DAJ CYNK

T-Mobile: awaria transmisji danych

22.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8148

Ważne 6

1

T-Mobile informuje o awarii transmisji danych. Problem ma dotyczyć dwóch województw.



T-Mobile informuje o awarii transmisji danych. Problem ma dotyczyć dwóch województw.

Przejściowe kłopoty z transmisją danych mają dotyczyć województwa małopolskiego i śląskiego. Awaria jest spowodowana uszkodzeniem sieci światłowodowej, która doprowadza Internet do nadajników.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~mirekb
0

2017-11-23 13:21:35

@33 mnie nie da sie nic wmówic.mozna mnie jedynie przekonac a z cyframi trudno dyskutowac..i tak korzystam z 3 simów do netu bo czasem naprawde bywa różnie-specyfika sieci mobilnych

Odpowiedz

39. ~okily
0

2017-11-23 13:08:16

T-mobile ma wiecznie problemy ze wszystkim.Po 6miesiacach przepychanki przyznali racje,ze maja problem z uslugami.Internet zamiast pelnej predkosci mialem lejek 2Mb/s i nie zaleznie od lokalizacji.Fakt zwrocili pieniadze za 6 miesiecy i w ramach rekompensaty dali 20GB ekstra.Niestety umowa dobiegla konca i pozegnalem T-mobile.Teraz mam Kluczmobile za 100GB place 50zl.I LTE mam bez laski bo w T-mobile usluga jest nieaktywna od samego poczatku.A aktywacja graniczy z cudem.

Odpowiedz

38. ~GaduAirowiec
0

2017-11-23 12:51:55

@37Jakie cyrki? W A2 Mobile masz przynajmniej staly dobry zasieg stabilnej sieci. W orange wg mnie jest gorszy zasieg LTE niz w Plusie poza miastami.

Odpowiedz

37. ~
0

2017-11-23 11:36:00

Też przenoszę nr do a2mobile ale roaming u nich to są cyrki totalne

Odpowiedz

36. ~GaduAirowiec
0

2017-11-23 10:16:22

Kto by z jakiejs tam niemieckiej sieci drogiej korzystal? Tylko A2 i Play i Plus wchodza w gre ! T-Mobile i Orange wg mnie najgorszy zasieg i najslabsze LTE.

Odpowiedz

35. ~biala
0

2017-11-22 23:43:01

@SA10B, z tego wynika, że TM naciąga klientów kłamliwie informując, że po doładowaniu za 25zł karty zostaną odblokowane, bo w rzeczywistości zasilenie nic nie da i bez "wykonania połączenia głosowego" ExtraSim nadal nie będą działać

Odpowiedz

34. ~darek
0

2017-11-22 22:36:09

tJA mobile zwraca się do swoich drogich czytaj dojnych klientów.

Odpowiedz

33. ~@31 mirekb
-1

2017-11-22 22:25:09

NIKT ze spotkanych sprzedawców tak nie mówił ! Sprawdziłem na darmowym starterze LTE zamawiany ze strony t-mobile... poza szczytem 10-12 Mbs, SZCZYT OKOŁO 3 Mbs, a Ci dalej wciskają, że do działa NA SPECJALNIE WYDZIELONYCH CZĘSTOTLIWOŚCIOWYCH I NA PEWNO NA ICH SPRZĘCIE BĘDZIE LEPIEJ... SPRAWDZANE NA HUAWEI B315. Nawet jak będzie 1 Kbs to będą wmawiać, że to jest bez limitu... CAŁE T-MOBILE !

Odpowiedz

32. ~biala
0

2017-11-22 22:17:27

@30 W następnym cyklu rozliczeniowym blokada się nie powtórzy? Obawiam się, że co miesiąc mogą domagać się tych 25zł za dostęp a ja będę skazana na reklamacje

Odpowiedz

31. ~mirekb
0

2017-11-22 20:58:20

niemcy chyba poważnie boją sie utraty wizerunku wiec staraja sie komunikowac od razu takie sytuacje.jednak simy do netu maja dosyc wysoki priorytet.,45zl/mies za porządny router i net bez limitu-nikt nie da mi wiecej..ciekawe ze w salonach mówią ludziom ze muszą podac adres by sprawdzic czy usluga bedzie tam dzialac prawidlowo i o dziwo są miejsca gdzie sprzedawca odmawia sprzedaży usługi (mowia ze wlasciwie slaba moc sygnalu bo zadupuie albo ostro przeciazone osiedla w miastach)

Odpowiedz

30. ~SA10B
1

2017-11-22 20:22:01

@29 Napisz do iBOA miałem tak samo. Karta wymaga wykonania pierwszegopołączenia głosowego, takowego wg. zasad ExtraSim wykonać nie możesz, tak więc zrobi to za Ciebie iBOA i karty będą już działały.

Odpowiedz

29. ~biala
-1

2017-11-22 18:19:51

A u mnie nie działa internet na ExtraSim, karty dopiero co zostały odebrane i nie można korzystać.Na Miboa wyświetla się info o blokadzie i że mam doładować za minimum 25zł a obok widać przysługujący pakiet w pełnej :) prędkości

Odpowiedz

28. impreso
1

2017-11-22 17:33:11

Uff, awaria. A ja myślałem, że mi lejek włączyli na /''»nielimitowanym« Internecie Domowym/''... ;)

Odpowiedz