DAJ CYNK

T-Mobile G2 oficjalnie zapowiedziany

13.09.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

T-Mobile oficjalnie zaprezentował telefon G2, który już wkrótce znajdzie się w jego ofercie. Jego przedsprzedaż ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

T-Mobile oficjalnie zaprezentował telefon G2, który już wkrótce znajdzie się w jego ofercie. Jego przedsprzedaż ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

T-Mobile G2 to jedna z najbardziej gorących zapowiedzi na najbliższe kilka tygodni. Telefon ten zaoferuje funkcje, których pozazdrościć będzie mógł mu niejeden konkurent.

Wielodotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej wynoszącej aż 3,7 cala i rozdzielczości WVGA (najprawdopodobniej 480 x 800 pikseli), wykonany w technologii S-TFT. Wbudowany aparat fotograficzny pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpx i rejestrację materiałów wideo w jakości 720p.

W jego wnętrzu odnajdziemy również 4 GB pamięci, gniazdo na karty pamięci microSD (do 32 GB, 8 GB w komplecie) oraz system operacyjny Google Android 2.2 (Froyo). Wszystkim zawiadywać będzie procesor Snapdragon taktowany 800-megahercowym zegarem.

Transmisja danych ma być możliwa poprzez technologię HSPA+ (o prędkości do 21 Mb/s), w zasięgu której do końca 2010 roku ma się znaleźć 200 mln mieszkańców USA. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Oprócz tego telefon zaoferuje sprzętową, wysuwaną klawiaturę QWERTY, system wprowadzania danych Swype - o którym szerzej pisaliśmy m.in. tu oraz tu - a także gniazdo JACK 3,5 mm.

Według serwisu Mobile Burn, T-Mobile G2 można zamówić już w przedsprzedaży w sklepie Best Buy. Jego cena przy podpisaniu dwuletniej umowy z operatorem ma wynieść 199,99 dolarów. Jego dostępność na półkach sklepowych została wyznaczona na 6. października.

Źródło tekstu: T-Mobile, MobileBurn

Komentarze
Zaloguj się