DAJ CYNK

T-Mobile: Gwarancja najniższej ceny telefonu - cenniki i regulaminy

04.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7432

Ważne 0

0

4. stycznia ruszyła promocja T-Mobile, w której sieć oferuje telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Przedstawiamy regulaminy oferty i cenniki telefonów.

4. stycznia ruszyła promocja T-Mobile, w której sieć oferuje telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Przedstawiamy regulaminy oferty i cenniki telefonów.

Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące. Gwarancją najniższej ceny objęte są telefony, które w sklepach konkurencyjnych sieci są ogólnie dostępne w porównywalnej wartości abonamentu i długości zawartego kontraktu.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty przedstawiliśmy w tej wiadomości.

<: F436 :>



Zobacz: regulamin promocji Gwarancja najniższej ceny telefonu w T-Mobile - abonament (plik .pdf; 121 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej (plik .pdf; 343 kB).
Zobacz: regulamin promocji Gwarancja najniższej ceny telefonu w T-Mobile - mix (plik .pdf; 103 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix (plik .pdf; 302 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2012-01-15 16:34:59

Dziękuję, kupię sobie telefon w sklepie.

Odpowiedz

37. ~daniel
0

2012-01-11 19:52:01

@33 ja wczoraj podpisałem umowę i nawet przez myśl mi nie przeszło, że może być inaczej. Oczywiście że na jeden okres rozliczeniowy, dla mnie to było jasne. Który operator tak nie robi

Odpowiedz

36. ~wirek
0

2012-01-10 22:47:45

@18, chyba we wszystkich abonamentach jest pakiet 250 MB. @28, o jaki pakiet Ci chodzi? Bo ja znalazłem tylko info o pakiecie 1000 sms/mms do wszystkich za 5zł, czyli również do Heyah ( w prepaidzie Heyah podobny pakiet kosztuje tylko 9zł). Ogólnie T nie traktuje Heyah jako wewnątrzsieciowych, ale np. możesz dzwonić do Heyah i na stacjonarne z zebranych T-Mobile jednostek.

Odpowiedz

35. ~ostrzegam
0

2012-01-06 09:54:31

pytanie do specjalistow - czy oni moga w regulaminie pisac ze w telefonicznej okazji jest taryfa Rodzina 80 a dawac ilosc minut jak w Rodzina20 (czyli 120 a nie 600)- mnie tym cennikiem bardzo zmylili dopiero rozmowa z konsultantem wyjasnila ten blad

Odpowiedz

34. ~ostrzegam
0

2012-01-06 09:51:10

w aneksie punkt regulaminu 10.4, żebyscie nie musieli dlugo szukac, Sam sie niemilo zdziwilem i nie przedluzam teraz z nimi umowy.A najlepsza jest Telefoniczna Okazja w aneksie . Promuja ja jako taryfe Rodzina 80 za 99zl (a ta taryfa normalnie ma 600minut!) a oni promujac ja jako R80 daja tylko 120minut czyli odpowiednik R20 za 39,90zl (bo w niej jest 120minut plus 250MB - te warunki sa w tej telfonicznej) ech

Odpowiedz

33. ~ostrzezenie
0

2012-01-06 09:44:02

UWAGA OSTRZEGAM, minuty w nowych promocjach T-Mobile dla nowych umow i aneksow sa przyznawane TYLKO na JEDEN okres rozliczeniowy, NIE PRZECHODZA NA KOLEJNY! wczoraj kolezanka chciala podpisac nowa umowe i dobrze ze konsultana o to zapytala, punkt regulaminu 1.4.2 Rownaja w doł do PLAYa niestety :-(((((

Odpowiedz

32. ~irek793
0

2012-01-05 11:10:15

Dla mnie ciekawa oferta, ceny telefonow w abonamencie o wiele nizsze jak u innych operatorow. Ilosc minut i internetu w danym abonamencie nie jest juz tak konkurencyjna ale uwazam i tak za dobra.Prosze porownac ceny tel. u innych operatorow? Szukalem takich ofert w grudniu, niestety nie bylo... Dzisaj pewnie bylbym klientem T-mobile.

Odpowiedz

31. adamski8
0

2012-01-05 10:44:32

@16 - oj tam : D nie kazdy wie nawet o tej promocji ; ) ja sam mam te startery z tak taka jeszcze z 3.. no i fakt z nich sie duzo bardziej w takiej opcji oplaca korzystac xd ale serio wiele osob i tak ma duuzo gorsza oferte niz ta co pisalem ; ) w sensie, ze komus by sie ta oferta mogla oplacac wzgledem tego co maja. promo MIEDZY NAMI jest spoko - jak ktos chce starterek to pisac na priv swoja droga

Odpowiedz

30. ~robert
0

2012-01-05 10:43:13

Motorola Defy przy najmniejszym abonamencie (30 zł) kosztuje 900 zł a w mixie nawet 1500 zł. Nowa &quot;dziewicza&quot; w markecie (wg Ceneo) kosztuje poniżej 890 zł

Odpowiedz

29. ~Hubert
0

2012-01-05 09:48:56

Dość przyjemna oferta, fajnie kształtuje się cena Galaxy Ace w abo za 59 zł, telefon wtedy też kosztuje 59 zł, jak dla mnie przyjemnie.

Odpowiedz

28. ~
0

2012-01-05 09:30:58

A tak swoją drogą ciekawe dlaczego ten pakiet 1000 sms/mms nie dotyczy sms i mms do Heyah? Przynajmniej taki jest zapis w regulaminie.

Odpowiedz

2012-01-05 09:30:32

Tak sobie ...

Odpowiedz

26. ~T
0

2012-01-05 09:23:53

Ja się tylko zastanawiam czy dla przedłużających umowę zrobią trochę inne, lepsze warunki. Nie chodzi mi nawet o abonamentowe bo w najniższej multimedialnej mam za 45 zł 120 min do różnych sieci, 1000 sms oraz 250 MB i jest ok (chociaż w tym momencie T-mobile to jedyna sieć, która nie daje nic za przedłużenie umowy, nawet Plus daje) ale cena telefonu mógłby jednak być w przedłużeniu trochę niższy (HTC Wildfire S jest dla nowych klientów za 299 zł i dla tych co mają ofertę loj. w iboa też 299zł). Może się jeszcze trochę zmienią ceny aparatów.

Odpowiedz

25. ~Dragon
0

2012-01-05 08:30:39

~22 wystarczy poszukać :) tak na szybko i9001 w abonamencie na 24 miesiące abo 79zł cena smartfona 59zł :D także warto na spokojnie sobie poczytać.

Odpowiedz

24. mikkel
0

2012-01-05 07:49:27

Ja testuję 2 karty w playu i jedno wiem napewno - prędko mnie tam nie zobaczą. Jakość rozmów to poprostu PORAŻKA!!! Może ta promocja to nic nadzwyczajnego ale jak dla mnie to najlepsza sieć z W3 i pleya.

Odpowiedz