DAJ CYNK

Sylwestrowe statystyki T-Mobile

03.01.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2420

Ważne 0

0

W okresie sylwestrowo-noworocznym klienci sieci T-Mobile wysłali prawie 220 mln wiadomości SMS oraz ponad 1,4 mln wiadomości multimedialnych MMS.

W okresie sylwestrowo-noworocznym klienci sieci T-Mobile wysłali prawie 220 mln wiadomości SMS oraz ponad 1,4 mln wiadomości multimedialnych MMS.

Przedstawione liczby dotyczą ostatnich dni 2011 oraz pierwszego dnia 2012 roku. Oznacza to, że w porównaniu z rokiem poprzednim liczba wiadomości SMS zwiększyła się o około 3%, natomiast MMS - o około 10%.

W tym samym czasie wszyscy klienci sieci przetransferowali łącznie dane o wielkości ponad 100 TB (terabajtów, tysięcy gigabajtów).

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2012-01-05 12:56:47

Na czas Sylwestra i nowego roku wyłącza się funkcję raportowania wiec moga wisiec jako niedoreczone...

Odpowiedz

20. ~
0

2012-01-05 12:45:54

@19 - Komentarz sponsorowany?

Odpowiedz

18. ~Sako
0

2012-01-04 16:32:17

Hmmm pewnie zależy to od liczby osób w jednym miejscu, bo jak na placu konstytucji dajmy na to jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi chcących połączyć się w tym samym momencie to wiadomo ;)

Odpowiedz

17. ~Katja
0

2012-01-04 14:43:46

Ja tam nie miałam problemu z wysyłaniem oraz odbieraniem smsów, mieszkam w małym miasteczku (30tyś) ale wysyłałam oraz odbierałam od znajomych z większych miast (Wawa, Łódź) i bez problemu 00:03 dało się wysłać.

Odpowiedz

16. ~Franek
0

2012-01-04 14:24:13

Raczej nie podali bo i tak podczas zabawy mało kto ci będzie dzwonił bo jest głośno i w ogóle. Co do ilości smsów to dużo, ładny wynik . I co do transferu danych też dużo jak nawet bardzo dużo.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-01-04 09:46:14

9- do 8 a nawet 12km to sieje 900 MHz, a 1800 max. 3 kilometry, więc nie pisz bzdur.

Odpowiedz

14. ~lalas
0

2012-01-04 08:49:50

he he moje wysłane po 12 też do dzisiaj wiszą ;-)

Odpowiedz

13. ~k
-1

2012-01-03 22:17:07

kogo taka wiadomość obchodzi i co komu to daje?

Odpowiedz

12. zaq22
0

2012-01-03 22:10:58

@10 - właśnie dlatego uważam że T-Mobile mocno ściemnia. Zresztą inni też oszukują. Mam komórkę od ponad 10 lat i zawsze były problemy z dodzwonieniem po północy w Nowym Roku a nawet o 1 w nocy. Od dwóch lat widzę że dodzwonienie się do kogokolwiek w Sylwestra stanowi coraz mniejszy problem. Po prostu telefonowanie w Sylwestra już się przejadło. W tym roku bez problemu zadzwoniłem 10 minut po północy na inną komórkę.

Odpowiedz

11. ~alef
0

2012-01-03 21:26:32

za to moje sms-y z T-deMobile "wysłane" tuż przed i chwilę po północy do dziś wiszą jako niedostarczone

Odpowiedz

10. ~
0

2012-01-03 20:39:55

@dociekliwy. Ja dzwoniłem tuż po północy i to do kilku osób w Orange z numeru Orange i nie było najmniejszych problemów. Może to zależy od miejsca i ilości dzwoniących. Ja mieszkam na wsi i bez problemów.

Odpowiedz

9. ~cit
0

2012-01-03 20:27:52

GSM 1800 to zasięg do 8 km przy sprzyjających warunkach.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-01-03 20:12:42

@7 - przestań gadać głupoty hotelarzu

Odpowiedz

7. ~
0

2012-01-03 20:09:59

1800 jest popularniejsze od 900.

Odpowiedz

6. ~dociekliwy
0

2012-01-03 20:07:56

O połączeniach głosowych nie ma mowy, bo bts-y nie wyrabiały (dotyczy całej W4) i do 01:00 ciężko było błyskawicznie się połączyć. A przy o bts, to czemu Orange i Plus na Śnieżce mają tylko GSM 1800Mhz ? Gdyby zainstalowali tam 900 Mhz to byłaby kara i zakłócenia operatorów czeskich ? Rozumiem, że promień zasięgu sieci na 1800Mhz to max. 1 kilometr, tak ? Kto widzi różnicę między 900-ką a 1800-ką to niech napisze.

Odpowiedz