DAJ CYNK

Szpiegowskie zdjęcia Sony Ericssona wykonane szpiegowskim aparatem

28.12.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje na temat tajemniczego nowego modelu ze stajni Sony Ericssona. Pikanterii temu dodaje fakt, że zostały one wykonane… innym nieznanym telefonem tej firmy.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje na temat tajemniczego, nowego modelu ze stajni Sony Ericssona. Pikanterii informacji tej dodaje fakt, że zostały one wykonane… innym nieznanym telefonem tej firmy.W serwisie Picasa pojawiło się ponad 150 zdjęć nieznanego dotąd telefonu Sony Ericssona. Większość z nich wykonana została telefonem o kodowym oznaczeniu LT15i. Posiadają one rozdzielczość 8 Mpix i… to tyle, co obecnie wiadomo na jego temat.

Na zdjęciu widać natomiast urządzenie o zaokrąglonych rogach, wyposażone w dwa aparaty fotograficzne. Posiada on również wejście microUSB oraz gniazdo słuchawkowe - obydwa powyżej ekranu. Według niepotwierdzonych informacji może to być telefon o kodowym oznaczeniu MT15i oraz nazwie Hallon.

Bliższych informacji na temat obydwu modeli wciąż można szukać ze świecą. Data ich oficjalnej prezentacji, a tym bardziej premiery rynkowej, pozostaje tajemnicą.

Źródło tekstu: GSMdome

Komentarze
Zaloguj się