DAJ CYNK

Szeptel podpisał umowę z TP

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1461

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne SZEPTEL S.A. zawarło umowę z Telekomunikacją Polską S.A. o połączeniu sieci obu operatorów i wymianie ruchu telekomunikacyjnego na podstawie zasad RIO, zatwierdzonych w tym roku przez Prezesa URTiP.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne SZEPTEL SA zawarło umowę z Telekomunikacją Polską SA o połączeniu sieci obu operatorów i wymianie ruchu telekomunikacyjnego na podstawie zasad RIO, zatwierdzonych w tym roku przez Prezesa URTiP. Jest to jedna z pierwszych umów z TP SA zawarta na warunkach określonych przez RIO poprzedzona długimi i trudnymi negocjacjami. Dokument obejmuje pełen zakres usług telekomunikacyjnych.

Podpisana umowa pozwoli PT SZEPTEL SA na znaczące rozszerzenie zakresu i możliwości działania oraz oferowania nowych rodzajów usług. PT SZEPTEL SA uruchomi dodatkowe punkty styku z siecią TP SA między innymi w warszawskiej strefie numeracyjnej. Wskazane poprzez RIO warunki i stawki wzajemnej wymiany ruchu telekomunikacyjnego pozwolą na budowę atrakcyjnej oferty marketingowej oraz pozwolą na wykreowanie grupy atrakcyjnych produktów kierowanych bezpośrednio do abonentów sieci innych operatorów telekomunikacyjnych, w tym Telekomunikacji Polskiej SA.

Abonenci z województwa podlaskiego będą pierwszymi, do których zostanie skierowana nowa oferta usług telekomunikacyjnych skonstruowana według nowych stawek rozliczeniowych.

Dzięki podpisanej umowie, w pełni będziemy realizować strategię docierania z szeroką ofertą usług powszechnych do wszystkich aktualnych i potencjalnych abonentów w całym kraju - powiedział Mariusz Pilewski, Prezes Zarządu PT Szeptel SA i dodał - Jesteśmy drugim po TP SA operatorem, który zaoferuje na rynku telekomunikacyjnym znaczącą ofertę usług z wykorzystaniem czterocyfrowej numeracji skróconej AUS.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Szeptel

Przewiń w dół do następnego wpisu