DAJ CYNK

Szalony weekend w e-sklepie Orange po raz drugi

15.07.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4995

Ważne 0

0

Orange uruchomił drugą odsłonę Szalonego Weekendu w swoim e-sklepie. Klienci będą mogli zakupić wybrane modele telefonów w cenie 1 zł.

Orange uruchomił drugą odsłonę Szalonego Weekendu w swoim e-sklepie. Klienci będą mogli zakupić wybrane modele telefonów w cenie 1 zł.

W promocji znajdą się cztery telefony, których ceny w odpowiednich taryfach Pantera i przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy na 24 miesiące zostały obniżone do 1 zł.

W takiej cenie znajdziemy Nokię C7 (128 zł mniej niż w regularnej ofercie e-sklepu) w abonamencie za 69,99 zł oraz HTC Wildfire (-148 zł) wraz z abonamentem w wysokości 49,99 zł.

Kolejne dwa telefony to Samsung Galaxy Ace (-348 zł) przy miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 49,99 zł oraz LG Swift Black P970 (-698 zł) wraz z miesięcznym rachunkiem w wysokości co najmniej 69,99 zł.

Szalony Weekend będzie trwać od 15. do 20. lipca. Więcej szczegółów na jego temat można znaleźć na stronach Orange pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Pomarańczowy
0

2011-07-19 21:44:09

Dzisiaj odebrałem LG Black Swift za 1 zł. Wszystko ładnie i pieknie. Umowa podpisana, kwota się zgadza (69,90 zł za miesiąc, długość trwania umowy 24 miesiące, 1 numer Orange lub stacjonarny darmowe rozmowy, 0,5 GB internetu). Jednak loguję się do konta i jedna rzecz się nie zgadzała bowiem koszt minuty poza abonamentem miał być 0,29 zł, a cenniku zobaczyłem 0,49 zł. To jedno się nie zgadza. Ale jak dalej będzie zobaczymy. Cieszę się że mam ten telefon za 1 zł.

Odpowiedz

21. ~Lolek
0

2011-07-18 10:48:51

HTC play days? nie sądze;) Zdecydowanie lepsza oferta;) spójrz na galaxy ace;) zresztą moim zdaniem wymiata ;) A play days to sciema;) rok za darmo dostep do FB super;) wszystkie dzieciaki juz sie ciesza i leca po byle jakie telefony;)

Odpowiedz

20. ~Pomarańczowy
0

2011-07-16 18:45:54

do: ~RadkoR Tak słyszałem i potwierdzam. Kolega zamawiał telefon Sony Ericsson C510 (ok. 1,5 roku temu) i przysłali mu jakiś inny słabszy model (nie pamiętam jaki, ale na pewno był to jeden z tych tańszych). Nie podpisał dlatego umowy.

Odpowiedz

19. ~amigo007
0

2011-07-16 15:05:11

Modzel bez sms premium można jak najbardziej się obyć. Poza tym w mixie dopiero w abonamencie za 129,90zł samsung galaxy ace jest za 1zł. Czyli jakby ci sms premium był potrzebny to zawsze do 49,90zł możesz dopłacić. W mixie natomiast miesiąc w miesiąc byś bulił 129,90zł.

Odpowiedz

18. ~Modzel
0

2011-07-16 14:02:40

#17 Może i masz rację. Trzeba się cieszyć z tego co dają. Ale gdyby to był mix (sms-y specjalne) to jeszcze dziś bym podpisał umowę.

Odpowiedz

17. dusk
0

2011-07-16 13:25:04

#16 nawet jezeli tak to co z tego skoro u zadnego innego opa ten telefon w abo 50zł kosztuje 400+

Odpowiedz

16. ~Modzel
0

2011-07-16 09:18:25

To prawda,że Orange najpierw podniosło cenę Galaxy Ace żeby teraz zastosować tą piękną promocję?

Odpowiedz

15. ~a
0

2011-07-16 08:27:44

majac numer na firme mozesz wybrac z abonament indywidualny lib furnish

Odpowiedz

14. ~bronco
0

2011-07-16 01:15:57

a w taryfach firmowych można się na któryś z tych "rarytasów" załapać ?

Odpowiedz

12. ~RadkoR
0

2011-07-15 22:33:48

@10: Skąd wiesz, że nie ma tego na magazynie? Jakby nie było, to telefon nie byłby dostępny w sklepie internetowym. Poza tym o jaki telefon zastępczy Ci chodzi? Słyszałeś żeby kiedyś komuś wysłali jakiś inny telefon bo nie było na magazynie tego co zamawiał? Jeśli tak to podaj źródło... PS. Ja również zamówiłem ten telefon, z przedłużeniem umowy.

Odpowiedz

10. ~Pomaranczowy
-1

2011-07-15 20:03:16

Nareszcie coś dla mnie. Już zamówiłem LG Swift Black za 1 zł w abonamencie Pantera II 69,90 zł/ miesiąc + opłata aktywacyjna 50 zł. Już miałem przechodzić do Play. Czekam na przesyłkę. Swoją drogą zobaczymy czy nie będzie problemów z dostępnoscią tego telefonu. Mam nadzieję, że nie przyślą mi jakiegoś zastępczego, bo rzekomo nie ma tego na magazynie. Wtedy nie podpisuję umowy. Napiszę jak już dostanę przesyłkę i czy wszystko było OK.

Odpowiedz

9. ~znawca_rynku_PL
1

2011-07-15 17:53:46

Bardzo ładna obniżka cen! Pantera pokazuje pazur... jest to moim zdaniem na tą chwilę najlepsza oferta łącząca smartfony z abo z wbudowanym internetem. LG black za te pieniądze to niezły wybór.

Odpowiedz

8. ~mila
1

2011-07-15 15:42:26

Ace w abo za 49,90 w tej cenie to bardzo dobry zakup... a w Abo 69,90 ten LG - ma najjaśniejszy wyświetlacz - rzeczywiście świeci jak szalony...

Odpowiedz

7. ~
0

2011-07-15 15:29:25

co myślicie o Galaxy Ace? opłaca się?

Odpowiedz