DAJ CYNK

Symulator WP7 dla Androida i iOS

30.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5828

Ważne 0

0

Microsoft postanowił w niecodzienny sposób zachęcić użytkowników systemów Android i iOS do wypróbowania Windows Phone 7. W tym celu stworzył symulator swojego systemu, z którego można korzystać na konkurencyjnych urządzeniach.

Microsoft postanowił w niecodzienny sposób zachęcić użytkowników systemów Android i iOS do wypróbowania Windows Phone 7. W tym celu stworzył symulator swojego systemu, z którego można korzystać na konkurencyjnych urządzeniach.

Symulator systemu Windows Phone 7 znaleźć można pod tym adresem. Aby z niego skorzystać, należy wczytać stronę z poziomu przeglądarki systemu Android lub iOS.

Chociaż funkcjonalność symulatora Windows Phone 7 jest ograniczona, to daje ona użytkownikowi namiastkę tego, czego można się spodziewać po mobilnym systemie Microsoftu. Czy to przekona użytkowników Androida oraz iOS do zmiany systemu?

Źródło tekstu: Redmond Pie

Komentarze
Zaloguj się
26. Rogi
0

2011-12-01 07:06:52

Zniechęciło mnie to do WP7 jeszcze bardziej.

Odpowiedz

25. ~franco baresi
0

2011-11-30 16:24:35

przypadła mi do gustu ta prezentacja i już wiem że mój kolejny smartfon będzie właśnie na Windows Phone 7. System mega-intuicyjny i fantastyczny od strony wizualnej, na coś takiego czekałem. Ikonki androidowych aplikacji prezentują się anemicznie na tle tych kafelków. Czekam na korzystne ceny nowych smartfonów Nokii z WP7 na pokładzie.

Odpowiedz

24. ~
0

2011-11-30 14:36:24

@22 rodzice z mongolii?

Odpowiedz

23. ~tadek
0

2011-11-30 14:08:00

@22 hehe jakbys w androidzie nie musiał przeiwjac. W WM masz ikone szukaj i nie ma problemu

Odpowiedz

22. ~pisul
0

2011-11-30 13:40:57

Druga niezrozumiala rzecz.Mam 50 gier.Ale zeby wlaczyc konkretna przewijam,przewijam i przewijam pionowa list!Kuriozum roku.Calkowicie nieuzyteczne udziwnienie.

Odpowiedz

21. ~pisul
0

2011-11-30 13:31:44

W erze kolorowych animowanych tapet i kolorowych ikon ekran BEZ info o stanie baterii czy sile sygnalu sieci podzielony jednokolorowymi kaflami brzmi jak zart!Po co w takim razie wsadzac ekrany z paleta kolorow 16 milionow?Marketing robi wszystko zeby to COS sprzedac.Ale szalu nie ma.

Odpowiedz

20. PLANET
0

2011-11-30 13:28:49

#1,19: ale masz problemy... idz na jakas krucjate, "pakierze" ; )

Odpowiedz

19. TrionLith
-1

2011-11-30 13:10:52

@6 nienawidze Appl-eta

Odpowiedz

18. ~tadek
0

2011-11-30 13:06:17

@16 Wiesz co tak naprawde to kto bedzie chiał odblokowac to sobie poradzi.

Odpowiedz

17. ~das
0

2011-11-30 13:05:45

@danny93 ty chyba nie rozumiesz... nokia wycofała aplikację ze sklepu bo była potencjalnie "niebezpieczna", każdy może wycofać swój program z marketplace...

Odpowiedz

16. danny93
0

2011-11-30 12:31:30

@14 rozumiem ze ms kontroluje marketplace ale ze sobie nokia blokuje dla swoich fonow dodatkowo no to juz nie bardzo, za chwile wp7 nokii bedzie sie calkowicie roznil od innych prodcentow ;p

Odpowiedz

15. ~3m
0

2011-11-30 12:07:48

To chyba jednak jakaś antyreklama, bardzo mi się ten system nie podoba, kontakty to eople:), jedyny plus to to, że jest wizualnie atrakcyny, ale wymaga jeszcze duuuużo pracy.

Odpowiedz