DAJ CYNK

T-Mobile będzie świadczyć usługi GSM dla ARiMRu

31.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4818

Ważne 7

4

T-Mobile wygrało z Orange przetarg na świadczenie usług GSM dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

T-Mobile wygrało z Orange przetarg na świadczenie usług GSM dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Udzielenie zamówienie w związku z rozpisanym w lipcu przetargu nastąpiło 28 października. W związku z nim T-Mobile zajmie się świadczeniem usług głosowych i transmisji danych dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

T-Mobile zapewni skrócony prywatny plan numeracyjny na potrzeby połączeń telefonii GSM z telefonią IP, udostępni internetowy system do zarządzania kontami, a także zajmie się dostawą telefonów. Będzie to dostawa 1312 aparatów w czterech standardach, w tym 514 sztuk smartfonów z Windows Phone oraz wymiana 1905 aparatów, również w czterech standardach, w tym 514 sztuk z Windows Phone.

Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2015 roku, do końca 2017 roku, a jej wartość, to 860 tys złotych.

Źródło tekstu: rpkom

Komentarze
Zaloguj się
28. ~ttt
0

2015-01-01 11:39:32

większość tych tel. używamy tylko jako IP

Odpowiedz

27. wlo
0

2014-11-03 09:17:39

A skąd te 8 zł się wzięło? Gdzieś to napisali?

Odpowiedz

26. ~xp
0

2014-11-03 07:53:37

8 zeta za abo...... i dostajemy dobre telefony za 1 zł i połączenie w całym TM w cenie + pakiet minut do obcych + średnio ok 1 GB GPRS. Heh wygląda na to że TM nieźle kroi /''Kowalskiego/''. No dobra.... frajerzy z taryfą JUMP x5 droższą dziękujemy za dotowanie instytucji publicznych. To w sumie... patriotyczne :D

Odpowiedz

25. wlo
-1

2014-11-02 18:08:07

8 zł, nielimitowane... O co chodzi?

Odpowiedz

24. wlo
-1

2014-11-02 18:07:39

a ktoś może powiedzieć - skąd wzięliście te ceny i taryfy, jakie mają mieć?

Odpowiedz

23. PiotrM
-1

2014-11-02 17:59:39

@22 A gdzie tam, przecież wszyscy tu mówią że mają noLimit za tyle a że gdzie indziej jest po tyle i że gdzieś jest lepiej, bo taniej. Zastanawiam się co wtedy porównują...nie_nolimit z nie_nolimitem. To tak jakbym porównywał cenę nieziemniaków z nietruskawkami, na jedno wychodzi. Tak naprawdę żaden no-limit nie istnieje: ani w internecie, ani w głosie.

Odpowiedz

22. ~ola
1

2014-11-01 22:48:04

fajnie za ok 8zł/mc mogę nawijać do woli i nie zablokują komórki bo to agencja.. a Ty Kliencie płać min. 19zł i użeraj się iż 2tys. min. wygadałeś...

Odpowiedz

21. ~
1

2014-10-31 23:54:13

Nie wiem jakie maja abonamenty ale przy 10zl/mc w wersji ze sprzetem oferta wyglada super dla klienta. Z drugiej strony nie dziwie się Polkomtelowi, bo do takiego kontraktu chyba trzeba dolozyc a w najlepszym wypadku zysk jest znikomy.

Odpowiedz

20. ~?
1

2014-10-31 22:42:47

Orange powinien wymienić całą ekipę odpowiedzialną za przetargi. Tak kiepsko jak im żadnemu telekomowi przetargi nie idą. Niezależnie od tego czy kupują częstotliwości czy pozyskują strategicznych klientów za pomocą przetargu no to idzie im beznadziejnie. Działa tam po prostu jakiś kiepski specjalista. biorąc pod uwagę ilość ponad tysiąca kart w zakresie dostawy oraz w zakresie wymiany sprzętu na obecnych kartach również ponad tysiąca Orange powinien się bardziej postarać.

Odpowiedz

18. ~mirekb
0

2014-10-31 21:14:45

@17 dobry wątek-transmisja danych w sieci 3g łamie zasady przetargu?tylko edge?w psl ktos przed wyborami dobrze pomyslał,nie ma co.ceny i tak dobre..tylko ze niemiecka panstwowa siec ma dostep do danych przesylanych w sieci w pl.rolnictwo to wazny sektor w ue

Odpowiedz

17. manyaky
0

2014-10-31 20:32:03

Częstotliwości dotyczyły jedynie GSM, wszystko jasne.

Odpowiedz

16. manyaky
-1

2014-10-31 20:27:50

Plus nie brał, bo przecież "marżowość bliska zeru".A tak nota bene ciekawe skąd w SIWZ przekopiowali wymóg obsługiwania 1900mhz we wszystkich swoich telefonach (a już nie 2100).

Odpowiedz

15. ~ew
1

2014-10-31 20:04:35

Ta oferta to przykry żart z klientów indywidualnych którzy płacą 15x wyższe ceny (chyba dotują te "przetargi" swoimi pieniędzmi ). Można sobie z ciekawości poczytać przetarg pod nazwą DZP-2610-24/2014 - wystarczy pogooglować.

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2014-10-31 19:53:20

@12 prawda taka ze można sie wyślilic i wtedy jest ok. tylkoo ze to t mobile wygrało a orange przegrało . no bo mogło byc tak że oba podmioty mogły wygrać hehe , no skąd ja mam znac warunki przetargu.

Odpowiedz