto (159,78 zł VAT), ceną telefonu 1 zł z VAT i opłatą aktywacyjną 49 zł netto (60,23 zł z VAT).

Liczba bonów Sodexo jest ograniczona. Po otrzymaniu przesyłki konieczne jest wypełnienie formularza dostępnego pod tym adresem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Yanek1
0

2013-12-02 20:15:20

T-mobile schodzi na psy :( sam od nich uciekam

Odpowiedz

13. ~rem
0

2013-12-02 17:44:58

Co się dzieje z T-Mobile ? abonamenty po 2 lata i po 3 lata płaci się ratę za telefony z niższej półki - i do tego nie są one za 1 zł... co jest grane ? Przecież to nie są oferty na przełomie 2013/2014 roku - każdy inny operator ma lepsze propozycje.

Odpowiedz

12. ~Aster
0

2013-12-02 13:29:54

~11 na S3 była dobra promocja w ich dziale wyprzedaże, ale bardzo szybko zeszły wszystkie S3 zanim się namyśliłem...

Odpowiedz

11. ~Ciekawe
0

2013-12-02 12:43:49

Fajnie obeszli podpisywanie umowy na max 24 miesiące, ale ta oferta to PORAŻKA. Nikt normalny tego nie kupi, 36 rat za taki telefon. Jakby dali zamiast HTC Samsunga S3 (który już i tak jest stary) to co innego.

Odpowiedz

10. ~ciekawy
0

2013-12-02 12:42:43

CO się dzieje z t-MOBILE. Dlaczego do tej pory nie ma promocji światecznych ? . Inne sieci reklamuja sie juz od miesiaca a w T- MOBILE zero. Wiecie moze?

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2013-12-02 11:23:26

Hehe podobają mi się Mikołajki w EraTM na kartę: czekaj na zaproszenie od EryTM, wyślij smsa za 5zł, doładuj konto 2x :-D :-D Guuut promoszjon!

Odpowiedz

8. ~Punk
0

2013-12-02 11:12:38

Ten telefon w T - Mobile kompletnie się nie opłaca, wychodzi drożej niż jakby się kupiło go osobno w sklepie na raty i wzięło abonament z nielimitowanymi rozmowami. Ta oferta jest chyba dla osób które nie umieją liczyć, niech jeszcze tak zacznie robić Play, Orange i Plus i ludzie zaczną zamiast kupować telefon u operatora, wybiorą wolny rynek, a telekomy będą trzymać trupy na magazynach.

Odpowiedz

7. ~
0

2013-12-02 11:04:25

5- ja czytalem o tym chyba ze 2 tyg temu

Odpowiedz

6. ~Abonent t-mobile
0

2013-12-02 10:38:31

Przez 36 miesięcy płacisz 59,99zł.

Odpowiedz

5. ~Nicky35
0

2013-12-02 10:37:05

Promocja ponad tydzień na T-Mobile.pl a na telepolis dopiero wiadomość o tym

Odpowiedz

4. Maxcio
0

2013-12-02 10:21:51

Więc ile się płaci sumarycznie (abo+rata) przez pierwsze dwa lata i w trzecim roku?

Odpowiedz

3. ~supporter
0

2013-12-02 10:05:15

W salonach pustki to wymyslaja glupoty

Odpowiedz

2. ~
0

2013-12-02 09:40:14

Wow ale macie refleks.

Odpowiedz